Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

43 sekund temu

sklep detailingowy

24 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
DaChoice
A ja już swoje jedyne jedzonko dzisiaj zjadłam, i mogę se tylko poczytać ;(
Suchy chleb z herbatą też smakuje jak ktoś ma smaka a pusta lodówka, poczytaj czym malmie się napycha, to poczujesz się nasycona, wystarczy tylko herbatą popićcheers
Właśnie o to chodzi, że ni mo ani chleba, ani nic takiego.
Pieczywo i takie tam kupuję na bierząco (a dzisiejszą porcję już zjadłam), i mam w domu tylko jakieś słodycze, które dostałam od Mamy, gdy wracałam ze świąt. Nie umiem jej wytłumaczyć, że zamiast reklamówki pełnej słodyczy, wolałabym dostać reklamówkę pełną normalnego jedzenia ;(
Smaka mi narobiłyście, dziewczyny, a ja nic nie mam ;(

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jak ze sklepu, swój ... wytopione skawerczki. Wiesz miałam za miód się zabrać, ale kwiaty zamknięte to się zabrałam za topienie ;)

DaChoice już do rana całkiem blisko ;)

Cytat
malmie
Jak ze sklepu, swój ... wytopione skawerczki. Wiesz miałam za miód się zabrać, ale kwiaty zamknięte to się zabrałam za topienie ;)

DaChoice już do rana całkiem blisko ;)

Kurczę, swojska z ciebie dziucha, swoje to najsmaczniejsze...a skwareczki to takie chrupiące:D Nie, idę spać, i muszę przemyśleć kolejne zakupy w spożywczaku, kupię kawałek wędzonej słoniny, stopie, przyprawię i też będę miała taki swojski przysmak, a co, wędzonka przestała smakować...chcę smalczyku;(

Cytat
DaChoice

Właśnie o to chodzi, że ni mo ani chleba, ani nic takiego.
Pieczywo i takie tam kupuję na bierząco (a dzisiejszą porcję już zjadłam), i mam w domu tylko jakieś słodycze, które dostałam od Mamy, gdy wracałam ze świąt. Nie umiem jej wytłumaczyć, że zamiast reklamówki pełnej słodyczy, wolałabym dostać reklamówkę pełną normalnego jedzenia ;(
Smaka mi narobiłyście, dziewczyny, a ja nic nie mam ;(
Jutro kup chleb i słoninę, będziemy topić na smalczyk... a malmie swój zje do jutra i nic jej nie zostanie, o właściwie już prawie jutrozzz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-29 23:54 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
CzerwoneUsta
Kurczę, swojska z ciebie dziucha, swoje to najsmaczniejsze...a skwareczki to takie chrupiące:D Nie, idę spać, i muszę przemyśleć kolejne zakupy w spożywczaku, kupię kawałek wędzonej słoniny, stopie, przyprawię i też będę miała taki swojski przysmak, a co, wędzonka przestała smakować...chcę smalczyku;(

Ano, nie przeczę, rumiana i w ogóle nuci Wędzona, a i owszem, ale smalczykiem też nie gardzę :) Jak chcesz to sobie zrób raz się żyje hehehe

Dobra, też idę spać. Dobranoc Wszystkim ;)
P.s. gdzie te orzechy w czekoladzie ja mam ...

Cytat
CzerwoneUsta
... a malmie swój zje do jutra i nic jej nie zostanie, o właściwie już prawie jutrozzz

Nie chwaląc się powiem, że na mojej wsi też jest sklep czynny w niedzielę ... jeszcze działa w niedzielę zzz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-30 00:02 przez malmie.

a wy znów o żarciu zamiast gadać o LOLO.
Chłopczyk oczekuje od nas konkretnej dzieuchy he he hi
A ja dziś piekę udziec z indyka zapach ho ho :D
ale będzie dziś koryto .

W mojej ocenie to nie troll internetowy tylko klasyczne objawy schizofrenii. Lolo powinien zobaczyć Cie specjalista i wcale się z Ciebie nie nabijam.

@malmie daj przepis na miodek proszę :D w zeszłym roku robiłam syrop z kwiatow czarnego bzu to w tym roku zrobie miodek majowy

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Droga Marysiumd masz piękne zadbane i wypielęgnowane włosy, ale pod nimi jawi mi się jedno - typowy kobiecy jednobitowy móżdżek przepraszam ale musiałem tak jak ty mnie zaatakowałaś to ja ciebie. Wracając do tematu owa dziewczyna z tego forum napisała mi że nie może przestać o mnie myśleć, że myśli o mnie cały czas i boi się że coś złego mi się stanie. To chyba jest miłość internetowa. GDZIE JESTEŚ? POWIEDZ GDZIE JESTEŚ, JESTEŚ! A wam czerwone usta i malmie polecam swojski smalec ogórek i dużo soli, a udziec z indyka trzeba umieć umiejętnie przyprawić wątpie aby banach to potrafiła wszak jest tylko kobietą - istotą jednobitową...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-30 12:39 przez Lolo889.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@banach Ulalala ... udziec, no widzę w konkrety idziesz ;)No o żarciu sam zarzucił temat o jedzeniu ;)

@agata74 ja mam taki prosty przepis: dwie reklamówki (duże) kwiatów raczej dorodnych i rosnących z daleka od autostrad ;) wysypać kwiatki na gazetę - robaki uciekają, obciąć zielone, a płatki na wagę, pasuje by było ok. 30 dkg, delikatnie spłukać wodą - niektórzy mówią, że pyłki cenne wypłukuje, ale ja spłukuję dla zasady, płatki do szklanego naczynia, zalać wrzątkiem, odstawić na ok. 3 dni. Potem odcedzić dodać cukier ok. 1 kg i gotować do preferowanej konsystencji. Robiłam z białego i ciemnego cukru chyba wolę z białym. Ja nie pasteryzuję już tylko na gorąco wlewam do słoiczku i jak zakrętki "wciągnie" to finito.

