Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta przy cukrzycy

31 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy mam zakończyć ten związek?

28 wrz 2017 - 16:39:26


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-29 17:47 przez kiniusia172133.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Czy mam zakończyć ten związek?

28 wrz 2017 - 16:52:45

Przepraszam, ale mam wrażenie, że jesteś taxówką i nie wiem o jakim związku mowa, bo z opisu wynika, że to jakaś bliżej nieokreślona relacja wyjazdo-obiadowa, gdzie wzajemne kompensaty należności i zobowiązań dokonywane są nader często. Osobiście uważam, że do paliwa powinnaś doliczać jeszcze co najmniej amortyzację pojazdu. Ogólnie bilans wydaje się być dla Ciebie mało korzystny wręcz generuje straty co zmusza do postawienia diagnozy, by ową relację przerwać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-28 16:53 przez malmie.

Czy mam zakończyć ten związek?

28 wrz 2017 - 17:56:47

uciekaj jak najdalej od niego .

Ja tu nie widzę perspektyw na trwały związek tylko ma ciebie za kartę do bankomatu.

Czy mam zakończyć ten związek?

28 wrz 2017 - 18:31:57

szkoda marnowac swój czas i pieniadze na takiego frędzla

Czy mam zakończyć ten związek?

28 wrz 2017 - 19:23:47

Dziękuję dziewczyny za przeczytanie i odpowiedz. Będę musiała zrobić z nim porządek:)

Czy mam zakończyć ten związek?

28 wrz 2017 - 19:40:04

Przeczytaj sobie to jeszcze raz i nie będziesz miała już żadnych wątpliwości, nie bądź frajerką:D

Czy mam zakończyć ten związek?

28 wrz 2017 - 19:50:57

Pasożytem to jest ten facet... Takie zachowanie nie wróży nic dobrego na przyszłość i nie chodzi mi o to, żeby traktować mężczyznę jak dojną krowę. Po prostu jego zachowanie jest nieeleganckie i nie na miejscu - znalazł sobie szofera z samochodem i seks, a wszystko za darmo. Uciekaj póki możesz, bo szkoda twojego czasu. Z tej mąki chleba nie będzie...

Czy mam zakończyć ten związek?

28 wrz 2017 - 20:35:53

Uciekaj póki czas!!!!Potem się do tego za bardzo przyzwyczaisz i będzięsz się za wszystko obwiniała.Zrobi Ci dziecko i potem i Ty i dzidzia będziecie robić na śmiecia.Prawdziwy mężczyzna tak się nie zachowuje.Nie ma za grosz honoru!!Pełno jest super facetów na świecie.Znajdziesz swego :))))))))

Czy mam zakończyć ten związek?

28 wrz 2017 - 21:39:14

Zapomnialam dodac, że w zeszłym tygodniu mieliśmy jechać do kuzynki na chrzciny jej córki. Kupiłam małej legginsy i pluszak i chciałam dołożyć jeszcze do tego 200 zl. A on na to czy ubranko i pluszak nie starczy ? Ręce opadają. A więc obudzilismy się rano, a on oznajmił, że źle się czuje i nie pojedzie, ale jak będę bardzo chciała to zrobi to dla mnie. Na końcu nie pojechaliśmy.. może i dobrze. On chce jechać teraz w ten weekend bo nie lubi jak wszyscy są. Woli wjechać na kawę w sobotę albo w niedzielę. Zawiozłam w tygodniu prezent bo źle się z tym czułam że mnie nie bylo. Teraz nie wiem co mu powiedzieć;/

Czy mam zakończyć ten związek?

28 wrz 2017 - 21:57:08

a czyja to kuzyka twoja czy jego? jesli Twoja to nie masz co mu sie tłyumaczyc i dziwie sie ze sama nie pojechałas. Facet ewidentnie chce zapanowac nad Toba i cie ubezwłasnowolnic czyli zamknac w klatce wiec albo bedziesz madra i czym predzej odejdziesz albo zostań i cierp.

Czy mam zakończyć ten związek?

28 wrz 2017 - 22:37:20

Jesteś za dobra. Nie daj się wykorzystać, tak nie zachowuje się mężczyzna. Powodzenia:)

Czy mam zakończyć ten związek?

28 wrz 2017 - 22:43:36

Dziecko, czy Tobie rozum wyszczało :o

Pytanie dodatkowe: czy tomuś mieszka z mamusią?

Czy mam zakończyć ten związek?

28 wrz 2017 - 22:52:54

Tak, zakończ groteskę, cynika nie zmienisz.

Czy mam zakończyć ten związek?

28 wrz 2017 - 23:08:42

Znajdźcie sobie tańszy sposób spędzania czasu wolnego, bo moim zdaniem głupi jest wyjazd, na który kogoś nie stać. Chyba, że was było na to stać,a żal było wam kasy. Tak samo jak wyjście do restauracji. Ja w wieku 21 lat nie latałam po restauracjach i nie płaciłam za wynajmowane pokoje. Dziewczyny mają racje. On cie wykorzystuje, bo cały czas dokładasz się do jego rozrywek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-28 23:12 przez brozowa.

Czy mam zakończyć ten związek?

28 wrz 2017 - 23:25:17

Tak;)

Cytat
alicja70
Dziecko, czy Tobie rozum wyszczało :o

Pytanie dodatkowe: czy tomuś mieszka z mamusią?
Tak mieszka razem z mamą, ale bez taty bo zmarł na raka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-28 23:27 przez kiniusia172133.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przegrany zakład z koleżankami...pomóżcie trochę...