Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

najnierozsądniejsza relacja świata

09 mar 2018 - 17:45:28

Cytat
korporowianka
Co do nieposiadania dzieci w wieku 30 lat to wydaje mi się, że to dość naturalne, jezeli starasz się inwestować w siebie. Nie zawsze można sobie pozwlić na pauzę w rozwoju.
posiadanie dzieci nie powoduje pauzy w rozwoju. Ale w sumie lepiej nie posiadac dzieci jak sie nie jest na to gotowy mi nie ma sie odpowiedniej dojrzałosci. Tylko pamietaj ze lata leca młodsza juz nigdy nie bedziesz a kiedys dopadnie cie pustka i wtedy moze byc za późno na pewne rzeczy. brak zobowiazań super sprawa ale ilesz mozna sie bawic i tkwic w życiowym przdszkolu.

najnierozsądniejsza relacja świata

09 mar 2018 - 23:07:21

Posiadanie dzieci nie powoduje pauzy w rozwoju. Ale w sumie lepiej nie posiadac dzieci jak sie nie jest na to gotowy mi nie ma sie odpowiedniej dojrzałosci. Tylko pamietaj ze lata leca młodsza juz nigdy nie bedziesz a kiedys dopadnie cie pustka i wtedy moze byc za późno na pewne rzeczy. brak zobowiazań super sprawa ale ilesz mozna sie bawic i tkwic w życiowym przdszkolu. [/quote]

brawobrawobrawo

najnierozsądniejsza relacja świata

10 mar 2018 - 08:34:22

jeśli dzieci to pauza w rozwoju, to ten związek świadczy o recesji umysłowej

najnierozsądniejsza relacja świata

06 kwi 2018 - 21:11:03

nie zawsze wszystko w życiu jest czasne albo białe. pracuję kontraktowo. Na tym etapie ciężko byłoby to połączyć.

zweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

najnierozsądniejsza relacja świata

06 kwi 2018 - 22:14:17

Spróbuj postawić się w sytuacji tej kobiety - żony twojego kochanka/partnera. Jak ty byś się czuła w takiej sytuacji? Chyba żadna z nas ni chciałaby znalec się w takiej sytuacji? A więc czy to fair robić takie coś drugiej kobiecie? Nie wiesz jak jest między nimi. Nie wiesz, czy nie jesteś kolejną naiwną, której mówi, że się rozwodzi. Mężczyźni czasem stosują takie sztuczki, żeby się zabawić. Czyimś kosztem. Nie mówię, że z twoim partnerem też tak na pewno jest. Ale należy mieć to na uwadze.

Poza tym pozostaje też kwestia jego adoptowanych dzieci. Po pierwsze, może w twoim życiu nadejść taki moment, kiedy będziesz chciała urodzić własne dzieci. Co wtedy? Będą dzieci twoje, nasze -czy jesteś na to gotowa?

Ponadto dzieci W OGÓLE sprawiają problemy wychowawcze, a co dopiero dzieci z adopcji, które być może mają za sobą jakieś nieprzyjemne przejścia? Nie mówię, że są gorsze od dzieci mających pełną rodzinę, ale różnie w życiu bywa. Myślę, że powinnaś rozważyć, czy jesteś gotowa na związek, życie z kimś kto ma taki bagaż za sobą.

W dodatku rozwodnik. Owszem, w dzisiejszych czasach mało kto nie jest po rozwodzie, ale mimo wszystko to już jest jakieś przejście.

W życiu bywają różne sytuacje i nie ma co skreślać faceta tylko dla tego, że nie ułożyło mu się w poprzednim związku. Jednak warto rozważyć, czy taka sytuacja ci odpowiada. Czy chcesz jego bagażu? Czy jesteś w stanie to zaakceptować? Pozostaje też kwestia jego intencji-czy traktuje cię poważnie, czy jak odskocznię od nieudanego małżeństwa.

Jeśli na prawdę się kochacie (jeszcze sobie tego nie wyznaliście, ale zakładam, że coś tam do siebie czujecie), jeśli będziecie ze sobą szczerzy to na pewno się ułoży.

Poza tym wydaje mi się, że sama powinnaś podjąć decyzję, ewentualnie porozmawiać z mamą/siostrą/przyjaciółką - kimś kto cię zna, kto zna sytuację, a nie podejmować decyzji tylko w oparciu o to, co powiedzą ci postronne osoby na forum.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-06 22:15 przez sophia101.

najnierozsądniejsza relacja świata

26 maj 2018 - 13:12:09

Poruszyłaś bardzo ważne kwestie. czy to udźwignę? tego nie wiem. Czy bęę chciała mieć swoje dzieci. To napewno. kiedy? nie wiem. Dzieciaki są trudne i mają bardzo ciężki bagaż. Teraz pracują z psychologiem głównie ze względu na rozwód, natomiast to bardzo trudny temat.

najnierozsądniejsza relacja świata

09 sty 2019 - 22:52:54

ciężko powiedzieć, czy może się zmienić. Ja, paradoksalnie myślę, że ludzie się zmieniają.

najnierozsądniejsza relacja świata

10 sty 2019 - 11:49:23

I jak tam? Mam nadzieję, że zostawiłaś dziada ... nie wyobrażam sobie, żeby mój mąż miał mieć kogoś na boku, a tym bardziej być tym kimś na boku- strasznie uwłaczające ;) Dla mnie osoba, która nie potrafi zakończyć jednego związku, a pakuje się w kolejny jest strasznie słabą jednostką i niedojrzałą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciąża i związek na odległość...