Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zerwałam po 6 latach przez kłamstwa

28 sie 2018 - 00:06:26

Witam
Mam okropny mętlik w głowie. Kilka dni temu zerwałam z chłopakiem po 6 latach razem, wyprowadziłam sie z mieszkania, które wynajmowaliśmy razem. Różnie się między nami układało, przez ostatni rok było trochę kryzysów i mało ze sobą rozmawialiśmy na poważne sprawy.
Kilka miesięcy temu dowiedziałam się, że ma spore długi, ukrywał przede mną to. Było kiepsko, ponad miesiąc temu porozmawialiśmy, wydawało mi się że szczerze. Powiedział, że z długami w większości sobie już poradził. Wiele rzeczy miało się zmienić, jednak nie zmieniło się nic, mówił, że mnie kocha, chce być ze mną, ale poza tym nie zrobił prawie nic żebym nie żałowała decyzji, że daje nam jeszcze szanse. Teraz dowiedziałam się, że znów mnie okłamał, potrzebował pieniędzy, zastawił coś, a powiedział ze pożyczyl koledze. Dowiedzialam się, skłamał znów, że to nie prawda. Mam mętlik w głowie, nie wiem czy podjęłam dobrą decyzję.. Zawsze jak coś spieprzył starał się to sam rozwiązać, ale po co te kłamstwa. Nie wiem czy można mu ufać, czy ma jakiś problem ze sobą z którym sobie nie radzi?! On chce być dalej razem.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-28 00:11 przez szyszkaa9.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

14 LAT ZWIĄZKU I BRAK ZARECZYN