Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy mąż mnie zdradza?

15 maj 2017 - 10:46:19

Mam do Was prośbę o doradzenie mi czegoś... Jestem załamana, bo podejrzewam, że mój mąż mnie zdradza. Na razie są to przeczucia, ale boję się, że to coś poważniejszego. Ostatnio robił coś na swoim laptopie i gdy poszedł sobie zrobić kawę, chciałam skorzystać z internetu. Kliknęłam w zakładki a tam pootwierany jakiś ebay (chyba zakupy robił) i zakładka z jego kontem bankowym. Zobaczyłam, że dostaje większe przelewy z pracy niż myślałam i nie była to różnica 100 złotych, tylko dużo, dużo więcej, a mówił mi, że zarabia mniej. Pomyślałam sobie, że może dostawał jakieś awanse, ale mi o tym nie powiedział. Zapytałam go o to, a on na to, że miał po prostu premie. Nie uwierzyłam, premie ma co 3 miesiące i powiedziałam to, a wtedy zapytał, co ja w ogóle robiłam na jego koncie i że sobie nie zyczy inwigilacji.. Już wcześniej widziałam rzeczy, które mi się nie podobały, np. częściej zostaje na nadgodzinach, albo tłumaczy się korkami po pracy. Niby spędzamy ze sobą czas, ale też kłócimy się coraz więcej, głównie o to, że z powodu choroby pracuję teraz na pół etatu i zamiast robić karierę, rozwijać swoje talenty ja leżę przed telewizorem (mam kłopoty z nogami, i przez jakiś czas muszę je oszczędzać). I więcej się bawi komórką, ostatnio jak jedliśmy obiad, zaczęła dzwonić. Mąż odebrał, powiedział, że teraz nie może, ale po obiedzie poszedł dzwonić na korytarz przed mieszkaniem,. Mówił,. że to z pracy, ale dla mnie było to dziwne i pokłociliśmy się o to. Zaczął się drzeć, że mu nie ufam, że on tyra i nie widzę, ile on dla mnie robi. Czuję się beznadziejnie, nie wiem, co mam robić. Myślicie, że on może mieć jakąś kobietę na boku, czy to ja przesadzam? Jak to sprawdzić? Nie ma jak wziąć jego komórki, a komputer zawsze był zahasłowany i mąż zwykle widzi co na nim robię, jak mi już go daje. No i czy w ogóle powinnam go tak sprawdzać? Może zrobiłam się po prostu chorobliwie zazdrosna? On wcześniej się tak nie zachowywał.

Czy mąż mnie zdradza?

20 maj 2017 - 21:28:51

Dlaczego nie mozesz sprawdzic jego tel? Az tak go pilnuje? No mnie by chyba zapaliłaby sie lampka bo jestem dosc podejrzliwa.

Czy mąż mnie zdradza?

20 maj 2017 - 21:48:08

Sprawdź go w pracy, jesli faktycznie ma nadgodziny to pojedź zapytaj czy mąż jeszcze pracuje bo masz mega waźną sprawe, jak sie okaże, że go nie ma (a do domu nie dojechał) to bym juz podejrzewała cos...

Czy mąż mnie zdradza?

20 maj 2017 - 23:42:39

Ja zaczęłabym Go nawet śledzić,żeby sprawdzić,gdzie spędza te "nadgodziny".
Jeśli macie wspólne konto,to żaden problem,żeby wziąć z banku wydruk i sprawdzić,gdzie przelewa kasę.
Musisz zacząć działać,ale tak,żeby się absolutnie nie zorientował.Może poproś o pomoc jakąś koleżankę lub detektywa? (no...kwestia pieniążków)

Czy mąż mnie zdradza?

24 maj 2017 - 15:31:53

jego zachowanie jest dziwne. w ogole to ze hasluje laptopa , nie da doknac sie telefonu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-24 15:55 przez fitnessska.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Czy mąż mnie zdradza?

24 sie 2017 - 15:48:47

Moze zacznij go śledzić/ Kup sobie sztuczne włosy np. w <moderacja-spam> . Duże okulary, koniecznie gazetę z dziurkami na oczy i w drogę za typem :). A tak na poważnie, to go po prostu zapytaj, a jak zacznie kręcić to mu powiedz że nie dasz się oszukiwać. Bądź stanowcza, aż w końcu wymięknie i powie prawdę, jaka by ona nie była.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-24 16:32 przez moderator.

Czy mąż mnie zdradza?

24 sie 2017 - 16:00:45

Nie wiem czy cie zdradza czy nie dużo by mogło świadczyć z tego co piszesz ze jest coś na rzeczy... powiem jedno przyszłości z nim ci nie wrócę przyjaciółka tez miała męża który okłamywał ja co do wypłaty i z reszta wszystko się posypało, walczyła bo mieli dziecko...w końcu się rozwiodła i na nowo układa życie jest szczęśliwa, nie ma co twkwic w takich związkach

Czy mąż mnie zdradza?

24 sie 2017 - 16:53:47

osoba która nie ma nic do ukrycia nie robi afery z powodu ruszania telefonu czy komputera .

Czy mąż mnie zdradza?

24 sie 2017 - 17:04:26

Cytat
agata74
osoba która nie ma nic do ukrycia nie robi afery z powodu ruszania telefonu czy komputera .

Dokładnie tym bardziej ze są małżeństwem:)

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Czy mąż mnie zdradza?

25 sie 2017 - 12:43:40

A może jest hazardzistą i część pieniędzy wydaje na hazard? Nie zawsze musi to być kochanka... Może Lwią cześć z pieniędzy wydaje na coś o czym wiedzieć nie musisz. Nie kłóć się z nim, uśpij jego czujność i staraj się prześledzić na co on tak naprawdę wydaje kasę. Możliwości jest wiele, nie zawsze kobieta.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Czy mąż mnie zdradza?

31 sie 2017 - 09:45:22

moja znajoma też podejrzewa męża o zdradę i zainstalowała w domu podsłuch zamówiony w jakimś sklepie z akcesoriami szpiegowskimi. Może pomyśl o czymś takim.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Powiedzcie mi czy przesadzam