Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

regularne posiłki

29 minut temu

dieta organizacja

43 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent walentynki

05 lut 2021 - 23:40:46

Co kupujecie Waszym facetom na walentynki? W ogóle cokolwiek im kupujecie? :-)

Prezent walentynki

07 lut 2021 - 17:41:38

Ja chyba pójdę w perfumy, bo to nasza taka mała tradycja. Zawsze znajdujemy sobie coś ciekawego, wysyłamy wzajemnie linki i mamy radość;-)

Prezent walentynki

08 lut 2021 - 22:15:14

Co myślicie o takim prezencie? province.pl
Kupiłam sobie na święta jedną ze świec i mąż sobie teraz codziennie odpala bo mu się zapach spodobał. Myślicie że świeca z męskim zapachem, plus jakiś drobny gadżet to dobry pomysł? Nie chce mu znów kupować czegoś oklepanego, a widzę że mu do gustu to przypadło

Prezent walentynki

09 lut 2021 - 00:42:49

Cytat
robin27
Ja chyba pójdę w perfumy, bo to nasza taka mała tradycja. Zawsze znajdujemy sobie coś ciekawego, wysyłamy wzajemnie linki i mamy radość;-)

No na perfumach u mnie stanęło, tradycyjnie zamówione z Notino, ale wzięłam opcję z grawerowaniem, żeby miało chociaż jakiś cień oryginalności :-) Do tego chyba jakieś czekoladki i będzie spoko?

Prezent walentynki

09 lut 2021 - 17:17:41

Cytat
ellamaria1


No na perfumach u mnie stanęło, tradycyjnie zamówione z Notino, ale wzięłam opcję z grawerowaniem, żeby miało chociaż jakiś cień oryginalności :-) Do tego chyba jakieś czekoladki i będzie spoko?

A gdzie znalazłaś tą opcję graweru? Ja ostatnio szukałam i klika miejsc, które znałam wcześniej zwinęły żagle w trakcie korony.. możesz coś podpowiedzieć? Będę wdzięczna.

Prezent walentynki

10 lut 2021 - 12:54:32

Może wspólny masaż w domu zamiast prezentu. My właśnie tak robimy w tym roku. A jak szukasz konkretnego prezentu dla ukochanej to na pewno by się ucieszyła z vouchera na zabiegi beauty. W Warszawie albo Krakowie mogę polecić https://wellmetime.com/vouchery

Prezent walentynki

11 lut 2021 - 09:51:20

Ja na urodziny kupiłam mojemu masaż dla dwojga w Masajce we Wrocławiu serce tutaj podrzucam linka, bo świetnie się też sprawdzi na Walentynki https://masajka.wroclaw.pl/masaz-dla-dwojga/. Ja mega polecam, fajny sposób na wspólne spędzenie czasu.:) :)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent walentynki

18 lut 2021 - 11:03:28

Mogę się wam pochwalić, że często od swoej ukochanej dostaję prezenty w postaci Voucheru. Moja wspaniała kobieta potrafi naprawdę bardzo dobrze wybrać prezent. Oczywiście jej pomysły zapadają bardzo mocno w pamięć. Szaleństwo oraz nagły skok adrenaliny, dobra zabawa jest przeogromna i bardzo satysfakcjonująca. Więc dla wszystkich tych, którzy nie mają pomysłów na dobry i prosty prezent. Polecam GoldenGift! Jak dla mnie to jest najlepsza strona z Voucherami, nawet mogę wam wspomnieć, że nie jest zbyt drogo i każdy na pewno znajdzie coś dla Siebie. Jeśli jesteście zainteresowani prezentami, które zapadają bardzo mocno w pamięć, To wpadnijcie na tę stronę. Naprawdę się nie zawiedziecie :D

Prezent walentynki

11 mar 2021 - 12:50:45

Cytat
robin27



No na perfumach u mnie stanęło, tradycyjnie zamówione z Notino, ale wzięłam opcję z grawerowaniem, żeby miało chociaż jakiś cień oryginalności :-) Do tego chyba jakieś czekoladki i będzie spoko?

A gdzie znalazłaś tą opcję graweru? Ja ostatnio szukałam i klika miejsc, które znałam wcześniej zwinęły żagle w trakcie korony.. możesz coś podpowiedzieć? Będę wdzięczna.

Też myślałam o grawerowaniu ale wpadłam na lepszy pomysł, tańszy, zrobiłam fajną etykietke naklejkę. Teraz tylko muszę znaleść fajnego perfuma i dobrze dopasować naklejke do buteleczki

Prezent walentynki

30 mar 2021 - 11:24:15

Cytat
robin27



No na perfumach u mnie stanęło, tradycyjnie zamówione z Notino, ale wzięłam opcję z grawerowaniem, żeby miało chociaż jakiś cień oryginalności :-) Do tego chyba jakieś czekoladki i będzie spoko?

A gdzie znalazłaś tą opcję graweru? Ja ostatnio szukałam i klika miejsc, które znałam wcześniej zwinęły żagle w trakcie korony.. możesz coś podpowiedzieć? Będę wdzięczna.

Nie wiem czy nie za późno odpowiadam, ale może się przyda przy innej okazji- widziałam taką opcje na notino i chyba niecałe 20 zł kosztuje...

Prezent walentynki

21 kwi 2021 - 21:03:34

Mogę jeszcze zaproponować sex shop internetowy :) Znajdziesz tam dużo gadżetów erotycznych co usprawni życie seksualne.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent walentynki

01 lip 2022 - 10:28:50

Na walentynki fajnie wybrać się na masaż we dwoje.

Polecam zapoznać się z ciekawym artykułem - znajdziecie w nim namiar na cudowne miejsce na taką randkę !!!
https://www.omnibus.biz.pl/co-to-jest-masaz-i-jakie-sa-jego-najpopularniejsze-rodzaje/

Prezent walentynki

08 lis 2022 - 14:04:10

Ja wykupiłem żonie na walentynki sesję ciążową w Rzeszowie https://monikaparadysz.pl/oferta/sesja-ciazowa/ bo akurat w tym czasie spodziewaliśmy się synka i bardzo się ucieszyła, kobiety lubią sentymenty ;) więc polecam coś takiego personalizowanego albo właśnie sesję zdjęciową, małżeńską, rodzinną, kobiecą, mozliwosci jest wiele a jeszcze więcej fotografów :) Na podkarpaciu mogę polecić Monię, zdjęcia wyszły piękne ;)

Prezent walentynki

17 lis 2022 - 20:43:59

Ciekawy i praktyczny prezent można kupić na stronie sklepu https://www.edibutik.pl/ Znalazłam tam wiele ciekawych produktów, na które warto zwrócić uwagę ze względu na dobrą jakość tych rzeczy i świetne wykonanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nazywanie Imieniem Byłej