Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, mam 25 lat pewnie mó jtemat nie pasuje tutaj ale zaryzykuje i napisze pare słów,przegralem zaklad z kolezankami bylem zaa pewny siebie chodzilo o parkowanie tylem pod stromą górke samochodem,bardzo ciezki manewr i robila to kolezanka ktora jest fajtłapą jezeli chodzi o prowadzenie auta,widzialem pelno razy ze gaslo jej auto na swiatlach,krzywo parkowala nawet no rownej powierzchni itp....wykonanie tego przez nią graniczylo z cudem niemozliwe....ale udało jej sie nie wiem jak ale udalo....do rzeczy no i założylem sie z nia o wszystko,co mi tam i tak nie przegram a jednak......porażka na maksa,ona byla z dwiema kolezankami.wkrotce musze ten przegrany zaklad wykonac,niestety jest koszmarny,prosze nie smiejcie sie,mam byc ich służącym(niewolnikiem) u nich w domu przez 2 godziny...i tu jest problem nie wiem czego sie spodziewac?co kobiety mogą miec w glowie?co np moga kazac mi robic?na najgorsze nawet chce byc przygotowany,one sa w moim wieku 24-25 lat okolo.adrian.

dla mnie brzmi jak zboczeniec który chciałby alby kobiety mu odpowiedziały na jego pytanie...na jego fantazje... myślę że normalna osoba nie pytała by o takie rzeczy na szafie portalu z odzieżą tylko ustaliła by reguły z koleżankami- tak więc wybacz ale pomyliłeś portale

Mam Deja vu... na bank taki wątek już był.

Był napewno o zakładzie z koleżankami:)


autorze sam odpowiedz sobie na pytania, twoje koleżanki więc znasz je lepiej:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 19:00 przez agata74.

no to ja sie pytam gdzie w tym momencie jest administracja ja dostałam upomnienie za to ze poszukiwałam książki a to zakazana rzecz... a jak jakiś zboczeniec po raz kolejny zakłada taki sam watek i to go jara i nie ma zawieszonego konta.... powinien być od razu blokowany

Jednak się nie myliłam ;) w końcu trochę już siedze na szafie ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Mogą kazać szydełkować :)

A też tutaj w sumie trochę siedziałam i był ten wątek/i, ale zarchiwizowany, a na końcu każdego takiego wątku jest formuła i "+".

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
edekzkrainykredek2
no to ja sie pytam gdzie w tym momencie jest administracja ja dostałam upomnienie za to ze poszukiwałam książki a to zakazana rzecz... a jak jakiś zboczeniec po raz kolejny zakłada taki sam watek i to go jara i nie ma zawieszonego konta.... powinien być od razu blokowany

książka zakazana rzecz! o.0 a zboki mogą sobie swawolić na forum i fetyszyści szukać fantów na legalu na szafie... o zgrozooo...

Cytat
edekzkrainykredek2
no to ja sie pytam gdzie w tym momencie jest administracja ja dostałam upomnienie za to ze poszukiwałam książki a to zakazana rzecz... a jak jakiś zboczeniec po raz kolejny zakłada taki sam watek i to go jara i nie ma zawieszonego konta.... powinien być od razu blokowany
no dokładnie
dlaczego administracja nic nie robi ?
chwilami nie mam ochoty tu pisać bo na prawde cenzura administratora jest bardzo krzywdząca dla nas starszych od lat będących na szafie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-03 08:48 przez banach.

Cytat
edekzkrainykredek2
no to ja sie pytam gdzie w tym momencie jest administracja ja dostałam upomnienie za to ze poszukiwałam książki a to zakazana rzecz... a jak jakiś zboczeniec po raz kolejny zakłada taki sam watek i to go jara i nie ma zawieszonego konta.... powinien być od razu blokowany
Faktycznie, wątek o poszukiwaniu książki zamknięty, temat to temat, poszukiwanie brudnej bielizny bardziej w temacie szafy a literatura niestety nie, szkoda, regulamin w tej kwestii widocznie zmknięty jest na ten temat, naprawdę szkoda.

Adrian, fantazje na temat kilku koleżanek i ty w fartuszku...wiatrak

niestety zamiast dbać o starych użytkowników z komentarzami to wolą promować zboczeńców co zakładają wątki dla swojej fantazji:)który zakładają konta już na każdym możliwym portalu:( no ale co zrobić:)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Właśnie, coś tu jest nie tak.

Cytat
magrat_garlick
Właśnie, coś tu jest nie tak.

ty z choinki się urwałaś że odświeżasz same stare wątki?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca za granicą a leczenie w Polsce