Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

34 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie wiem czy kocham mojego faceta

15 lip 2017 - 17:27:52

Jesteśmy ze sobą 3 lata z czego od roku w związku na odległość. Widujemy się co 2-3 miesiące na kilka dni, zdarza się na tydzień lub dwa. Niedługo mamy ze sobą zamieszkać, jednak nagle poczułam pewne obawy czy aby na pewno jest to dobry pomysł...bo nie wiem czy nadal go kocham. Irytuje mnie jego podojście do pewnych spraw, przykro mi, że mimo, iż jest tak daleko nie martwi się o mnie, że coś mi może się tutaj stać. On nie widzi problemu, żebym o 23 wyszła sobie kupić cos chociażby do jedzenia (sama). Do tego wszystkiego mam wrażenie, że kiedy przyjeżdża robimy wszystko to samo za każdym razem...seks, który nie sprawia mi przyjemności, kolacja, spacer. Nie jest tak jak kiedyś i tak jak być powinno, ciężko mi wyobrazić sobie wspólne mieszkanie kiedy tak mało się widzimy. Nie wiem co mam robić, proszę o pomoc, strasznie się w tym wszystkim pogubiłam :/

Nie wiem czy kocham mojego faceta

15 lip 2017 - 17:42:24

No my Ci raczej nie powiemy czy ty kochasz swojego faceta czy nie.
Masz wątpliwości to naturalne ale co czujesz, tęsknisz za nim jak go nie ma, cieszysz się z każdej spędzonej chwili razem. Z tego co piszesz to jesteś nim znudzona.
Piszesz że nie jest tak jak być powinno, a jak być powinno, kolacja, spacer, sex. Czego ty oczekujesz jeszcze.

Nie wiem czy kocham mojego faceta

15 lip 2017 - 17:52:32

Bo ja nie potrafię cieszyć się z takich rzeczy kiedy wiem, że zaraz znowu go nie będzie. Taka już jestem, mam żal, że z jego wyboru jesteśmy w związku na odległość i że kiedy mam gorszy dzień on tylko napisze "Boże" albo "Co mam ci powiedzieć" a kiedy on czymś się zamartwia to będę się starać dowiedzieć wszystkiego od a do z co się stało i dlaczego

Nie wiem czy kocham mojego faceta

15 lip 2017 - 17:58:12

A czy on wie, że seks nie sprawia ci przyjemności? I co robisz zeby było inaczej? To może przygotuj jakąś niespodziankę na jego przyjazd? Może napisz mu że chciałaby żeby cię zaskoczył. A może umówcie się na spotkanie w jakimś ciekawym miejscu? Jak nie mieszkacie blisko to chcesz żeby ci zabronił wychodzenia po jedzenie? Swoją drogą kup se coś do żarcia wcześniej albo zamów. Dedykuję ci wierszyk Gałczyńskiego
PROF. BĄCZYŃSKI
(wychodząc z domu)
a) sprawdza gaz;
b) chowa zapałki;
c) zamyka szczelnie okna;
d) akwarium stawia na szafie;
e) kota wpycha do szuflady;
f) dzieciom odbiera ostre przedmioty;
g) żonie książki o treści podniecającej;
h) spirytus denaturowany wylewa do zlewu;
i) wyłącza telefon;
j) pali „Pana Tadeusza” i „Trylogię”;
k) na wszelki wypadek gasi światła i zabarykadowuje klozet;
l) pod podmuchem lekkiej schizofenii przykleja sobie rude wąsy;
m) dziurkę od klucza zatyka ligliną;
n) bardzo ostrożnie wychodzi na miasto;
o) wpada pod pędzącą z szybkością 60 km ciężarówkę z kapustą.

Nie wiem czy kocham mojego faceta

15 lip 2017 - 18:56:24

co za dziwny tekst: "nie martwi się o mnie, że coś mi może się tutaj stać. On nie widzi problemu, żebym o 23 wyszła sobie kupić cos chociażby do jedzenia (sama)" chyba nie mieszkasz w dzielnicy murzyńskiej czy też w kraju muzułmańskim wiec w cym problem ? i co moze ci sie stać jak jesteś sama, chyba jestes dużą dziewczynka. jedzenie mozna kupić wczesniej albo zamowić z dowozem. Ja widze to tak masz zal do tego ze nie jest w waszy zwiazku tak jak na samym poczatku czyli głowa w chmurach , rozowe okulary na nosie i motyle w brzuchu, ale niestety w kazdym zwiazku tak bedzie ze zwiazek z tego szleńczego, bezkrytycznego ewoluuje i dopada szara rzeczywistosc i to w niej trzeba sie najbardziej onaleźć. Niestety w zwiazku tzreba rozmawiac i to nie tylko o przyjemnych rzeczach o swoich oczekiwaniach tez i starc się znależć złoty srodek by obie strony były usatysfakcjonowane

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Nie wiem czy kocham mojego faceta

16 lip 2017 - 13:31:42

Jeśli nie jesteś pewna swoich uczuć to stuknij siew głowę, albo zostaw go i nie marnuj mu życia...

