Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

On mnie unika :(

16 maj 2018 - 14:42:30

Mój facet Ewidentnie unika seksu ze mną ... Kiedy próbuje coś zainicjować on odsuwa się ode mnie,mówi ze to nieodpowiednia chwila itp.Zawsze mówi mi ze wybieram nie ten dzień ... i tak jest ciagle. Jesteśmy ze sobą dwa lata,wcześniej sam nalegał na zbliżenia ... Było idealnie. Od jakiegoś czasu zmienił się.Nie okazuje mi żadnych uczuć,nie przytula,nie całuje.Czuje się okropnie samotna w tym związku... Łapie dola.On sprawia ze nie czuje się wartościowa kobieta.Kazda kobieta potrzebuje czuć się pożądana i atrakcyjna dla swojego faceta -niestety ja tak się nie czuje.W moich poprzednich związkach nigdy nie miałam takiego problemu... Czułam się doceniana i czułam się atrakcyjnie. Brakuje mi tego.On nie rozumie ze rani mnie,odsuwa się i jest nieobecny. Od jakiegoś czasu woli spędzać wieczory samotnie przed telewizorem przy kuflu piwa ... Wszędzie chodzi ze swoim telefonem,nawet pod prysznic. Twierdzi ze to normalne. Do tego wszystkiego widzę ze uzależnił się od gier na telefonie,nie potrafi już normalnie rozmawiać ze mną ... To wszystko dobija mnie,jego zachowanie.Co robić ?! Gdy próbuje rozmawiać z nim o tym on twierdzi ze czepiam się jego i nie mam racji ...

On mnie unika :(

16 maj 2018 - 15:36:40

serio to wasze intymne sprawy, my ich nie rozwiążemy za ciebie albo zmuś go do rozmowy albo przemyśl czy chcesz z nim być ... żyć w takim związku

On mnie unika :(

16 maj 2018 - 20:44:23

Zastanawia mnie dlaczego chodzi wszędzie z telefonem...może ma coś do ukrycia ? Aż tak bardzo uzależnił się od gier, że chodzi i gra nawet pod prysznicem ? Nie chcę sugerować, że Cię zdradza ale ewidentnie coś jest nie tak. Musisz z nim porozmawiać, powiedz mu co czujesz, zapytaj dlaczego tak jest, może ma jakiś problem...

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

On mnie unika :(

16 maj 2018 - 21:49:46

Nazywasz swoim facetem kogoś kto od dawna nie jest Twój

On mnie unika :(

23 maj 2018 - 11:50:53

Jak facet nie ma ochoty na seks, to coś się poważnego dzieje..

On mnie unika :(

23 maj 2018 - 13:02:54

Doby zwiazek to tandem a nie kazde sobie osobno. Dzisiaj ludzie nie potrafia ze soba rozmawiac, wszystko i wszystkich chca kontrolowac a gdzie w tym czas na spontan i na normalne cieszenie sie z zycia? rowijanie wspolnych pasji, czerpania rdosci z kazdej chwil. teraz wszystko jest kalkulowane jak w tej piosence grzeszczak " Żadne z nas już nie pamięta
jak beztrosko biegły dni
wiele nam nie było trzeba
ja i ty i długo nic

nie zadawaliśmy pytań
nie prowadziliśmy gier
dziś kalkulujemy wszystko
nie ma w tym szaleństwa wiem
co z tym możemy zrobić

budujemy nasz dom na piasku
cena nie gra roli dziś
kupiliśmy prawie wszystko
ale wciąż nie mamy nic
chce pozbierać znowu myśli
słyszeć bicie naszych serc
widzieć ile szczęścia w sobie
kryje każda mała rzecz

cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest

między nami znów zaiskrzy
odnajdziemy blask i wdzięk
zakończymy smutny shopping
smutnych galerianych szczęść
i będzie jak dawniej
przestańmy się spieszyć
zacznijmy od nowa
od tych małych rzeczy "



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

On i ja + tysiące obcych kobiet