Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przykra sytuacja :(

24 wrz 2017 - 18:26:54

Facet z ktorym beda miala niedlugo dziecko (jestem w siodmym miesiacu ciazy) powiedzial mi ze jest ze mna tylko dlatego ze bede miala z nim dziecko ...
Szczerze to odechcialo mi sie wszystkiego po tych jego slowach ...
Boli mnie to,jest mi przykro bo ja go kocham :(

Szkoda ze bedac w ciazy musze sie jeszcze stresowac.Nie mam pojecia jak bedzie wygladalo moje zycie... On ciagle ma do mnie jakies pretensje,o wszystko.

Przykra sytuacja :(

24 wrz 2017 - 18:34:59

Masz jakiegoś pecha do facetów, szkoda tylko dziecka, nie kocha niech znika a dziecko wychowasz sama, masz dziwne parcie na facetów i jak widać nic się w tym temacie nie zmieniło.

Przykra sytuacja :(

24 wrz 2017 - 18:39:25

Cytat
CzerwoneUsta
Masz jakiegoś pecha do facetów, szkoda tylko dziecka, nie kocha niech znika a dziecko wychowasz sama, masz dziwne parcie na facetów i jak widać nic się w tym temacie nie zmieniło.

Tak,masz racje.Mam pecha do facetow ... Nie spodziewalam sie ze kiedys cos takiego uslysze ...

Przykra sytuacja :(

24 wrz 2017 - 18:42:11

Szczerzę to ja gdybym usłyszała takie słowa od faceta to bym mu podziękowała.
Nie chce być ze mną to nie.
Niema sensu kogoś trzymać przy sobie na siłę.
Dziecko wychowasz sobie sama, ojciec dziecka musi płacić alimenty.
Jeśli zostaniecie ze sobą tylko dla dziecka to będziecie się krzywdzić na wzajem.
Piszesz, że już ma do Ciebie pretensje to wyobraź sobie co będzie potem, będą kłótnie w domu i awantury a dziecko będzie dorastało w takich warunkach.
Musisz pomyśleć o dobru dziecka.

Przykra sytuacja :(

24 wrz 2017 - 18:45:19

Olej gościa

Przykra sytuacja :(

24 wrz 2017 - 18:45:26

Cytat
kukingaku
Szczerzę to ja gdybym usłyszała takie słowa od faceta to bym mu podziękowała.
Nie chce być ze mną to nie.
Niema sensu kogoś trzymać przy sobie na siłę.
Dziecko wychowasz sobie sama, ojciec dziecka musi płacić alimenty.
Jeśli zostaniecie ze sobą tylko dla dziecka to będziecie się krzywdzić na wzajem.
Piszesz, że już ma do Ciebie pretensje to wyobraź sobie co będzie potem, będą kłótnie w domu i awantury a dziecko będzie dorastało w takich warunkach.
Musisz pomyśleć o dobru dziecka.

Oboje mieszkamy za granica... Znamy sie jedynie rok ... Wiem to zbyt szybko zeby miec z kims dziecko ale stalo sie ... Cholernie mnie zabolaly te slowa :( Nie wiem jak mam teraz z nim zyc pod jednym dachem :( W dodatku gdybym chciala odejsc od niego i wrocic do Polski to on juz mi powiedzial ze nie wyrazi takiej zgody zebym dziecko zabrala i wyjechala ....

Przykra sytuacja :(

24 wrz 2017 - 19:42:21

Dziwnie to wszystko wygląda... Ale na pewno nie chciałabym mieszkać z nim i wychowywać dziecka razem. Dziecko powinno być otoczone miłością a tutaj miłości nie ma...

Przykra sytuacja :(

24 wrz 2017 - 20:00:33

Jesteście po ślubie czy nie?
Z tego co mi wiadomo, to dziecko z związku pozamałżeńskiego nie dostaje nazwiska z automatu.
Nie masz rodziny w Polsce, nie masz do kąt iść.
Z tego co piszesz to ten facet uważa się za Pana i władcę.
Uciekaj jak najdalej bo nic dobrego nie czeka cię u boku twojego faceta.

