Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Wszyscy mi mówią że przypominam Russela Crowa tego aktora, proszę o waszą opinię

Sorry za jakość, ubranie specjalnie dla jaj żeby wywoływać strach wśród ludzi czyli czaski SS. Po prostu lubię się z wami droczyć biedacy , cebulacy , kobietki inne szprychy od rakietki:)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-02 19:29 przez Lolo889.

i na co ci ta farsa?na prawdę nie masz co robić w wakacje to może zacznij się uczyć na zapas albo idz trollu do jakiejś pracy? zamiast kraść tożsamość aktora?

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Lolo889
Wszyscy mi mówią że przypominam Russela Crowa tego aktora, proszę o waszą opinię

Sorry za jakość, ubranie specjalnie dla jaj żeby wywoływać strach wśród ludzi czyli czaski SS. Po prostu lubię się z wami droczyć biedacy , cebulacy , kobietki inne szprychy od rakietki:)


Lubię ubierać płaszcze, kurtki, flyersy z nadrukiem SS, Gestapo, Swastyki ale nie jestem Nazi, tylko się z wami droczę, bo tylko ja was tak naprawdę wszystkie lubię!

Cytat
edekzkrainykredek2
i na co ci ta farsa?na prawdę nie masz co robić w wakacje to może zacznij się uczyć na zapas albo idz trollu do jakiejś pracy? zamiast kraść tożsamość aktora?


Oooo to mi chodziło, ja jestem aktorem w życiu! Chcesz moje zdjęcie to ci wyślę, uwielbiam się z wami kobieco raso droczyć i was denerwować i dołować. Hahahaha wy dziewczyny i kobietki jesteście jak takie naiwne piękne kwiatki które nagle wyrosły na pustyni.....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-02 19:36 przez Lolo889.

To ci nie wychodzi Lolo bo twoje wpisy wywołują tylko u mnie uśmiech na twarzy, żadnej złości czy doła, wręcz przeciwnie ja inne kobitki mamy z ciebie bekę.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

A cóż to za adonisek ładny tutaj jest ? Fju, fju ino fjuuuu nuci

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

12/13 PaŹDZIERNIK O KOBITKI JENDO BITOWE ISTOTY NIE ROZUMIECIE ŻE TO BĘDZIE KONIEC??? NA SERIO NAWET JEZUS I EZAKIEL WAM NIE POMOGĄ



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-02 21:43 przez Lolo889.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kobiety mają lepiej w życiu od facetów