Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kuzyn byłego chłopaka

04 maj 2020 - 09:05:08

Witajcie
Mam dość nietypowy problem, jestem z kyzynem byłego chłopaka.Tak się nie robi...Napewno tak powiecie ale chciała bym się wytłumaczyć.Z kuzynem byłego kumplowałam się już gdy byłam wcześniej w związku.Nigdy nawet przez myśl nam nie przeszło albu coś ze sobą.Byłam wierna chłopakowi a on swojemu kumplowi i jednocześnie rodzinie.
Rozstałam się z byłym to ja go zostawiłam i nie dla jego kuzyna nawet wtedy tak o nim nie myślałam.
Rozstaliśmy się bo nie pasowaliśmy do sb kompletnie.On się bardzi zakochał ale ja nie odwzajemniałam uczuć.Nie chciałam go dłużej zwodzić i krzywdzić.Po około miesiącu moja relacja z jego kuzynem zaczełam przeradzać się w coś więcej niż przyjaźń i zaczeliśmy ze sb chodzić ale nie mówiliśmy o tym nikomu.Po czasie mój obecny chłopak powiedział o wszystkim swojemu kuzynowi.Nie był zachwycony ale nawet potem życzył nam powodzenia i twierdził że zawsze czuł że to się tak skończy.Za dobrze się dogadywaliśmy wg niego.
Wyrzuty sumienia zjadały mnie każdego dnia ale powiedziałam a czas powiedzieć b
Moi rodzice na początku myśleli że sb odpuszcze ale gdy tak się nie stało to...
Matak powiedziała że tamta rodzina nazwie mnie kurwą a jeśli ona usłyszy że ma córke kurwe to wywali mnie z domu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podoba mi się kolega z akademika, czy on rzeczywiście coś co mnie czuje? Chce, żeby było coś więcej niż tylko koleżeństwo.