Przykra sytuacja :(

24 wrz 2017 - 20:04:46

Cytat
kukingaku
Jesteście po ślubie czy nie?
Z tego co mi wiadomo, to dziecko z związku pozamałżeńskiego nie dostaje nazwiska z automatu.
Nie masz rodziny w Polsce, nie masz do kąt iść.
Z tego co piszesz to ten facet uważa się za Pana i władcę.
Uciekaj jak najdalej bo nic dobrego nie czeka cię u boku twojego faceta.

Nie jestesmy po slubie.Jestesmy razem tylko rok ... Ja dam dziecku swoje nazwisko chcociaz chcialabym zeby mialo jego,zebysmy kiedys wzieli slub i zyli normalnie ale on nie chce zadnego slubu ... Jesli dam swoje nazwisko to w razie czego bede mogla wrocic do Polski do rodzicow ktorzy mi pomoga ...

Przykra sytuacja :(

24 wrz 2017 - 20:24:45

Cytat
flower89
Cytat
kukingaku
Jesteście po ślubie czy nie?
Z tego co mi wiadomo, to dziecko z związku pozamałżeńskiego nie dostaje nazwiska z automatu.
Nie masz rodziny w Polsce, nie masz do kąt iść.
Z tego co piszesz to ten facet uważa się za Pana i władcę.
Uciekaj jak najdalej bo nic dobrego nie czeka cię u boku twojego faceta.

Nie jestesmy po slubie.Jestesmy razem tylko rok ... Ja dam dziecku swoje nazwisko chcociaz chcialabym zeby mialo jego,zebysmy kiedys wzieli slub i zyli normalnie ale on nie chce zadnego slubu ... Jesli dam swoje nazwisko to w razie czego bede mogla wrocic do Polski do 0rodzicow ktorzy mi pomoga ...

Właśnie teraz jest to "w razie czego"
Jeśli wiesz że rodzice pomogą to nie czekaj...

Przykra sytuacja :(

24 wrz 2017 - 20:25:19

Twoim podstawowym problemem jest to, że nie potrafisz funkcjonować bez faceta i nie wyciągasz wniosków. Facet ma profil na portalu randkowym, potem nie przejawia zbytniego zainteresowania seksem z Tobą, Ty nadal brniesz i mało tego, zachodzisz w ciążę. Teraz nadal jest ci przykro i siedzisz sobie obok niego ( chciaż on pewno już wyszedł z domu) i żalisz się jakaś Ty biedna na szafie. Może do KUrki nędzy weź swoje życie w swoje ręce (tym bardziej, ze teraz jesteś odpowiedzialna też za drugie życie) rusz dupsko. Wyprowadź się. Zorganizuj sobie życie tam albo wróć do kraju ale nie siedź i nie czekaj co ci życie przyniesie w darze i złoży u stópek.

Przykra sytuacja :(

24 wrz 2017 - 22:40:09

Jeśli możesz liczyć na rodziców to pakuj się dziewczyno i uciekaj natychmiast.
Nie czekaj do czasu jak urodzi się dziecko.
Masz swoje prawa i musisz o nie walczyć.

Przykra sytuacja :(

24 wrz 2017 - 23:20:23

Gdybym była na twoim miejscu i mogła liczyć na znajomych to rodziłabym w uk, ale ja to nie ty i jeżeli pomocy mieć nie będziesz to masz kłopot, ponieważ dziecko to ogromna odpowiedzialność i praca 24 h na dobę, nie zazdroszczę, pamiętam twoje wątki i nie wiem jak można pakować się w takie związki.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Przykra sytuacja :(

26 wrz 2017 - 12:09:27

niewątpliwie przykro jest usłyszeć coś takiego, może porozmawiajcie szczerze o was i nie ciągnijcie niczego na siłę.

Przykra sytuacja :(

26 wrz 2017 - 14:36:26

Dziwi mnie ze po tych słowach jesteś dalej z nim...będzie cie zdradzał to na pewno, dziecko pewnie będzie go denerwować... powinnaś odejść od niego w sumie to nie wiem co cie jeszcze przy nim trzyma? Jak urodzisz noc się nie zmieni będzie jeszcze gorzej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JEGO BYŁA