Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 1/5

JEGO BYŁA

25 wrz 2017 - 08:31:46

Hej dziewczyny czy byłybyście zazdrosne o byłą swojego chłopaka, która jest obecnie znaną piosenkarką występującą w różnych programach tv i reklamach ? byli razem za czasów szkolnych ok 6 lat. Nie są razem jakieś 6-7 lat, Razem jakoś padła decyzja o rozstaniu. Ja Jestem z nim 4,5 roku mamy dziecko. Typ kolesia zimnego nie okazującego uczuć, nie prawi mi komplementów nie mówi że kocha choć wiem, że gdzieś tam kocha. Przez to że on się mną nie interesuje zbytnio wkręciłam sobie śrubę na punkcie jego byłej. Myślę sobie że może żałuje że z nią nie jest albo coś podobnego. Jak ją widzimy razem w tv to ja nie wiem jak się zachować czuje się beznadziejnie. Jestem atrakcyjna ale mam bardzo niską samoocenę. Mi to zalatuje już obsesją, niestety to prowadzi do tego że się strasznie stresuje i moje samopoczucie jest do bani totalnej. Zamiast się skupić na sobie to ja myślę o tej dziewczynie. Psycholog m powiedziała, ze to dlatego że nie czuję się kochana przez faceta swojego. Tylko że on się nie zmieni a ja muszę coś z tym zrobić. Co byście zrobiły na moim miejscu jak byście do tego podchodziły tak szczerze? spróbujcie sobie to wyobrazić, że siedzicie z chłopakiem przed tv a tu nagle wyskakuje jego była :) please help me ps. nie jestem gówniarą tylko dojrzałą kobietą

JEGO BYŁA

25 wrz 2017 - 10:05:58

@Nieznajoma215 nie jestem w Twojej skórze i nie wiem jakbym do tego podeszła ale wydaje mi się, że powinnaś być dumna, że wybrał Ciebie a nie Ją. Ją zostawił a jest z Tobą. Skoro zawsze był taki, że nie okazuje uczuć to raczej nie jest to powodem tego, że teraz akurat sobie przypomniał o byłej i z tego tytułu Ciebie mniej kocha. Z drugiej jednak strony rozumiem doskonale Twoją potrzebę tego aby facet wyznawał swoje uczucia i jakoś je okazywał- i tutaj myślę, że powinnaś koniecznie szczerze z nim o tym pogadac. Powiedzieć że źle się czujesz z tym, że potrzebujesz tego itp. Jeśli facet jest ok to mimo że może nie zmieni się to będzie się starał częściej jakoś po swojemu okazywać te uczucia )

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 1/5

JEGO BYŁA

25 wrz 2017 - 10:32:09

ok ale jak ja mam mu to powiedzieć tysiąc razy mówiłam, że okazuje m za mało uczuć że tego potrzebuje itp zawsze jestem szczera i mówię o co mi chodzi ale on jakby nie potrafi tego robić nie ma tego w sobie :/

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

JEGO BYŁA

26 wrz 2017 - 12:10:32

powtarzaj aż do znudzenia, aż wryje mu się w pamięć i w jakimś stopniu zmotywuje go to do działania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy mam zakończyć ten związek?