Obecnie rozmawiamy o:

Dobry barber w Rzeszowie

gorący temat

Dobry psycholog

42 minut temu

Druk ścienny

50 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facet bez pracy, mieszka z matką

30 gru 2017 - 19:46:02

Ze względu na ograniczenie umysłowe pewnej części użytkowników forum - podziękuję za pomoc.

W nowym roku życzę wam częstszego wychodzenia z domu i może większej ilości podróży, żeby uświadomić sobie, że świat nie kończy się za oknem lub, co gorsza, na forum szafy.

Pozostaje mi cieszyć się, że mam naprawdę niezwykłe życie, w które aż ciężko uwierzyć. A tutaj dodaję zdjęcie, na dowód, że serio nie ma mnie teraz w Wypizdowie Wielkim gdzieś w Polsce:



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-01 14:52 przez Julitaa1990.

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 01:18:37

No nie - ta relacja z matką nie jest normalna. I obawiam się,że w tym wieku niewiele da się już zmienić...

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 09:10:31

wiesz to już wiek śpóżniony na poprawę.
dobrze by było z nim porozmawiać
ja bym ci zaproponowała taki układ jeśli twoi rodzice znają jego matkę to obie matki mogą na ten temat porozmawiać
poproś swoją mamę

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 10:01:24

Cytat
banach
wiesz to już wiek śpóżniony na poprawę.
dobrze by było z nim porozmawiać
ja bym ci zaproponowała taki układ jeśli twoi rodzice znają jego matkę to obie matki mogą na ten temat porozmawiać
poproś swoją mamę
No chyba wystarczy tych mam w tym układzie. Autorka postu nie jest, jak mniemam, osobą ubezwłasnowolnioną.
UCIEKAJ! dziewczyno.

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 10:06:51

masz faceta ferdka kiepskiego i trzeba to sobie uswiadomc

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 10:33:30

Kiedyś na takich mówili mamisynek :)

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 13:07:54

Cytat
banach
wiesz to już wiek śpóżniony na poprawę.
dobrze by było z nim porozmawiać
ja bym ci zaproponowała taki układ jeśli twoi rodzice znają jego matkę to obie matki mogą na ten temat porozmawiać
poproś swoją mamę

Moja mama z jego mamą rozmawiają w innym języku i tak czy siak się nie dogadają. Przez długi czas zastanawiałam się, czy to nie kwestia kultury. Facet jest z Ameryki Południowej.

Cytat
agata74
masz faceta ferdka kiepskiego i trzeba to sobie uswiadomc

Na szczęście alkoholu nie pije. Tak czy siak...chyba masz rację



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-31 13:08 przez Julitaa1990.

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 15:29:58

to trzeba było pisać od razu
obcokrajowiec inna kultura wiadomo

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 16:09:25

Cytat
banach
to trzeba było pisać od razu
obcokrajowiec inna kultura wiadomo
w ameryce połydniowej faceci to macho i sa zaradni a nie troki od kaleson, załozycielka watku jak dla mnie wymysla temat potem dodaje kolejne fakty komus sie bardzo nudzi i to w sylwestra ;)

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 16:14:26

Cytat
agata74

to trzeba było pisać od razu
obcokrajowiec inna kultura wiadomo
w ameryce połydniowej faceci to macho i sa zaradni a nie troki od kaleson, załozycielka watku jak dla mnie wymysla temat potem dodaje kolejne fakty komus sie bardzo nudzi i to w sylwestra ;)

A w Polsce wszyscy kradną....
Każdy jest inny. Temat nie jest wymyślony. Ja tylko szukam pomocy, bo nie mam się do kogo z tym zwrócić i chciałam zasięgnąć opinii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-31 16:15 przez Julitaa1990.

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 18:24:17

stary kawaler 36 lat ile kobiet miał przed tobą?co?
i nikt go nie chciał....nawet pies tylko jego mamcia ktora go utrzymuje ;(
o matko wyrywaj stamtąd póki nie jest za pózno

Facet bez pracy, mieszka z matką

31 gru 2017 - 18:24:47

Nieeee. Nie jest to normalne. ALE jeśli tak jest od zawsze to nie rozumiem po co z nim jesteś. Poza tym za co on żyje?

Facet bez pracy, mieszka z matką

01 sty 2018 - 09:24:28

Cytat
Julitaa1990


to trzeba było pisać od razu
obcokrajowiec inna kultura wiadomo
w ameryce połydniowej faceci to macho i sa zaradni a nie troki od kaleson, załozycielka watku jak dla mnie wymysla temat potem dodaje kolejne fakty komus sie bardzo nudzi i to w sylwestra ;)

A w Polsce wszyscy kradną....
Każdy jest inny. Temat nie jest wymyślony. Ja tylko szukam pomocy, bo nie mam się do kogo z tym zwrócić i chciałam zasięgnąć opinii.
o co ci teraz chodzi?
najpierw o faceta potem że obcy a teraz że w Polsce wszyscy kradną KTO KRADNIE???

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

Facet bez pracy, mieszka z matką

01 sty 2018 - 11:02:38

@banach autorce chodziło o to, że skoro utarła się powszechna opinia o południowcach, że to zaradni maczo tak w latach dziewięćdziesiątych o Polakach panowała opinia, że kradną. Oczywiście i jedno i drugie stwierdzenie jest grubo naciągane.

@Julitaa1990 nie mniej jednak południowcy są bardzo rodzinni i faktycznie bardzo długo mieszkają z rodzicami. Jednak 36 latek pytający mamy jakie dresy ma kupić to już jest przegięcie. Najgorsze jest to, że niestety w tym wieku już nic z nim nie zrobisz. A skoro nie pracuje to Ty przejęłabyś rolę mamusi i nie dość że prałabyś jego gacie to jeszcze musiałabyś go utrzymywać. Na prawdę tego chcesz? W związku to facet jest tym co powinien mieć cojones. A kochanych i miłych chodzi wiele po świecie, a większość z nich jest dodatkowo samodzielna :)

Facet bez pracy, mieszka z matką

01 sty 2018 - 13:59:47

Cytat
preciosa86
@banach autorce chodziło o to, że skoro utarła się powszechna opinia o południowcach, że to zaradni maczo tak w latach dziewięćdziesiątych o Polakach panowała opinia, że kradną. Oczywiście i jedno i drugie stwierdzenie jest grubo naciągane.

@Julitaa1990 nie mniej jednak południowcy są bardzo rodzinni i faktycznie bardzo długo mieszkają z rodzicami. Jednak 36 latek pytający mamy jakie dresy ma kupić to już jest przegięcie. Najgorsze jest to, że niestety w tym wieku już nic z nim nie zrobisz. A skoro nie pracuje to Ty przejęłabyś rolę mamusi i nie dość że prałabyś jego gacie to jeszcze musiałabyś go utrzymywać. Na prawdę tego chcesz? W związku to facet jest tym co powinien mieć cojones. A kochanych i miłych chodzi wiele po świecie, a większość z nich jest dodatkowo samodzielna :)

Dziękuję za dojrzałą opinię i odparcie bezsensownego ataku..

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Dziwne zachowanie mężczyzny