Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent walentynki

05 lut 2021 - 23:40:46

Co kupujecie Waszym facetom na walentynki? W ogóle cokolwiek im kupujecie? :-)

Prezent walentynki

07 lut 2021 - 17:41:38

Ja chyba pójdę w perfumy, bo to nasza taka mała tradycja. Zawsze znajdujemy sobie coś ciekawego, wysyłamy wzajemnie linki i mamy radość;-)

Prezent walentynki

08 lut 2021 - 22:15:14

Co myślicie o takim prezencie? province.pl
Kupiłam sobie na święta jedną ze świec i mąż sobie teraz codziennie odpala bo mu się zapach spodobał. Myślicie że świeca z męskim zapachem, plus jakiś drobny gadżet to dobry pomysł? Nie chce mu znów kupować czegoś oklepanego, a widzę że mu do gustu to przypadło

Prezent walentynki

09 lut 2021 - 00:42:49

Cytat
robin27
Ja chyba pójdę w perfumy, bo to nasza taka mała tradycja. Zawsze znajdujemy sobie coś ciekawego, wysyłamy wzajemnie linki i mamy radość;-)

No na perfumach u mnie stanęło, tradycyjnie zamówione z Notino, ale wzięłam opcję z grawerowaniem, żeby miało chociaż jakiś cień oryginalności :-) Do tego chyba jakieś czekoladki i będzie spoko?

Prezent walentynki

09 lut 2021 - 17:17:41

Cytat
ellamaria1


No na perfumach u mnie stanęło, tradycyjnie zamówione z Notino, ale wzięłam opcję z grawerowaniem, żeby miało chociaż jakiś cień oryginalności :-) Do tego chyba jakieś czekoladki i będzie spoko?

A gdzie znalazłaś tą opcję graweru? Ja ostatnio szukałam i klika miejsc, które znałam wcześniej zwinęły żagle w trakcie korony.. możesz coś podpowiedzieć? Będę wdzięczna.

Prezent walentynki

10 lut 2021 - 12:54:32

Może wspólny masaż w domu zamiast prezentu. My właśnie tak robimy w tym roku. A jak szukasz konkretnego prezentu dla ukochanej to na pewno by się ucieszyła z vouchera na zabiegi beauty. W Warszawie albo Krakowie mogę polecić https://wellmetime.com/vouchery

Prezent walentynki

11 lut 2021 - 09:51:20

Ja na urodziny kupiłam mojemu masaż dla dwojga w Masajce we Wrocławiu serce tutaj podrzucam linka, bo świetnie się też sprawdzi na Walentynki https://masajka.wroclaw.pl/masaz-dla-dwojga/. Ja mega polecam, fajny sposób na wspólne spędzenie czasu.:) :)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent walentynki

18 lut 2021 - 11:03:28

Mogę się wam pochwalić, że często od swoej ukochanej dostaję prezenty w postaci Voucheru. Moja wspaniała kobieta potrafi naprawdę bardzo dobrze wybrać prezent. Oczywiście jej pomysły zapadają bardzo mocno w pamięć. Szaleństwo oraz nagły skok adrenaliny, dobra zabawa jest przeogromna i bardzo satysfakcjonująca. Więc dla wszystkich tych, którzy nie mają pomysłów na dobry i prosty prezent. Polecam GoldenGift! Jak dla mnie to jest najlepsza strona z Voucherami, nawet mogę wam wspomnieć, że nie jest zbyt drogo i każdy na pewno znajdzie coś dla Siebie. Jeśli jesteście zainteresowani prezentami, które zapadają bardzo mocno w pamięć, To wpadnijcie na tę stronę. Naprawdę się nie zawiedziecie :D

Prezent walentynki

11 mar 2021 - 12:50:45

Cytat
robin27



No na perfumach u mnie stanęło, tradycyjnie zamówione z Notino, ale wzięłam opcję z grawerowaniem, żeby miało chociaż jakiś cień oryginalności :-) Do tego chyba jakieś czekoladki i będzie spoko?

A gdzie znalazłaś tą opcję graweru? Ja ostatnio szukałam i klika miejsc, które znałam wcześniej zwinęły żagle w trakcie korony.. możesz coś podpowiedzieć? Będę wdzięczna.

Też myślałam o grawerowaniu ale wpadłam na lepszy pomysł, tańszy, zrobiłam fajną etykietke naklejkę. Teraz tylko muszę znaleść fajnego perfuma i dobrze dopasować naklejke do buteleczki

Prezent walentynki

30 mar 2021 - 11:24:15

Cytat
robin27



No na perfumach u mnie stanęło, tradycyjnie zamówione z Notino, ale wzięłam opcję z grawerowaniem, żeby miało chociaż jakiś cień oryginalności :-) Do tego chyba jakieś czekoladki i będzie spoko?

A gdzie znalazłaś tą opcję graweru? Ja ostatnio szukałam i klika miejsc, które znałam wcześniej zwinęły żagle w trakcie korony.. możesz coś podpowiedzieć? Będę wdzięczna.

Nie wiem czy nie za późno odpowiadam, ale może się przyda przy innej okazji- widziałam taką opcje na notino i chyba niecałe 20 zł kosztuje...

Prezent walentynki

21 kwi 2021 - 21:03:34

Mogę jeszcze zaproponować sex shop internetowy :) Znajdziesz tam dużo gadżetów erotycznych co usprawni życie seksualne.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent walentynki

01 lip 2022 - 10:28:50

Na walentynki fajnie wybrać się na masaż we dwoje.

Polecam zapoznać się z ciekawym artykułem - znajdziecie w nim namiar na cudowne miejsce na taką randkę !!!
https://www.omnibus.biz.pl/co-to-jest-masaz-i-jakie-sa-jego-najpopularniejsze-rodzaje/

Prezent walentynki

08 lis 2022 - 14:04:10

Ja wykupiłem żonie na walentynki sesję ciążową w Rzeszowie https://monikaparadysz.pl/oferta/sesja-ciazowa/ bo akurat w tym czasie spodziewaliśmy się synka i bardzo się ucieszyła, kobiety lubią sentymenty ;) więc polecam coś takiego personalizowanego albo właśnie sesję zdjęciową, małżeńską, rodzinną, kobiecą, mozliwosci jest wiele a jeszcze więcej fotografów :) Na podkarpaciu mogę polecić Monię, zdjęcia wyszły piękne ;)

Prezent walentynki

17 lis 2022 - 20:43:59

Ciekawy i praktyczny prezent można kupić na stronie sklepu https://www.edibutik.pl/ Znalazłam tam wiele ciekawych produktów, na które warto zwrócić uwagę ze względu na dobrą jakość tych rzeczy i świetne wykonanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nazywanie Imieniem Byłej