Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co mam zrobić?

28 paź 2018 - 14:20:26

nie rozumiem kobiet ktore są maltretowane i upokarzane i tkwia za wszelka cene w tym bagnie bo sie boja ze sobie nie poradza. Kobieta to nie worek treningowy i jak syn ma traktowac inne kobiety kiedy dorosnie skoro jego własny ojciec okłada matke a ona nic z tym nie robi tylko w kąciku płacze. Jaki wzorzec przekarzesz jemu ? kobieto weż sie w garrść i przestań byc ofiara. Pobicie trzeba zgłaszac na policje załozyc niiebiska karte a najlepiej zrobic obdukcje i sie wyniesc z dzieckiem w bezpieczne miejsce. To nie czasy gdzie kobiecie trudno wychowyac samotnie dziecko jest tyle instytucji chociazby domy dla samotnych matek z dzieckiem Od oprawcy sie ucieka a nie mieszka i udaje przed otoczeniem ze nic sie nie stało. To takk jak bys zamieszkała razem w klatce z lwem i zyła w ciagłym strachu bo moze cie zaatakowac. Pomysl o synu i o sobie

Niewierze w to co czytam " wziął skakankę syna i strona z uchwytu uderzył mnie w zebra, bardzo bolało. Moje dziecko bardO się wystraszyło, obiecało mnie bronić przed tata." jak mozesz 6 letniego chłopca obarczac czyms takim zeby cie bronił to jest nienormalne. Ogarnij sie dziwczyno bo zmarnuesz swojemu dziecku zycie i sobie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-28 14:30 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uzależnienie od gier