Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zaproszenie na wesele....

28 maj 2018 - 11:54:25

EDIT: Wątek zakończony :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-28 19:20 przez eelenka.

Zaproszenie na wesele....

28 maj 2018 - 12:37:28

bo takie sprawy załatwia się rozmowa a nie sms-ami. Wiec teraz zadzwoń i pogadaj

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Zaproszenie na wesele....

28 maj 2018 - 13:09:40

Może łącza się mu zerwały, bo ta elektronika się psuje przecież. Jak nie napisze odpowiedzi to nie ma co żałować, że nie pójdzie na wesele.

Zaproszenie na wesele....

28 maj 2018 - 14:24:07

to jak interpretujesz wiadomość to jest ważne.
powinnaś powiedzieć koledze a nie sms .

Zaproszenie na wesele....

28 maj 2018 - 14:31:11

Myślę że dziewczyny mają racje... Mogłaś poczekać i przy najbliższym spotkaniu zapytać o to. Ale to jego milczenie też dziwne... Myślę że gdyby był "w porządku" zareagowałby inaczej :/ a mogę zapytać o Wasz wiek? Może on jakiś niedojrzały...

Zaproszenie na wesele....

28 maj 2018 - 14:43:06

Nie jesteśmy nastolatkami, ale on niestety się tak zachował



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-28 19:19 przez eelenka.

Zaproszenie na wesele....

28 maj 2018 - 14:58:01

Zadzwoń i się dowiesz.

Zaproszenie na wesele....

28 maj 2018 - 17:35:00

Cytat
eelenka

Myślę że dziewczyny mają racje... Mogłaś poczekać i przy najbliższym spotkaniu zapytać o to. Ale to jego milczenie też dziwne... Myślę że gdyby był "w porządku" zareagowałby inaczej :/ a mogę zapytać o Wasz wiek? Może on jakiś niedojrzały...

Ja mam 23 lata a on 26
Nie jesteśmy nastolatkami, ale on niestety się tak zachował

Rozumiem... Daj znać jak coś się wyjaśni:)

Zaproszenie na wesele....

28 maj 2018 - 18:00:14

Może też się nie odzywać bo ma inne plany lub pracę i próbuje je przełożyć żeby móc z Tobą iść. To niekoniecznie musi znaczyć coś złego. Chyba, że nie odpisuje tak od kilku dni to gówniarsko trochę.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Zaproszenie na wesele....

28 maj 2018 - 18:30:00

Cytat
eelenka


Ja mam 23 lata a on 26
Nie jesteśmy nastolatkami, ale on niestety się tak zachował

Bardziej Ty zachowałaś się jak nastolatka niż on. Trzeba było od tego zacząć rozmowę, a nie o samochodzie. Temat auta odebrał tylko jako pretekst do zaproszenia. Teraz każda rozmowa o twoim samochodzie wyda mu się "podejrzana" i niezręczna. Sądzę,że po namyśle odpowie.

Zaproszenie na wesele....

28 maj 2018 - 18:52:20

Teraz zadzwoń i powiedz, że nie chciałaś go wprawić w zakłopotanie i nie masz wobec niego romantycznych zamiarów ( nie masz?) i bardzo przepraszasz za tak obcesowe podejście. Niech uzna sprawę za niebyłą i wróćcie do układów samochodowych.
Albo mu ulży i na to przystanie, albo powie, że poleciał po garnitur i dopiero wrócił aby ci odpowiedzieć YES YES YES oczko

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Traktuje mnie inaczej