Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Atrakcje na urodziny męża

12 sty 2018 - 18:27:36

Hej kobitki :) Mój mąż kończy za dwa tygodnie 30 urodziny . Organizuje mu urodziny niespodziankę, chciałabym żeby się ucieszył i szukam jakiejś ciekawej atrakcji. Czegoś co naprawdę mu się spodoba. Znacie jakieś atrakcje? Dodam, że mąż interesuje się jak każdy mężczyzna piłką nożną i majsterkowaniem. Czekam na wasze propozycje :)

Atrakcje na urodziny męża

12 sty 2018 - 18:42:07

mój brat na swieta otrzymał piłkę z podpisami pilkarzy legii bo jest mega fanem tego klubu.

Atrakcje na urodziny męża

12 sty 2018 - 19:44:26

Chętnie się dowiem bo mój też za parę dni ma urodziny.

Atrakcje na urodziny męża

12 sty 2018 - 22:22:06

Może jakiś wspólny wypad na weekend? Hotel, leniuchowanie, łóżko serce

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Atrakcje na urodziny męża

16 sty 2018 - 20:54:27

Cześć :) na urodziny mojego męża zamówiłam Dawida Krzyżowskiego. Robi on pokaz freestylu z piłką. Mój mąż bardzo się ucieszył bo uwielbia różnego rodzaju sporty. Przy okazji poprosiłam go o warsztaty. Było naprawdę zabawnie :) a chłopak naprawdę robi show. Gdybyś chciała tutaj znajdziesz namiary <moderacja> , serdecznie polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-17 08:17 przez moderator.

Atrakcje na urodziny męża

16 sty 2018 - 21:07:11

Może zrób mu imprezę niespodziankę? Zaproś znajomych i rodzinę, może w lokalu z DJ i ciepłymi daniami??

Albo kup jakąś wycieczkę w cieplejsze kraje dla dwojga? Teraz są super lasty za małe pieniądze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-16 21:08 przez luona.

Atrakcje na urodziny męża

17 sty 2018 - 13:25:45

wczoraj miał imieniny
zresztą on bardzo lubi słodycze :D
najlepsze prezenty to książki i jeszcze raz książki
dlatego nigdy nie mam problemu co mu kupić

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Atrakcje na urodziny męża

17 sty 2018 - 13:55:46

Najlepszy prezent dla mężczyzny to kobieta w sexi stroju. Ja mojemu upiekłam tort (na wierzchu z herbem jego ukochanego klubu Barcelony) w kuchni zapaliłam świeczki, założyłam sexi bieliznę i szpilki i przyszłam z tortem tańczy a później co dusza zapragnie... oczywiście dodatkowy prezent był w postaci wykupionego profesjonalnego masażu.

Atrakcje na urodziny męża

17 sty 2018 - 14:31:47

Cytat
Beatka8523
Najlepszy prezent dla mężczyzny to kobieta w sexi stroju. Ja mojemu upiekłam tort (na wierzchu z herbem jego ukochanego klubu Barcelony) w kuchni zapaliłam świeczki, założyłam sexi bieliznę i szpilki i przyszłam z tortem tańczy a później co dusza zapragnie... oczywiście dodatkowy prezent był w postaci wykupionego profesjonalnego masażu.

tu się zgadzam super masaż dla dwojga

Atrakcje na urodziny męża

24 sty 2018 - 15:07:00

A może zabierz go na mecz jego ulubionej drużyny :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co robić?