Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

38 minut temu

sprawdzony stomatolog

42 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Tak to ja LoLo wróciłem do was już wiem kim jesteście drogie panie. Życie jest jak pudełko czekoladek. Tani,bezmyślny wciskany na siłę nikomu nie potrzebny prezent. Nie możesz oddać czekoladek do sklepu bo w zamian dadzą ci inne czekoladki. Zostajesz sam na sam z paczką ohydnych miętusów , i otwierasz je powoli bo nie masz nic innego do jedzenia. Oczywiście czasami trafi się czekoladka z nadzieniem tofi albo z galertką ale ich smak jest ulotny i szybko zanika. Częściej bowiem trafisz na czekoladki z orzechem na którym połamiesz sobie zęby. Jeśli w przypływie desperacji zjesz wszystkie czekoladki to w ostatecznym rozrachunku zostaje ci tylko puste pudełko, w którym walają się pomięte brązowe papierki... WASZ LOLO

(zobacz zmiany)



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-28 20:57 przez Lord_LoLencjusz.

Ja chyba nie rozumiem hmm

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Zrozum życie jest złe, światłość mnie raniła, musiałem udawać...

Daj mu numer do dilera od tych czekoladek.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Chcesz wiedzieć, jak kobiety potrafią kochać, świadomie karmiąc cię miłością, aby zatruć twoje ciało i umysł? A następnie, kiedy kończy się namiętność, wolą odejść?

Nie, nie chcę wiedzieć. Chcę numer do Twojego dilera.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Łap 666-666-666 ciemność wyciąga rękę do waszej kobiecej światłości a wy ją odrzucacie , ja byłem tu od początku istnienia forum, aczkolwiek wróciłem nie znasz mnie? Czy któraś użytkowniczka mnie jeszcze pamięta? Czy w przypływie natłoku zdarzeń podacie mi rękę na zgodę???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-28 21:10 przez Lord_LoLencjusz.

Znam ze słyszenia, osobistą styczność mam po raz pierwszy, jakoś tak wyszło.... Ale widzę, że w tym stanie na ten numer się nie doczekam, więc pa.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Jestem trzeźwy nie znasz mnie, żadne wspomagające dopalające tudzież narkotyzujące ... Bowiem kobieta jest mądrzejsza od mężczyzny, ale najwięcej rozumu musi zużyć na to, by ukryć ten fakt.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-28 21:24 przez Lord_LoLencjusz.

Oj bardzo Cię musiały zranić te kobiety.
Być może źle dobierasz patnerki. Może powinieneś zastanowić się również nad tym co kobieta ma w głowie a nie tylko czy jest ładna i zgrabna.
No i radzę więcej rozmawiać z kobietą, poznać ją za nim zaczniesz związek i się zaangażujesz.
Powodzenia, nie wszystkie jesteśmy takie.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Gniewać się na kobiety! Co za upokorzenie! Zwłaszcza gdy owe kobiety mogą się zemścić śmiechem. Zraniły mnie dwie ze śródmorskiego przymierza odpłacam im na dobre, nie zadzierajcie z władcami ciemności, nie jesteśmy waszymi maskotkami... Na dobre i na złe, niech wraca siła i pierścień do mnie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-28 21:56 przez Lord_LoLencjusz.

Nikt cię nie pamięta, zniknąłeś w zaświatach i zapomniano o tobie...jednak wróciłeś, nie dasz o sobie zapomnieć lolo;)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Pamiętam cię ze starego forum ty dla mnie byłaś urocza! Czasem jak ogromne drzewo w kwiatach, czasem jak biały narcyz. Twarda jak diament, łagodna jak światło księżyca

Jeden dla mnie, Władcy Ciemności na czarnym tronie
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie,
Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie. TAK POWIEM CI!

NIESTETY NIM JESTEM, STAŁEM SIĘ ZŁY BO ŚWIATŁOŚĆ ZRANIŁA OCZY ME POTRÓJNIE....BÓL ŚWIATŁOŚĆ NIESIE GDZIE SĄ PIERŚCIENIE? RATUJ MNIE PANI BOWIEM ŻLI DOMAGAJĄ SIĘ ABYM STAŁ NAD NIM W CZELUŚCIACH DNIA I NOCY I ZIŚCIŁ PLAN...



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-28 22:16 przez Lord_LoLencjusz.

zweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

proponuję abyś napisał jakąś książkę o mrocznych tajnikach miłości i urokach rzucanych przez kobiety, a potem ją przeczytał. Po wszystkim albo dojdziesz do siebie albo zostaniesz sławnym pisarzem :-)

Uroczy jak zawsze...wiesz że w nadmiarze słodycz zabija, ale ja słodyczy nie lubię więc przeżyję twoją obecność:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-28 22:34 przez CzerwoneUsta.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozmowy w związku?