Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

4 minuty temu

sprawdzony stomatolog

8 minut temu

sklep detailingowy

32 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przemyslenia

16 sie 2017 - 21:04:29

Dzięki za odp;)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-16 23:30 przez sooft.

Przemyslenia

16 sie 2017 - 21:15:26

Myślę,że raczej nie przesadzasz.
Nie znam Twojego faceta,ale z przytoczonych przez Ciebie przykładów wynika,że ten gość ma wszystko podane na tacy przez rodziców i ma jakąś manię wyższości.
Nie sądzę,żeby poradził sobie sam w dorosłych życiu i stał się ot tak...niezależny.

Przemyslenia

16 sie 2017 - 21:22:49

Jezeli chodzi o ten dom - nie chcialabym wejsc "na gotowe", nie chcialabym rowniez aby ktos mi wypominal ze cos komus zawdzieczam..Chcialabym zebysmy do wszystkiego doszli sami, a on nie bierze mojego zdania w ogole pod uwage..

Przemyslenia

16 sie 2017 - 21:27:36

Cytat
sooft
Jezeli chodzi o ten dom - nie chcialabym wejsc "na gotowe", nie chcialabym rowniez aby ktos mi wypominal ze cos komus zawdzieczam..Chcialabym zebysmy do wszystkiego doszli sami, a on nie bierze mojego zdania w ogole pod uwage..

W moim pojęciu jak najbardziej przyznaję Ci rację i z domem i z tym,że "mlodzi powinni mieszkac sami" (jak napisałaś).
Są to już dwie rodziny mające swoje życie,swoje sprawy i najlepiej żyć sobie osobno,a teściów widywać w niedzielę na herbatce.
Teraz jest pięknie,ale takie wspólne mieszkanie bardzo często powoduje spięcia.
Na moje oko jest to typ faceta,który nie odejdzie od rodziców i za wszelką cenę będzie się Ich trzymał-nawet kosztem własnego związku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-16 21:29 przez czarownicaao.

Przemyslenia

16 sie 2017 - 21:30:41

Nie wiem czy to po prostu taka lampka ostrzegawcza gdzies w mysli mi sie nie włącza. Ale moim zdaniem to troche dziwne zachowanie, a do tego jest strasznie uparty, zawsze musi na swoim postawic i rzadko kiedy przeprasza (moze raz czy dwa mu sie zdarzylo)

Przemyslenia

16 sie 2017 - 21:56:21

Cytat
sooft
Nie wiem czy to po prostu taka lampka ostrzegawcza gdzies w mysli mi sie nie włącza. Ale moim zdaniem to troche dziwne zachowanie, a do tego jest strasznie uparty, zawsze musi na swoim postawic i rzadko kiedy przeprasza (moze raz czy dwa mu sie zdarzylo)

To jest facet,który uważa,że Jego kobieta musi Mu się podporządkować i zamieszkać "na Jego",bo przecież On ma gdzie mieszkać.
Nie przeprasza,bo uważa,że to On jest "Panem",a kobieta podwładną (przepraszam za określenie).On nie ma przecież za co przepraszać (???),
a Ty albo się "podłożysz" i ulegniesz Jego warunkom,albo się rozstaniecie.
Taka jest niestety moja perspektywa.
Szczerze? To bardzo dobrze,że właśnie "zapaliła Ci się lampka".
Wyglądasz na ambitną i mądrą dziewczynę.
Aczkolwiek życzę Wam ze wszystkich sił powodzenia.

P.S.: Ile jest od Ciebie starszy?

Przemyslenia

16 sie 2017 - 22:00:04

Dziękuję za miłe słowa. Starszy jest 2 lata.

Przemyslenia

16 sie 2017 - 22:03:43

Cytat
sooft
Dziękuję za miłe słowa. Starszy jest 2 lata.

Trzymaj się dzielnie i pamiętaj,
że kobieta musi znać swoją wartość
i musi mieć własną godność.
Nie pozwól sobą manipulować.super

Przemyslenia

16 sie 2017 - 22:04:22

Dziękuje:)

Przemyslenia

16 sie 2017 - 22:16:43

Jesteś z nim od niedawna, nie piszesz czy pracujecie, i już masz jakieś plany, facet to sknerus ale nie wiadomo dlaczego, może zanim zacznie na ciebie wydawać chce ciebie lepiej poznać, a może uważa że trzeba oszczędzać żeby mieć lepszą przyszłośc, ty za to piszesz że chcesz i to i tamto a jeszcze nawet dobrze się nie znacie...nie kim jesteście więc nie mi oceniać wasze życie czy zachowanie faceta, trzeba kogoś dobrze znać żeby go ocenić, a nawet ty dobrze nie znasz swojego faceta.

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

Przemyslenia

16 sie 2017 - 22:30:41

Kasa, luksus i auto ale jak zapiekanka to już tylko w domu? I na wyjeździe wszystko za drogo? Trochę się to całości nie trzyma...

Przemyslenia

16 sie 2017 - 23:01:56

Kasa i luksus może rodziców...

"Szmalowni" ludzie chyba już tak mają,że często są "wyliczeni"
(nie twierdzę oczywiście,że wszyscy).
Myślę,że gdyby byli rozrzutni,to nie mieliby luksusów...:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Przemyslenia

16 sie 2017 - 23:08:23

Poważnie patrzy jakimi autami ludzie jeżdżą ? To chyba musi być zagorzały bywalec salonów ... :D Właśnie odkrywasz jego wady, jak sama piszesz, ale ciekawe jakie ma zalety czy w ogóle jakieś ma ;)

Przemyslenia

17 sie 2017 - 00:17:13

Coś mi ten charakter pisma mówi i cóś wydaje mi się że znam autorkę, tylko jedna osóbka ma taki sposób pisania:D On, Pan i tp:D

Przemyslenia

17 sie 2017 - 06:59:36

ja odpowiem tak kasa nie jest sama w sobie celem a narzędziem ale u Twojego faceta jest to zaburzone i kasa dla niego jest celem i bedzie on tak gonił tego króliczka i nigdy go nie dogoni.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pandora rings solo item bracelet brand-new gold badge security chain