Nie wiem czy kocham mojego faceta

16 lip 2017 - 14:00:56

wszyscy krytycznie nastawieni do autorki, a ja staram się ją zrozumieć. Mechanicznie powtarzalne schematy w związku jeszcze nikomu na dobre nie wyszły..a wy od razu no czego Ty więcej oczekujesz.. jakiegoś polotu i tchnienia życia. Z obu stron. A wzajemne zainteresowanie swoją osobą jest jak najbardziej na miejscu..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Nie wiem czy kocham mojego faceta

16 lip 2017 - 14:25:15

Moze ty sie po prostu boisz usamodzielnić ?

Nie wiem czy kocham mojego faceta

16 lip 2017 - 16:46:12

Związek na odległość to dla mnie żaden związek, nic dziwnego że się nie układa. Związek to jest wtedy, gdy ta osoba jest fizycznie przy tobie, a nie tylko piszecie sobie na whatsappie albo widzicie się na skype. Z tego co piszesz wynika że do waszego związku wkradła się rutyna, moim zdaniem jedyne rozwiązanie to takie że albo wreszcie zamieszkacie razem i spróbujecie popracować nad relacją, albo dać sobie z tym spokój i poszukać kogoś na miejscu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-16 16:47 przez B120.

Nie wiem czy kocham mojego faceta

16 lip 2017 - 17:14:37

Jeśli masz wątpliwości to najlepszy dowód na to ze go nie kochasz. Jeśli kochasz to po prostu o tym wiesz. Gdybym była Tobą to zakończyłabym ten "związek"

Nie wiem czy kocham mojego faceta

16 lip 2017 - 18:13:38

Niestety brzmi to słabo skoro nie mieskzacie razem a już jest taka monotonnia.. chyba lepiej uciekać.

Nie wiem czy kocham mojego faceta

16 lip 2017 - 19:08:30

Cytat
lajza13
wszyscy krytycznie nastawieni do autorki, a ja staram się ją zrozumieć. Mechanicznie powtarzalne schematy w związku jeszcze nikomu na dobre nie wyszły..a wy od razu no czego Ty więcej oczekujesz.. jakiegoś polotu i tchnienia życia. Z obu stron. A wzajemne zainteresowanie swoją osobą jest jak najbardziej na miejscu..

Nie wiem w jak długim byłaś związku ale większość osób które się tu wypowiada są w związkach od kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu lat.
Ktoś tu wcześniej już pisał że motylki w brzuchu i różowe okulary tylko do czasu. Wspólne rzycie to monotonia. Te same czynności, czasem wspólne wakacje, kino itp.
Wiele małżeństw rozpada się w związku z tym bo są znudzeni tą monotonią.

Nie wiem czy kocham mojego faceta

16 lip 2017 - 20:24:12

Autorko a czy zrobiłaś krok w kierunku poprawy tego stanu rzeczy? Kiedy wchodzi w związek nuda trzeba podejmować kroki od razu nie czekac na druga stronę bo ta moze nie czuć tego co Ty. Nie martwi się bo prawdopodobnie Ci ufa ze dasz sobie rade w kryzysie ale w duchu na pewno mysli sobie czy sobie radzisz. Tez czasem powiewa u mnie nuda w związku ale nie wyobrażam sobie zyc inaczej.

Nie wiem czy kocham mojego faceta

16 lip 2017 - 21:18:19

Cytat
lajza13
wszyscy krytycznie nastawieni do autorki, a ja staram się ją zrozumieć. Mechanicznie powtarzalne schematy w związku jeszcze nikomu na dobre nie wyszły..a wy od razu no czego Ty więcej oczekujesz.. jakiegoś polotu i tchnienia życia. Z obu stron. A wzajemne zainteresowanie swoją osobą jest jak najbardziej na miejscu..
o zwizek się dba i rozmawia niezaleznie jaki sie ma staż

Nie wiem czy kocham mojego faceta

17 lip 2017 - 00:22:58

@lenajestem
A ja Cię rozumiem/
Ja dałabym sobie spokój zanim z Nim zamieszkam.
Moje zdanie jest takie jak @CHeesse .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-18 10:46 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój facet to egoista?