Cytat
Lolo889
... dużo soli
Jam solą jest sama, a ale pieprzu nie odmówię.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-30 12:57 przez malmie.

Lolo,nie polecaj, już znamy ten smaczek:)

malmie, ja właśnie nie płuczę kwiatów, właśnie ze względu na te pyłki, zawsze zostawiam jak wspomniałaś rozsypane żeby to wszystko pouciekało, i dopiero wtedy zasypuję.

Cytat
banach
a wy znów o żarciu zamiast gadać o LOLO.
Chłopczyk oczekuje od nas konkretnej dzieuchy he he hi
A ja dziś piekę udziec z indyka zapach ho ho :D
ale będzie dziś koryto .
Jedzonko to przyjemnośc;) a lolo sam sobie poradzi, znajdzie w końcu swoją wyśnioną i wymarzoną;)

A ten indyk do obiadu czy na zimnogotuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-30 13:18 przez CzerwoneUsta.

no lolo jako facet niech gotuje skoro uważa ze jet taki genialny :D skoro kobiety uwaza za zlo to ciekawe jaki ma stosunek do własnej matki bo tu sie dopatruje zaczatku całego tego nie dla kobiet ;)

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Jak mogę anioły czyli kobiety uważać za zło?, ja tylko wyraziłem opinię że w tym waszym cybernetycznym niebie niezbyt dobrze was przyszykowano do misji zarządzania w piekle ziemskim. Czerwone usta jak jesteś wolna, to mogę cie okiełznać i wprowadzić cię w świat endonicznej ekstazy

Cytat
CzerwoneUsta
Lolo,nie polecaj, już znamy ten smaczek:)

malmie, ja właśnie nie płuczę kwiatów, właśnie ze względu na te pyłki, zawsze zostawiam jak wspomniałaś rozsypane żeby to wszystko pouciekało, i dopiero wtedy zasypuję.

Cytat
banach
a wy znów o żarciu zamiast gadać o LOLO.
Chłopczyk oczekuje od nas konkretnej dzieuchy he he hi
A ja dziś piekę udziec z indyka zapach ho ho :D
ale będzie dziś koryto .
Jedzonko to przyjemnośc;) a lolo sam sobie poradzi, znajdzie w końcu swoją wyśnioną i wymarzoną;)
nie nie na zimno na ciepło do tego kasza jaglana i mizeria , piekłam go w rękawie

A ten indyk do obiadu czy na zimnogotuje

Cytat
banach
Cytat
CzerwoneUsta
Lolo,nie polecaj, już znamy ten smaczek:)

malmie, ja właśnie nie płuczę kwiatów, właśnie ze względu na te pyłki, zawsze zostawiam jak wspomniałaś rozsypane żeby to wszystko pouciekało, i dopiero wtedy zasypuję.

Cytat
banach
a wy znów o żarciu zamiast gadać o LOLO.
Chłopczyk oczekuje od nas konkretnej dzieuchy he he hi
A ja dziś piekę udziec z indyka zapach ho ho :D
ale będzie dziś koryto .
Jedzonko to przyjemnośc;) a lolo sam sobie poradzi, znajdzie w końcu swoją wyśnioną i wymarzoną;)
nie nie na zimno na ciepło do tego kasza jaglana i mizeria , piekłam go w rękawie

A ten indyk do obiadu czy na zimnogotuje
na ciepło pieczony w rękawie w piekarniku a do tego kasza jaglana i mizeria



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-30 16:44 przez banach.

banach pychota, dobrze że jestem po obiedzie :D


lolo nie skorzystam i nie podziękuję:)cebernetyczne niebo to raczej u ciebie, my mamy swoje realne życie na ziemi:)

Gdzie jest ten Boski LoLo i co się z nim stało?
Gdzie sprzedał gdzie zgubił dziecięce marzenia
Co się rozsypało co się rozwiało
Co wypaliło się w smugi cienia
Gdzie godność stracił
Gdzie nauczył fałszu
Kto mu odebrał dziedzictwo ufnośći
Kto go wprowadził w zasadzki pijanego rauszu
To sparzył pożądanie aż do szpiku gości
Gdzie jest ten chłopiec co był tak lubiany
Czy to jego już nie ma czy to nie ma płomienia
Coś się rozsypało i coś się rozwiało
Coś wypaliło się w smugi cienia

Cytat
zbanowana2013
Gdzie jest ten Boski LoLo i co się z nim stało?
Gdzie sprzedał gdzie zgubił dziecięce marzenia
Co się rozsypało co się rozwiało
Co wypaliło się w smugi cienia
Gdzie godność stracił
Gdzie nauczył fałszu
Kto mu odebrał dziedzictwo ufnośći
Kto go wprowadził w zasadzki pijanego rauszu
Kto sparzył pożądanie aż do szpiku kości
Gdzie jest ten chłopiec co był tak lubiany
Czy to jego już nie ma czy to nie ma płomienia
Coś się rozsypało i coś się rozwiało
Coś wypaliło się w smugi cienia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-14 10:46 przez zbanowana2013.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozmowy w związku?