Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

20 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

5 rocznica ślubu

08 lip 2017 - 01:53:37

Dziewczyny, dzis jest wlasnie 5 rocznica mojego slubu. Maz spi a ja siedze i placze. Pamietal, dostalam prezent. Czwarte serduszko na lancuszku do kolekcji... Romantyczna kolacja? Nie. Piwo wieczorem, serial i spać. . . Nie mam juz sil. Chcialabym odrobiny romantyzmu. Mam wrazenie, że ten prezent to takie zapchanie ust. Poprzednich trzech nie nosze, bo nie moge i on doskonale o tym wie... Liczylam na jakies wyjscie, chwile we dwoje. Cokolwiek byle razem. On jutro idzie na chwile relaksu, ktora mu podarowalam a ja? Bede pewnie bawic sie z corka. No moze wyskoczymy na rybe do smazalni, ale wiecie taka prosto od rybaka. Mam wrazenie, że to tylko sen..

5 rocznica ślubu

08 lip 2017 - 11:08:47

no cóz facetów sobei same wybieramy i dlatego trzeba sie 1000 razy zastanowic czy to ten własciwy no ale miłosc jest slepa i pokazuje wszystko w rózowych okularach. Ja mam w tym roku 18 rocznice ale my jakos tego hucznie nie obchodzimy co prawda tu bedziemy pełnoletnim małżenstwem wiec... ;) Poza tym facetom tzreba wszystko jasno kawe na ławe wyłozyc a niestety kobiety maja tendencje do oowiadania na około i licza ze facet sie domysli o co nam chodzi. Facet jest typem zadaniowca wiec trzeba konkret czego oczekujemy i jasno precyzowac swoje pragnienia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-08 11:11 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie wiem czy kocham mojego faceta