Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
CzerwoneUsta
E tam, strach ma wielkie oczy, a o czym pomyślałaś...takie przerażenie, czy to ciebie lolek szukaidea
:D ale dałaś teraz do pieca :D dobre hahahahah pomysł nietrafiony, ale pomyślałaś, że to ja bym na priva wyznania miłosne pisała :D

Cytat
malmie
Cytat
CzerwoneUsta
E tam, strach ma wielkie oczy, a o czym pomyślałaś...takie przerażenie, czy to ciebie lolek szukaidea
:D ale dałaś teraz do pieca :D dobre hahahahah pomysł nietrafiony, ale pomyślałaś, że to ja bym na priva wyznania miłosne pisała :D
Do lola, to tak raczej nie pomyślałam, ale to tak na poprawienie humoru, jego zguba to raczej kosmos;):D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
CzerwoneUsta
Do lola, to tak raczej nie pomyślałam, ale to tak na poprawienie humoru, jego zguba to raczej kosmos;):D
:D i Ci się udało. No gość nostalgiczny deko to wszystko możliwe ;)

Cytat
malmie
Cytat
CzerwoneUsta
Do lola, to tak raczej nie pomyślałam, ale to tak na poprawienie humoru, jego zguba to raczej kosmos;):D
:D i Ci się udało. No gość nostalgiczny deko to wszystko możliwe ;)
To deko to flaszka w księżycową noc;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
CzerwoneUsta
To deko to flaszka w księżycową noc;)
Jedna ?! Może pojemność jaka większa no taki jakby gąsiorek ze 2,5 ... ale jeszcze księżyc nooo, a ten to potrafi ;)

Cytat
malmie

Jedna ?! Może pojemność jaka większa no taki jakby gąsiorek ze 2,5 ... ale jeszcze księżyc nooo, a ten to potrafi ;)

Gęsiorek super i dobra wędzonka, bez tego kicha, urok pryśnie a wtedy niech moc bedzie z tobą, bestia zamieni się w księcia i masz przechlapanenucia może nie;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
CzerwoneUsta
Gęsiorek super i dobra wędzonka, bez tego kicha, urok pryśnie a wtedy niech moc bedzie z tobą, bestia zamieni się w księcia i masz przechlapanenucia może nie;)
Brakuje mi tu jeszcze ogórka kiszonego, bez ogórka to nie ma mowy o uroku ;) Jak moc to tylko z ogórkiem nuci

Cytat
malmie

Brakuje mi tu jeszcze ogórka kiszonego, bez ogórka to nie ma mowy o uroku ;) Jak moc to tylko z ogórkiem nuci
Po ogórki w sezonie do Agaty, z własnej hodowli...ale te ze sklepu dobrze zakiszone to też przejdą...kurcze, apetytu sobie narobiłamcheers

Cytat
CzerwoneUsta
kurcze, apetytu sobie narobiłamcheers
Ja też, chociaż w temacie się już dawno pogubiłam :D
A tak wgl, gdzie się podział nasz Autor?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
CzerwoneUsta
Po ogórki w sezonie do Agaty, z własnej hodowli...ale te ze sklepu dobrze zakiszone to też przejdą...kurcze, apetytu sobie narobiłamcheers
To wiadomo, że do Agaty ... właśnie jem sobie dobrze zakiszonego ogóreczka mniaam cheers

Cytat
DaChoice
Ja też, chociaż w temacie się już dawno pogubiłam :D

Temat szeroki zakres obejmuje, baardzo szeroki to wiadomo, że chwilowo można się pogubić ;) zapraszamy na wspólne "jedzonko" :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-29 23:13 przez malmie.

Cytat
DaChoice


Ja też, chociaż w temacie się już dawno pogubiłam :D
A tak wgl, gdzie się podział nasz Autor?

Autor jak zjawa, znika i sie pojawia;)

Cytat
malmie

To wiadomo, że do Agaty ... właśnie jem sobie dobrze zakiszonego ogóreczka mniaam cheers

Cytat
DaChoice
Ja też, chociaż w temacie się już dawno pogubiłam :D

Temat szeroki zakres obejmuje, baardzo szeroki to wiadomo, że chwilowo można się pogubić ;) zapraszamy na wspólne "jedzonko" :D
Kuś kuś, a ja kanapkę z wędzonką :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-29 23:18 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta a ja mam z cebulą i smalcem ze skwarkami, i z ogórkiem ... tak

A ja już swoje jedyne jedzonko dzisiaj zjadłam, i mogę se tylko poczytać ;(

Cytat
DaChoice
A ja już swoje jedyne jedzonko dzisiaj zjadłam, i mogę se tylko poczytać ;(
Suchy chleb z herbatą też smakuje jak ktoś ma smaka a pusta lodówka, poczytaj czym malmie się napycha, to poczujesz się nasycona, wystarczy tylko herbatą popićcheers

Cytat
malmie
@CzerwoneUsta a ja mam z cebulą i smalcem ze skwarkami, i z ogórkiem ... tak
Przez ciebie koleżanka apetytu dostała...a ten smalczyk to swój czy ze sklepu? chcę to!

Cytat
czarownicaao
@Maja
Ratunku...
Napisz do niej na priv, może nieobecna i nie czyta wątków chwilowo:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-29 23:36 przez CzerwoneUsta.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozmowy w związku?