Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Powiedzcie mi czy przesadzam

20 maj 2017 - 17:05:53

Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi.

To śmieszne, jak człowiek poddaje się manipulacjom płynącym z otoczenia
do tego stopnia, że niczego nie jest juz pewien, bo cały czas wmawia mu się że nic złęgo sie nie dzieje, a dane zachowania sa normalne.

Zrobiłam to co zrobic powinnam juz dawno.
Pozdrawiam,

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-25 00:53 przez SamWalker.

Powiedzcie mi czy przesadzam

20 maj 2017 - 17:32:35

@SamWalker Wybacz ale to wygląda na bardzo chorą sytuację w której Ty pozwalasz na to aby być traktowana w sposób niewiarygodnie chamski, lekceważący i żałosny. Nie wyobrażam sobie siebie w takim związku i nikomu tego nie życzę. Rozumiem przyjaźń damsko męską ale odesłanie Ciebie do domu żeby spotkać się z przyjaciółką? normalny facet w życiu nie pozwoliłby NIKOMU Ciebie obrażać, a tym bardziej nie brałby w tym udziału. Jeśli chgcesz być traktowana z szacunkiem musisz szanować samą siebie a co za tym idzie nie pozwolić się traktować w taki sposób.

Powiedzcie mi czy przesadzam

20 maj 2017 - 18:24:39

Musisz go bardzo kochać skoro nadal jesteście razem. Cała sytuacja wygląda naprawdę źle - relacja między nim a przyjaciółką jest wręcz niezdrowa, zwłaszcza, że oboje kogoś mają. Mam kilka koleżanek, które sądziły, że zmienią swoich chłopaków (ten sam problem - picie i trawa), ale poddały się i odeszły. Jeżeli sam nie będzie się chciał zmienić to może być ciężko.

Powiedzcie mi czy przesadzam

20 maj 2017 - 19:32:52

Postawiłaś mu warunki, że odejdziesz a wciąż z nim jesteś.
Musisz być bardziej konsekwentna w działaniu. Daj mu czas np. miesiąc na odwyk, jeśli nie pójdzie to go zostaw. Może to go coś nauczy i zrozumie, że nie żartujesz. Jeśli będzie mu na Tobie zależało to weźmie się za siebie i będzie o Ciebie walczył nawet jak odejdziesz. Jeśli tylko mówisz a nie działasz to facet to po prostu wykorzysta i tyle.

Powiedzcie mi czy przesadzam

20 maj 2017 - 19:51:09

też myślę, że przede wszystkim musisz być bardziej konsekwentna. jeżeli będziesz tak ulegać to nigdy nic nie zmienisz

Powiedzcie mi czy przesadzam

20 maj 2017 - 21:08:47

Kochana jak to czytalam to we mnie sie gotowało ze złości. To jest chore! On Cie lekceważy, obraża i Ty sie na to godzisz? Chocby nie widm jakim przystojnym i inteligentnym facetem by był to bym sobie darowała taki związek. On jest z Tobą a kręci z inna na boku to jest niedorzeczne.... Aż mnie w sercu kłuje :(

Powiedzcie mi czy przesadzam

20 maj 2017 - 23:14:46

Szanuj sama siebie i miej swoją godność.
Życie jest zbyt krótkie,żeby tracić je dla takich ludzi,
na takie związki.
Powodzenia.

Powiedzcie mi czy przesadzam

21 maj 2017 - 08:33:16

W sumie to już po przeczytaniu pierwszego akapitu zaczęłam się zastanawiać po co się pakujesz w takie bagno. A potem to już w ogóle szok, że w tym chcesz tkwić. Nie rozumiem czemu dziewczyny marnują swoje życie na takich gnoi i na własne życzenie siedzą w szlamie po uszy. Weź dziewczyno znajdź sobie normalnego, wartościowego faceta, a nie jakiegoś narkomana, alkoholika i kłamcę w jednym.

Powiedzcie mi czy przesadzam

21 maj 2017 - 12:46:05

Naprawdę nie szkoda Ci życia na babranie się w takim gównie?

Normalnie jest miły i kochany..? Ćpun i pijak próbujący stworzyć swój harem.

Na siłę nikogo nie uratujesz, ratuj siebie i zwiewaj od takiego życia.
Wyobraź sobie, że miałabyś z takim kolesiem dziecko, nie bałabyś się?

Powiedzcie mi czy przesadzam

21 maj 2017 - 12:48:23

kompletny brak konsekwencji, asertywności i szacunku dla samej siebie z Twojej strony :-(

Powiedzcie mi czy przesadzam

21 maj 2017 - 18:31:28

Cytat
veenus
kompletny brak konsekwencji, asertywności i szacunku dla samej siebie z Twojej strony :-(
lepiej bym tego nie ujęła, a do założycielki wątku rozumiem z lubisz byc Matka Teresą i za wszelka cene chcesz zmienic nawyki faceta, ale to on musi chiec zmian i ja bym n ie była w takim zwiazku.

Cytat
starababa
W sumie to już po przeczytaniu pierwszego akapitu zaczęłam się zastanawiać po co się pakujesz w takie bagno. A potem to już w ogóle szok, że w tym chcesz tkwić. Nie rozumiem czemu dziewczyny marnują swoje życie na takich gnoi i na własne życzenie siedzą w szlamie po uszy. Weź dziewczyno znajdź sobie normalnego, wartościowego faceta, a nie jakiegoś narkomana, alkoholika i kłamcę w jednym.
czasem niestety ludzie tego nie rozumieją a rozwiązanie jest proste ludzie sobie spałacaja karmę i dlatego tkwia w takich chorych zwiazkach, dopiero jak dojdze do spłaty to klapki opadaja i nagle dostrzegaja te wszystkie wady i dziwia sie czemu wybrali takiego a nie innego partnera.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-21 18:36 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdradza mnie? Co robić