Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziwne zachowanie mężczyzny

31 gru 2017 - 01:06:56

Witajcie,

Przychodzę do Was z problemem w relacji damsko-męskiej i będę wdzięczna jeśli ktoś z Was będzie w stanie służyć mi poradą. Ale do sedna.

Około pół roku temu w pracy kolega zapoznał mnie z pewnym mężczyzną. Ja mam 27 lat, pan jest starszy ode mnie o 24. Uprzedzając pytania - jest po rozwodzie. Moja osoba w żaden sposób nie przyczyniła się do tego rozwodu - poznaliśmy się dosłownie dwa dni przed ostatnią rozprawą rozwodową.
Nie jestem w stanie określić czy coś zaiskrzyło na samym początku znajomości - wiem, że na pewno wywarł na mnie olbrzymie wrażenie. Swoją erudycją, kulturą osobistą, charakterem, pewnością siebie. No po prostu widzę, że łączy w sobie wszystkie te cechy, które pociągają mnie w mężczyznach. Gdzieś tam cały czas schodzą się nasze drogi zawodowe - przez co widujemy się w różnych odstępach czasu - na płaszczyźnie zawodowej. I tu zaczyna się mój problem.
Kilkukrotnie poprosiłam Pana o pomoc na płaszczyźnie zawodowej. Oczywiście nigdy nie odmówił mi pomocy - wręcz przeciwnie, każdorazowo z własnej inicjatywy pomógł mi więcej aniżeli prosiłam. Dla przykładu - musiałam opisać zdjęcia do artykułu. Wysłałam mu opis zdjęć z prośbą o sprawdzenie, czy jest to poprawnie. Zadzwonił do mnie, że opisy są poprawne, ale same zdjęcia wymagają poprawek - i zaproponował, że jeśli chcę to on może te zdjęcia naturalnie poprawić, ale w zamian liczy na kawę w moim towarzystwie. Odpowiedziałam, że oczywiście - bardzo chętnie napiję się z nim kawy, pytanie tylko kiedy ma czas - i tutaj pierwszy raz się wycofał. Wymigał się, że teraz ma dużo pracy i może jakoś zimą (rozmowa była na początku października). Czy miał dużo pracy? Nie wiem - na pewno był trochę zajęty, ale wydaje mi się, że gdyby naprawdę mu zależało - znalazłby czas.
Przy okazji innego spotkania zawodowego wspomniał, że właściwie to moglibyśmy kiedyś wyjść wieczorem na drinka - też z entuzjazmem przyjęłam tę propozycję. Niestety kiedy próbowałam zasugerować jakiś konkretny termin - znowu się wycofał, tym razem zasłaniając się wyjazdem służbowym.
Kiedyś podczas mojej wizyty u niego (zawodowej) przy okazji wspomniał, że skoro oboje uwielbiamy słodkości to na następne spotkanie musi pomyśleć nad czymś słodkim do kawy.Okazja właściwie nadarzyła się sama - mieliśmy spotkać się w piątek przed świętami. Podczas rozmowy telefonicznej niby żartem wspomniałam, że skoro zaprasza mnie do siebie na kawę to ja liczę na coś słodkiego do tej kawy. Niestety - kiedy jechałam na spotkanie utknęłam w olbrzymim korku (okres przedświąteczny + śmiertelny wypadek na drodze) - nie było opcji dojechać na czas. Zadzwoniłam stojąc w korku z informacją, że niestety nie dojadę. Złożył mi życzenia i wspomniał, że on ,,stanął na wysokości zadania i zadbał o ciastko". I znowu te życzenia... Dla mnie były bardzo dziwne - życzył mi spokojnych świat spędzonych w gronie rodzinnym i być może z kimś bliższym sercu - jeśli ktoś taki jest. Przyznam, że te życzenia mnie po prostu zaskoczyły - nie wiedziałam co mam na nie odpowiedzieć. Więc tylko podziękowałam i starając się obrócić tow żart powiedziałam, że nie pozostaje mi nic innego jak pożyczyć mu tego samego.
Jeśli chodzi o spotkanie, które nie doszło do skutku - zostało wstępnie przełożone. Niestety w okresie międzyświątecznym on miał być w pracy jedynie w czwartek - i sam zaproponował, że zadzwoni do mnie około południa i da mi znać czy wyrobi się z pracą abyśmy spotkali się jeszcze tego dnia. Niestety - w czwartek nie zadzwonił wcale. Z tego co wiem od naszego wspólnego znajomego - faktycznie był zajęty. Co jestem w stanie zrozumieć. Myślałam, że może zadzwoni w piątek - niestety nadal cisza z jego strony. Nie chcę zachowywać się jak napalona histeryczka, ale wydaje mi się, że gdyby faktycznie mu w jakiś sposób zależało - zadzwoniłby w piątek albo chociaż wysłał maila czy SMSa. Oczywiście może okazać się, że zadzwoni na początku przyszłego tygodnia jak wróci normalnie do pracy. Tylko kiedy ja chciałam konkretnie przełożyć spotkanie na styczeń to on upierał się przy zadeklarowanym czwartku...

