Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facet bez pracy, mieszka z matką

30 gru 2017 - 19:46:02

Ze względu na ograniczenie umysłowe pewnej części użytkowników forum - podziękuję za pomoc.

W nowym roku życzę wam częstszego wychodzenia z domu i może większej ilości podróży, żeby uświadomić sobie, że świat nie kończy się za oknem lub, co gorsza, na forum szafy.

Pozostaje mi cieszyć się, że mam naprawdę niezwykłe życie, w które aż ciężko uwierzyć. A tutaj dodaję zdjęcie, na dowód, że serio nie ma mnie teraz w Wypizdowie Wielkim gdzieś w Polsce:



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-01 14:52 przez Julitaa1990.

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 01:18:37

No nie - ta relacja z matką nie jest normalna. I obawiam się,że w tym wieku niewiele da się już zmienić...

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 09:10:31

wiesz to już wiek śpóżniony na poprawę.
dobrze by było z nim porozmawiać
ja bym ci zaproponowała taki układ jeśli twoi rodzice znają jego matkę to obie matki mogą na ten temat porozmawiać
poproś swoją mamę

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 10:01:24

Cytat
banach
wiesz to już wiek śpóżniony na poprawę.
dobrze by było z nim porozmawiać
ja bym ci zaproponowała taki układ jeśli twoi rodzice znają jego matkę to obie matki mogą na ten temat porozmawiać
poproś swoją mamę
No chyba wystarczy tych mam w tym układzie. Autorka postu nie jest, jak mniemam, osobą ubezwłasnowolnioną.
UCIEKAJ! dziewczyno.

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 10:06:51

masz faceta ferdka kiepskiego i trzeba to sobie uswiadomc

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 10:33:30

Kiedyś na takich mówili mamisynek :)

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 13:07:54

Cytat
banach
wiesz to już wiek śpóżniony na poprawę.
dobrze by było z nim porozmawiać
ja bym ci zaproponowała taki układ jeśli twoi rodzice znają jego matkę to obie matki mogą na ten temat porozmawiać
poproś swoją mamę

Moja mama z jego mamą rozmawiają w innym języku i tak czy siak się nie dogadają. Przez długi czas zastanawiałam się, czy to nie kwestia kultury. Facet jest z Ameryki Południowej.

Cytat
agata74
masz faceta ferdka kiepskiego i trzeba to sobie uswiadomc

Na szczęście alkoholu nie pije. Tak czy siak...chyba masz rację



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-31 13:08 przez Julitaa1990.

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 15:29:58

to trzeba było pisać od razu
obcokrajowiec inna kultura wiadomo

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 16:09:25

Cytat
banach
to trzeba było pisać od razu
obcokrajowiec inna kultura wiadomo
w ameryce połydniowej faceci to macho i sa zaradni a nie troki od kaleson, załozycielka watku jak dla mnie wymysla temat potem dodaje kolejne fakty komus sie bardzo nudzi i to w sylwestra ;)

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 16:14:26

Cytat
agata74

to trzeba było pisać od razu
obcokrajowiec inna kultura wiadomo
w ameryce połydniowej faceci to macho i sa zaradni a nie troki od kaleson, załozycielka watku jak dla mnie wymysla temat potem dodaje kolejne fakty komus sie bardzo nudzi i to w sylwestra ;)

A w Polsce wszyscy kradną....
Każdy jest inny. Temat nie jest wymyślony. Ja tylko szukam pomocy, bo nie mam się do kogo z tym zwrócić i chciałam zasięgnąć opinii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-31 16:15 przez Julitaa1990.

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 18:24:17

stary kawaler 36 lat ile kobiet miał przed tobą?co?
i nikt go nie chciał....nawet pies tylko jego mamcia ktora go utrzymuje ;(
o matko wyrywaj stamtąd póki nie jest za pózno

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 18:24:47

Nieeee. Nie jest to normalne. ALE jeśli tak jest od zawsze to nie rozumiem po co z nim jesteś. Poza tym za co on żyje?

Facet bez pracy, mieszka z matką

01 sty 2018 - 09:24:28

Cytat
Julitaa1990


to trzeba było pisać od razu
obcokrajowiec inna kultura wiadomo
w ameryce połydniowej faceci to macho i sa zaradni a nie troki od kaleson, załozycielka watku jak dla mnie wymysla temat potem dodaje kolejne fakty komus sie bardzo nudzi i to w sylwestra ;)

A w Polsce wszyscy kradną....
Każdy jest inny. Temat nie jest wymyślony. Ja tylko szukam pomocy, bo nie mam się do kogo z tym zwrócić i chciałam zasięgnąć opinii.
o co ci teraz chodzi?
najpierw o faceta potem że obcy a teraz że w Polsce wszyscy kradną KTO KRADNIE???

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

Facet bez pracy, mieszka z matką

01 sty 2018 - 11:02:38

@banach autorce chodziło o to, że skoro utarła się powszechna opinia o południowcach, że to zaradni maczo tak w latach dziewięćdziesiątych o Polakach panowała opinia, że kradną. Oczywiście i jedno i drugie stwierdzenie jest grubo naciągane.

@Julitaa1990 nie mniej jednak południowcy są bardzo rodzinni i faktycznie bardzo długo mieszkają z rodzicami. Jednak 36 latek pytający mamy jakie dresy ma kupić to już jest przegięcie. Najgorsze jest to, że niestety w tym wieku już nic z nim nie zrobisz. A skoro nie pracuje to Ty przejęłabyś rolę mamusi i nie dość że prałabyś jego gacie to jeszcze musiałabyś go utrzymywać. Na prawdę tego chcesz? W związku to facet jest tym co powinien mieć cojones. A kochanych i miłych chodzi wiele po świecie, a większość z nich jest dodatkowo samodzielna :)

Facet bez pracy, mieszka z matką

01 sty 2018 - 13:59:47

Cytat
preciosa86
@banach autorce chodziło o to, że skoro utarła się powszechna opinia o południowcach, że to zaradni maczo tak w latach dziewięćdziesiątych o Polakach panowała opinia, że kradną. Oczywiście i jedno i drugie stwierdzenie jest grubo naciągane.

@Julitaa1990 nie mniej jednak południowcy są bardzo rodzinni i faktycznie bardzo długo mieszkają z rodzicami. Jednak 36 latek pytający mamy jakie dresy ma kupić to już jest przegięcie. Najgorsze jest to, że niestety w tym wieku już nic z nim nie zrobisz. A skoro nie pracuje to Ty przejęłabyś rolę mamusi i nie dość że prałabyś jego gacie to jeszcze musiałabyś go utrzymywać. Na prawdę tego chcesz? W związku to facet jest tym co powinien mieć cojones. A kochanych i miłych chodzi wiele po świecie, a większość z nich jest dodatkowo samodzielna :)

Dziękuję za dojrzałą opinię i odparcie bezsensownego ataku..

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Dziwne zachowanie mężczyzny