Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

36 minut temu

elektryka sklep

42 minut temu

wakacje last minute

57 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sieć opanowała fotka faceta kupującego żonie lakier do paznokci. Jakaś kobieta zrobiła mu zdjęcia i zachwycała się opisując je w serwisie społecznościowym, że taki facet to cud, skarb itp bo cierpliwie robił fotki lakierów i wysyłał żonie aby dobrać odpowiedni kolor. Internet oszalał a zdjęcie udostępniło kilkaset tysięcy osób piejąc z zachwytu.

Serio to takie niesamowite? w ogóle tego nie rozumiem. Wasi faceci kupują Wam takie rzeczy jeśli zajdzie taka potrzeba czy mają z tym problem? u nas to norma, lakier czy tampony, nie ma problemu..


Tampony to nie problem, ale lakier juz tak :D Dobor koloru, rodzaju sprawia, ze mojego faceta to przytlacz i ostatecznie musze kupic sama:D

nic nie jest niesamowite .
skąd wiesz że żonie kupuje?

Cytat
banach
nic nie jest niesamowite .
skąd wiesz że żonie kupuje?

dokładnie to samo sobie pomyślałam, tak się właśnie tworzą plotki ktoś sobie dopisał że dla żony, skąd taka informacja:)

Jak kupowałem w Żabce podkolanówki (partnerka mnie poprosiła via "przy okazji jak będziesz w Żabce";) to dziewczyna przy kasie (to Żabka osiedlowa, więc znamy się raczej z kasjerkami) powiedziała "lepsze by byly dla ciebie czarne!" :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-08 13:07 przez mefju.

ooj tam oj tam skoro mamy" konczite" to inni tez moga sobie pomalowac paznokcie ;) poza tym kupowanie lakieru jak i innych rzeczy nie jest w dzisiejszych czasach czyms dziwnym w koncu jest rownouprawnienie ;)

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Mój z tamponami nie ma problemu, jeszcze w sklepie potrafi zadzwonić i poinformować mnie o aktualnych promocjach na owe tampony, albo sam wybiera i kupuje, po czym przynosi dumny, że upolował super promocję tańczy
Jest kochany i kupował już wiele rzeczy :D Lakieru jeszcze nie miał okazji kupować, bo mam zawsze pod dostatkiem u siebie i u niego

Dla mnie to żadna sensacja... Ale może dla kogoś jest to wyczyn

;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-09 15:42 przez she22.

bez przesady, wielkie halo.

@banach @edekzkrainykredek czytałem teraz o tym i ta kobitka która wrzuciła foto rozmawiała z tym gościem, poza tym słyszała jego rozmowę więc może z niej wynikało. zreszta tu chyba o sam fakt faceta i kupowania tych lakierow chodzi a nie o to czy atce, zonie czy kochance



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 12:23 przez miron17.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Jak się dobrze zna swoją dziewczynę i wie co lubi najbardziej to żadne zakupy robione dla niej i bez niej nie są problemem.

Cytat
MrAdela
Jak się dobrze zna swoją dziewczynę i wie co lubi najbardziej to żadne zakupy robione dla niej i bez niej nie są problemem.
no właśnie więc po co te halo!

w warszawie jest koleś który robi manicure i jest w tym rewelacyjny więc nie wiem co to za sensacja że facet kupuje lakier

godne pochwały, że facet jest uczynny :) ale że jest z tego taka sensacja, to chyba tylko świadczy, iż wiele kobiet wybrało sobie buraków za partnerów...no cóż, po to dostaliśmy wolną wolę, żeby móc wybierać

Dla mnie to nic dziwnego a w mediach sensacja. Radio telewizja i internet o tym trąbi.
Mój mi też kupuje różne rzeczy poza tym wiele razy będąc na zakupach jakiś pan do mnie podchodzi i prosi o pomoc bo żona kazała mu kupić to czy to a on się nie zna.

Jak by poszedł zamiast niej do fryzjera to by była sensacja.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Znajomosc z facetem .. Co sadzicie