Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co jest ze mną nie tak?

27 cze 2017 - 16:32:07

Wyleje teraz troche swoich żalow ścianamam nadzieje ,że was nie zanudze , ale no kurde
nic juz nie rozumiem! ..
Lekko ponad rok temu rozstałam się z chłopakiem z którym byłam ok, 3 lata w związku.
Nie rozumiem gdzie leży problem ,że nie potrafie sie teraz zaangażować?
Ogólnie uważam się za atrakcyjną dziewczyne i dużo chłopaków do mnie pisze, zaprasza na spotkania i tak dalej. Jestem bardzo pewna siebie i mam mocny charakter. Nie mam pojęcia w czym lezy problem, przyciągam facetów ale nie potrafie żadnego przy sobie zatrzymać. Swoje uczucia względem byłego już poukładałam i wiem ,że mogłabym spróbować tzn jestem juz w stanie otworzyć się na nową znajomość bo swoje przebolałam, czesto dokucza mi samotność. Ostatnio poznałam świetnego chłopaka, był za mną strasznie, a pozniej? z dnia na dzien zmienił zdanie chociaż nic takiego się nie stało.. nie mam pojecia w czym może lezeć problem. Czy faceci na prawde boją się pewnych siebie dziewczyn? Czym ja ich odstraszam sunma moze któraś podobnie?

upp

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-27 16:48 przez babsi100.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Co jest ze mną nie tak?

21 lip 2017 - 08:06:09

może porozmawiaj z nim szczerze i zapytaj, skąd taka nagła zmiana. Może to Ci coś rozjaśni.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Co jest ze mną nie tak?

29 lis 2017 - 13:27:38

To dobra rada, tylko nie wiadomo, czy facet odpowie naprawdę szczerze, czy raczej zbędzie byle czym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

5 rocznica ślubu