Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Stare zdjęcie bo obecnie bez tego zarostu jestem, zero goła skóra na twarzy jak u dżdżownicy ale łapy te same, pytanie do was szafiarenki kochane czy jestem męski czy raczej ciotowaty z wyglądu? , wejdźcie na mój avatar kochane moje aniołeczki i oceńcie mnie i nie bójcie się LoLa ja nie gryzę!:) Ja was wszystkie potajemnie kocham taki wasz dobry duszek, cicho nie budźcie Szatana

A wiesz kto lansuje się na twardzieli, ktoś kto niczym innym nie potrafi zaimponować...mysz w ciele lwa, może nie to jest w życiu najważniejsze:)prawdziwy facet to ten który wie jaka jest jego rola w życiu i powinien wszystko zrobić żeby być prawdziwym facetem, nie żadnym tam twardzielem...twardzieli to zjadam na śniadanie i popijam mocną kawą:)

Też nie cierpię "twardzieli",kogucików,cwaniaków i osiłków...
Taki od razu ma pozamiatane i przerąbane.
Facet to nie jest tylko ciało i postawa macho-trza mieć w głowie.
Facet musi być dojrzały,odpowiedzialny i radzący sobie w życiu.
To jest prawdziwy facet.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Tylko u mnie właśnie tak jest w środku naprawdę jestem dojrzałym mężczyzną szukającym swojej miłości na szafie, bo kiedyś mi napisała że mnie kocha, tak naprawdę chciałbym dla kobiety dobrze, adorować ją, przytulać w niespodziewanych momentach, pomagać w praniu, gotowaniu. Dzieci nie chcę , jestem naprawdę wrażliwym człowiekiem tylko wygląd myli

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-02 17:14 przez 3Tibet.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Tyle że to ja ustylizowany na niego zobacz w tle

Cytat
CzerwoneUsta
A wiesz kto lansuje się na twardzieli, ktoś kto niczym innym nie potrafi zaimponować...mysz w ciele lwa, może nie to jest w życiu najważniejsze:)prawdziwy facet to ten który wie jaka jest jego rola w życiu i powinien wszystko zrobić żeby być prawdziwym facetem, nie żadnym tam twardzielem...twardzieli to zjadam na śniadanie i popijam mocną kawą:)
o tak!!! Popieram :)

Pytasz czy z wyglądu jesteś męski, według mnie tak, ale o męskości nie świadczy tylko wygląd więc wypowiadam się tylko w kwestii wyglądu.

"Romper Stomper" :) nie widziałam filmu, ale zważywszy, że jest z 1992r mógłbyś wrzucić bardziej aktualne zdjęcie :P

no własnie, jeśli jesteś naprawdę inny wrzucaj nam zdjęcie.
ocenimy czy jesteś naprawdę w nim męskinuci

Cytat
YoungMilla
http://regynafey.blogspot.com/2015/09/russell-crowe-hando-in-romper-stomper.html

Link do R.Crowe z 1992 r ;)

To jest dziewczyny TANIA PROWOKACJA!
Ale my już przyzwyczailiśmy się do tego trollalolla, wiadomo że do jego postów trzeba podchodzić z dystansem;)tu nie zawsze trzeba brać wszystkich poważnie, zawsze było, jest i będzie takie trollowanie:)

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
YoungMilla
http://regynafey.blogspot.com/2015/09/russell-crowe-hando-in-romper-stomper.html

Link do R.Crowe z 1992 r ;)

To jest dziewczyny TANIA PROWOKACJA!
Ale my już przyzwyczailiśmy się do tego trollalolla, wiadomo że do jego postów trzeba podchodzić z dystansem;)tu nie zawsze trzeba brać wszystkich poważnie, zawsze było, jest i będzie takie trollowanie:)

Gratki jestem trollem Lolem ale jestem podobny do tego pana na zdjęciu niektóre młode dziewczyny mówią mi szkoda że po alkoholu że wyglądam bardzo podobnie do niego. Czerwone Usta mnie całują, a ja uciekam do tych nowych z zieloną czarną szminką

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mój chłopak mnie oszukuje .