Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozwód i alimenty

04 sty 2018 - 15:45:19

Moja znajoma jest na etapie rozwodu i szuka bardzo dobrego prawnika od rozwodów. Co sądzicie o mecenasie Budrewiczu ? Podobno doprowadza do końca sprawy, dbając o cele i dobro swojego klienta.

Rozwód i alimenty

04 sty 2018 - 15:48:32

nawet nie napisałaś w jakim mieście Pan przyjmuje. Pewnie chcesz go zareklamować ale jeśli nie to może warto popytać na jakimś regionalnym forum albo podpytac pań w sądzie ;)

Rozwód i alimenty

04 sty 2018 - 19:23:49

Mam już dość postów gdzie w temacie cztam że ktoś szuka kancelarii,adwokata, doradcy i zaraz namiary na kogoś.
Ludzie jeśli ktoś coś szuka to w necie są opinie.
Przestańcie forum traktować jak miejsce do reklam.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Rozwód i alimenty

04 sty 2018 - 19:27:18

Cytat
kukingaku
Mam już dość postów gdzie w temacie cztam że ktoś szuka kancelarii,adwokata, doradcy i zaraz namiary na kogoś.
Ludzie jeśli ktoś coś szuka to w necie są opinie.
Przestańcie forum traktować jak miejsce do reklam.

Forum to też miejsce na poszukiwania fachowców/specjalistów/miejsc i innego typu opinii. Jednak jeśli wpis jest typową reklamą warto raportować go:)

Rozwód i alimenty

04 sty 2018 - 19:53:41

A mecenas jaką uczelnię skończył? Kto wie, może kiedyś tez się będę rozwodzić ( tylko najpierw ślub wezmę :D )

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Rozwód i alimenty

04 sty 2018 - 21:33:43

Taki dobry, że musi stosować kryptoreklamę na szafie.

Rozwód i alimenty

04 sty 2018 - 22:21:22

znów reklama ;(
to forum o ciuchach super

Rozwód i alimenty

05 sty 2018 - 00:07:19

Każdy doprowadza sprawy do końca tylko zależy jaki jest efekt końcowy:)
Opinie jeżeli są to napewno nie tutaj:)
Jeżeli ktoś reklamuje się w taki sposób z nazwiska na takim portalu to raczej słabiutko, unikam takich prawników, oznacza to że brakuje takiemu klientów, umówmy się dobry prawnik reklamuje się na innych portalach i tam należy szukać opini na jego temat, jak to mówią "tonący brzytwy się chwyta", reszta jest milczeniem ponieważ nie znam osobiście pana:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dla wszystkich poszukujacych miłości