I na ten moment nie wiem co mam robić - wydaje mi się, że zostały wysłane jakieś sygnały zainteresowania. Raczej nie proponuje się wyjścia na drinka osobie, którą nie jest się w jakiś sposób zainteresowanym. Jeśli chodzi o nasze spotkania - odnoszę wrażenie, że dobrze czuje się w moim towarzystwie. Jest pewny siebie, żartuje, czasem przypadkiem mnie dotyka - czy to dotknięcie mojej dłoni czy podanie mi płaszcza kiedy się ubieram do wyjścia. Natomiast kiedy w powietrzu wisi wizja realnego przeniesienia znajomości płaszczyznę prywatną - on się wycofuje. Po to tylko żeby za chwilę znów wysłać jakieś sygnały świadczące (przynajmniej dla mnie o jakimś zainteresowaniu moją osobą).

Dlatego w tym miejscu jestem rozdarta wewnętrznie - bo z jednej strony myślę, że nie warto tracić energii na ewentualny flirt czy prowokowanie do rozwoju tej znajomości.Natomiast z drugiej strony - biorę też poprawkę na to, że jest między nami bardzo duża różnica wieku co może go w jakiś sposób blokować. Oczywiście tak czy inaczej w styczniu będę musiała się z nim skontaktować bo muszę odebrać dokumenty. Czy któraś Was była w podobnej sytuacji? Bądź czy patrząc na to jako obserwator możecie coś poradzić?

Dziwne zachowanie mężczyzny

31 gru 2017 - 09:13:05

a ile ty naprawdę masz lat ??
zostaw tego pajaca znajdz młodego sobie wiekiem chłopaka i przestań z nim wogóle .

Dziwne zachowanie mężczyzny

31 gru 2017 - 10:46:46

No skoro się rozwodzi napewno jest kochaniutki i napewno ma dużo kasy :) Naprawde umawiaj sie z nim na sex zobaczysz twoje życie zmieni się na lepsze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-31 10:47 przez Granat1983r.

Dziwne zachowanie mężczyzny

31 gru 2017 - 11:15:23

oj lalka naogladałas sie romantycznych seriali i teraz ukladasz scenariusz w głowie a niestety rzeczywistosc wyglada inaczej ale ty tego nie przyjmujesz do wiadomosci. Nie znasz faceta a juz sobie go idealizujesz

Dziwne zachowanie mężczyzny

31 gru 2017 - 13:12:47

tzw picuś glancuś, daj sobie spokój

Dziwne zachowanie mężczyzny

07 maj 2021 - 14:37:17

Cytat
Granat1983r
No skoro się rozwodzi napewno jest kochaniutki i napewno ma dużo kasy :) Naprawde umawiaj sie z nim na sex zobaczysz twoje życie zmieni się na lepsze :)

ha ha ha ha pewnie jest jak ten typ z filmu o prosent 600 tutaj prosent 600 daj se spokój z takimi .

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Dziwne zachowanie mężczyzny

10 maj 2022 - 12:02:33

Też dałabym sobie z nim spokój.
To się będzie pogłębiać!

____________________
polecam artykuł
https://www.satis.com.pl/wszywka-alkoholowa-gdzie-zrobic-w-poznaniu/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depresja przez faceta