Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

44 minut temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co o tym myslec

16 kwi 2017 - 10:47:08

Spodobal mi się facet.Wie o tym ale powiedzial,ze nic z tego nie będzie.Wykasowalam go nawet z kontaktów.Ale od nadal pisze do mnie.Chce utrzymywax kontakt.Pisze mi o wszystkim o córce swojej itp.Ciagle mysle o nim i nie wiem co robic

Co o tym myslec

16 kwi 2017 - 11:36:01

Po prostu chce być znajomym/przyjacielem. Teraz pytanie czy ty dasz rade być w takim układzie kiedy on Ci się podoba a on Ciebie traktuje tylko na płaszczyźnie przyjaźni

Co o tym myslec

16 kwi 2017 - 14:00:55

Cytat
marchewka33
Spodobal mi się facet.Wie o tym ale powiedzial,ze nic z tego nie będzie.Wykasowalam go nawet z kontaktów.Ale od nadal pisze do mnie.Chce utrzymywax kontakt.Pisze mi o wszystkim o córce swojej itp.Ciagle mysle o nim i nie wiem co robic

Mało o Nim napisałaś.
Ja myślę,że skoro ma córkę,to mógł lub może mieć rodzinę.Być może te sprawy ciągną się nadal,nie zostały do końca zamknięte,a być może wcale nie chce ich zamykać,a mieć..."towarzyszkę na boku".
Musisz wyczuć sprawę i uważaj,żebyś nie dała się zrobić "tą drugą".

Co o tym myslec

16 kwi 2017 - 17:34:07

Szczerze? Ja bym w to nie brnęła. Facet pewnie szuka kogoś, komu może się wygadać, a może nawet chodzi mu o niezobowiązaującą znajomość na boku. Narobi ci nadziei a potem co? Szkoda czasu.

Co o tym myslec

16 kwi 2017 - 18:12:08

Spodobał ci się facet, który oświadcza że nic z tego nie będzie i że ma córkę...wiesz chociaż jak się nazywa i kto to jest? Możesz zablokować żeby nie pisał i zerwać kontakt, jednak wykasowałaśs tylko i czytasz jego wiadomości, bądż poważna.

Co o tym myslec

16 kwi 2017 - 18:25:05

Ja tez mam córkę w wieku jego córki i jestesmy bez partnerów

Ciężko mi tak być z nim na stopie koleżeńskiej,a jak juz kogoś pozna to w ogóle.Ale tak naprawde nie chce z nim zrywać kontaktu.Ciezko mi

Tak wiem kto to jest.Wiem jak sie nazywa,co robi itp



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-16 18:30 przez marchewka33.

Co o tym myslec

16 kwi 2017 - 21:11:17

A nie możesz po prostu napisać, że nie interesuje Cię przyjaźń z nim, bo oczekiwalas czegoś więcej i zeby więcej dO Ciebie nie pisał? Nie to nie, niech się komuś innemu wygada . Po co masz cierpieć. Może jeszcze w przyszłości chciałby się Tobie zwierzac o nowej partnerce? Jeszcze czego! :p

Co o tym myslec

16 kwi 2017 - 21:50:46

a czemu nie zdobędziesz się na poważna rozmowę - dwojga dorosłych ludzi pogaduszki

Co o tym myslec

16 kwi 2017 - 21:50:49

Marchewka a pomyśl czy chcesz być pogotowiem awaryjnym dla jego dziecka i ewentualnie jeszcze pogotowiem seksualnym dla niego. I czy to Cię urządza? Potrzebny mu taki wentyl bezpieczeństwa, zabezpiecza się, że niby nic z tego ma nie być, a dupę truje. Turkuś podjadek pier******.

Co o tym myslec

16 kwi 2017 - 22:07:10

A pytałaś go, dlaczego powiedział, że nic z tego nie będzie? Chodzi mi o to, czy nie chce dlatego że jest zainteresowany kimś innym, czy dlatego że w ogóle w tej chwili nie myśli o nowym związku. Bo jeśli pierwsza opcja, to nie za dobrze, w drugim wypadku można mieć nadzieję, że może za jakiś czas zmieni zdanie.

Co o tym myslec

16 kwi 2017 - 23:03:18

Cytat
marchewka33
Ja tez mam córkę w wieku jego córki i jestesmy bez partnerów

Ciężko mi tak być z nim na stopie koleżeńskiej,a jak juz kogoś pozna to w ogóle.Ale tak naprawde nie chce z nim zrywać kontaktu.Ciezko mi

Tak wiem kto to jest.Wiem jak sie nazywa,co robi itp
To porozmawiaj z nim szczerze...jednak myślę że jeżeli facet mówi że nic z tego nie będzie, to lepiej totalnie zerwać kontakt i odpuścić, czym bardziej zabrniesz tym gorzej zakończyć, a tak jesteś świadoma jeszcze, że nie interesujesz jego jako partnerka więc pocierpisz ale uwolnisz się, a jak będziesz przedłużać znajomośc to gorzej zaboli niestety.

Co o tym myslec

17 kwi 2017 - 10:18:10

Nie ma nikogo.Zostal bardzo skrzywdzony przez byla żonę.

Co o tym myslec

17 kwi 2017 - 11:05:50

Cytat
marchewka33
Nie ma nikogo.Zostal bardzo skrzywdzony przez byla żonę.
Standard. Bo to zła kobieta była...

Co o tym myslec

17 kwi 2017 - 12:03:35

Nie standard.Wiem na pewno jaka ona byla znam ja

Co o tym myslec

17 kwi 2017 - 12:27:14

@marchewka33
Ja raczej obstawiam wersję Alicji70 i marysiamd.
To wygląda jakby tworzył sobie "wyjście awaryjne".
Na początek niezobowiązująca znajomość,potem niezobowiązujące dyskusje,
a na koniec niezobowiązujący sex.
Takie pogotowie na wszelki wypadek.
Zresztą...może się boi zagłębić w coś poważniejszego?Może potrzebuje czasu?
Tylko co,jeśli po jakimś czasie powie Ci,że to nie był dobry pomysł i potwierdza,że "nic z tego nie będzie"?
Ja pomyślałabym już teraz i powiedziała Mu o wszystkim dobitnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak jest u was ?