Obecnie rozmawiamy o:

Ile macie ubrań?

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zrobić by bardziej się starał

17 wrz 2019 - 12:42:17

Mam problem, spotykam się z facetem od pół roku. Oboje jesteśmy po poważniejszych związkach i zostaliśmy zdradzeni. Postanowiliśmy, że nasza relacja będzie rozwijać się powoli. Na początku bardzo mi to odpowiadało, ale teraz po takim czasie spotkania raz w tygodniu mi nie wystarczają. Nie potrafię się przez to do niego zbliżyć. Czuję blokadę, żeby się do niego od tak przytulić. Jedynie po alkoholu okazujemy sobie czułość. Nawet coraz mniej rozmawiamy przez telefon. Zwracał mi uwagę, że nie odzywam się sama z siebie, tak nie jest. Jak do niego napiszę potrafi mi nie odpisać, a potem ma pretensje, że nie zasypuje go wiadomościami i się nie odzywam. Ostatnio rozmawialiśmy przez telefon zapytał czy go kocham. Mam bardzo duży opór przed tymi słowami, powiedziałam mu to dopiero na sam koniec rozmowy. Wcześniej powiedział, że odpowiedź będzie decydująca do dalszego rozwoju naszej relacji,a to dopiero początek początków. Widzieliśmy się w sobotę, zrobiłam coś dla niego i to mu dałam. Bardzo się ucieszył, powiedział że widzi moje starania o niego. Końcem końców dziś tylko życzyliśmy sobie miłego dnia, a wczoraj nawet nie zadzwonił. Stwierdziłam, że zacznę go trochę olewać, niech się trochę wysili i coś zrobi. Nie wiem czy to dobry pomysł. Serio to nie jest tak, że ja się nie staram, zawsze się do niego pierwsza odzywam i więcej piszę. Mam dość takiej dziwnej relacji. Mam problem by jako pierwsza okazywać uczucia, mam blokadę. W poprzednich związkach szybko ją traciłam, mężczyźni robili pierwszy krok, pierwsi mówili kocham, pierwsi mnie przytulali, potem sama zaczynałam to robić automatycznie i nie miałam problemu, żeby od tak się przytulić, albo pocałować. Nie wiem co zrobić, przyzwyczaiłam się, że jak się widzimy zachowujemy się zazwyczaj jak przyjaciele i tym bardziej ciężko mi się przełamać. Co zrobić??

Co zrobić by bardziej się starał

07 maj 2021 - 14:32:53

jest na to specjalny specyfik nazywa się Prosent 600. Zrób to co na tym filmie prosent 600 - GoTube a zobaczysz inego faceta ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fetysz