Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sieć opanowała fotka faceta kupującego żonie lakier do paznokci. Jakaś kobieta zrobiła mu zdjęcia i zachwycała się opisując je w serwisie społecznościowym, że taki facet to cud, skarb itp bo cierpliwie robił fotki lakierów i wysyłał żonie aby dobrać odpowiedni kolor. Internet oszalał a zdjęcie udostępniło kilkaset tysięcy osób piejąc z zachwytu.

Serio to takie niesamowite? w ogóle tego nie rozumiem. Wasi faceci kupują Wam takie rzeczy jeśli zajdzie taka potrzeba czy mają z tym problem? u nas to norma, lakier czy tampony, nie ma problemu..


Tampony to nie problem, ale lakier juz tak :D Dobor koloru, rodzaju sprawia, ze mojego faceta to przytlacz i ostatecznie musze kupic sama:D

nic nie jest niesamowite .
skąd wiesz że żonie kupuje?

Cytat
banach
nic nie jest niesamowite .
skąd wiesz że żonie kupuje?

dokładnie to samo sobie pomyślałam, tak się właśnie tworzą plotki ktoś sobie dopisał że dla żony, skąd taka informacja:)

Jak kupowałem w Żabce podkolanówki (partnerka mnie poprosiła via "przy okazji jak będziesz w Żabce";) to dziewczyna przy kasie (to Żabka osiedlowa, więc znamy się raczej z kasjerkami) powiedziała "lepsze by byly dla ciebie czarne!" :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-08 13:07 przez mefju.

ooj tam oj tam skoro mamy" konczite" to inni tez moga sobie pomalowac paznokcie ;) poza tym kupowanie lakieru jak i innych rzeczy nie jest w dzisiejszych czasach czyms dziwnym w koncu jest rownouprawnienie ;)

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Mój z tamponami nie ma problemu, jeszcze w sklepie potrafi zadzwonić i poinformować mnie o aktualnych promocjach na owe tampony, albo sam wybiera i kupuje, po czym przynosi dumny, że upolował super promocję tańczy
Jest kochany i kupował już wiele rzeczy :D Lakieru jeszcze nie miał okazji kupować, bo mam zawsze pod dostatkiem u siebie i u niego

Dla mnie to żadna sensacja... Ale może dla kogoś jest to wyczyn

;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-09 15:42 przez she22.

bez przesady, wielkie halo.

@banach @edekzkrainykredek czytałem teraz o tym i ta kobitka która wrzuciła foto rozmawiała z tym gościem, poza tym słyszała jego rozmowę więc może z niej wynikało. zreszta tu chyba o sam fakt faceta i kupowania tych lakierow chodzi a nie o to czy atce, zonie czy kochance



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 12:23 przez miron17.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Jak się dobrze zna swoją dziewczynę i wie co lubi najbardziej to żadne zakupy robione dla niej i bez niej nie są problemem.

Cytat
MrAdela
Jak się dobrze zna swoją dziewczynę i wie co lubi najbardziej to żadne zakupy robione dla niej i bez niej nie są problemem.
no właśnie więc po co te halo!

w warszawie jest koleś który robi manicure i jest w tym rewelacyjny więc nie wiem co to za sensacja że facet kupuje lakier

godne pochwały, że facet jest uczynny :) ale że jest z tego taka sensacja, to chyba tylko świadczy, iż wiele kobiet wybrało sobie buraków za partnerów...no cóż, po to dostaliśmy wolną wolę, żeby móc wybierać

Dla mnie to nic dziwnego a w mediach sensacja. Radio telewizja i internet o tym trąbi.
Mój mi też kupuje różne rzeczy poza tym wiele razy będąc na zakupach jakiś pan do mnie podchodzi i prosi o pomoc bo żona kazała mu kupić to czy to a on się nie zna.

Jak by poszedł zamiast niej do fryzjera to by była sensacja.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Znajomosc z facetem .. Co sadzicie