Obecnie rozmawiamy o:

Cyfrowe menu

gorący temat

Treningi i dieta keto

24 minut temu

Pediatra Kielce

57 minut temu

Ginekolog Rzeszów

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Spodobał mi się kolega z pracy

14 kwi 2017 - 21:22:26

Cześć dziewczyny!

Mam taki problem:

Miesiąc temu zaczęłam pracę w hotelu, w którym spodobał mi się kucharz; ja jemu zresztą też (nie powiedział mi tego wprost, ale to było po prostu widać). Niestety, pracował tam tylko tymczasowo - w poniedziałek ostatni raz się widzieliśmy. Mimo iż wiedzieliśmy, że to nasze ostatnie spotkanie, żadne z nas nie zrobiło nic, żeby jakoś tę znajomość przedłużyć. Czy sądzicie, że złym pomysłem byłoby zdobycie jego numeru od którejś koleżanki z pracy w celu zadzwonienia do niego i zaproponowania mu spotkania? A może lepiej sobie odpuścić?

Dzięki z góry za pomoc. :)

zweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Spodobał mi się kolega z pracy

14 kwi 2017 - 21:46:24

W zasadzie to nie masz nic do stracenia :-)

Spodobał mi się kolega z pracy

14 kwi 2017 - 21:55:39

Cytat
witunia89
W zasadzie to nie masz nic do stracenia :-)

Dzięki za odpowiedź.

Ktoś jeszcze się wypowie?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Spodobał mi się kolega z pracy

14 kwi 2017 - 23:01:59

Nooo jak dobrze gotuje to może być "skarb" ;)

Spodobał mi się kolega z pracy

14 kwi 2017 - 23:39:45

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

Spodobał mi się kolega z pracy

15 kwi 2017 - 15:13:40

Facet wie gdzie Cię szukać, więc jak będzie chciał, to sam znajdzie drogę do Ciebie(albo poprosi koleżanki o telefon). No chyba, że zakładasz, że to gamoń. No to jak chcesz gamonia to bierz.

Spodobał mi się kolega z pracy

15 kwi 2017 - 15:20:28

Pracował więc miał okazję z tobą rozmawiać, nie zrobił tego, o tel nie prosił, nie umówił się, więc wcale aż tak mu nie zależało na tej znajomości...albo kucharz fajtłapa.

Spodobał mi się kolega z pracy

15 kwi 2017 - 17:38:09

@alicja70 i @CzerwoneUsta dlaczego zakładacie, że to on powinien był do mnie zagadać o numer telefonu/spotkanie? Dlatego, że jest facetem czy dlatego, że to on odszedł z pracy?

Spodobał mi się kolega z pracy

15 kwi 2017 - 17:45:42

Dlatego, że jest facetem ;)

Dlatego, że jest facetem ;))))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-15 17:46 przez ButikExclusiveGirl.

Spodobał mi się kolega z pracy

15 kwi 2017 - 17:59:35

Osobiście bym spróbowała, zwłaszcza gdy to było ze wzajemnością. Nie masz nic do stracenia, a kto wie co z tego wyjdzie! A to, że jest facetem nie oznacza, że musi zrobić pierwszy "krok". :)

Spodobał mi się kolega z pracy

15 kwi 2017 - 18:23:21

Więc ty mogłaś, nie zrobiłaś tego, a on odchodząc z pracy wiedział dokładnie że więcej nie wróci, więc o czym tu myśleć...będzie chciał to na głowie stanie i będzie czekał na ciebie przed "garkuchnią", zna adres, tyle z logicznego myślenia;)

Spodobał mi się kolega z pracy

16 kwi 2017 - 00:27:13

Ja akurat jestem zdania, że ludzie mogą mieć różne charaktery i nie zawsze to facet musi wykonać pierwszy krok.

Z moim mężem wyszło tak, że też razem pracowaliśmy i to JA mu zaproponowałam pierwsze spotkanie. Nie trzeba za kimś się "uganiać". Jak będzie chciał to się spotka i pogadacie, okaże się czy jest sens próbować coś więcej.

Czasem facet, który uganiał się za jakąś kobietą, która kopnęła go w tyłek, może być bardzo zdystansowany do kolejnych podchodów.

Jeśli masz ochotę, uważam że powinnaś zaproponować spotkanie. Nic nie tracisz, a zyskać możesz dużo. Najwyżej usłyszysz "nie", ale bynajmniej nie będziesz żałować, że mogłać coś zrobić.

Spodobał mi się kolega z pracy

08 maj 2017 - 08:20:23

Cytat
alicja70
Facet wie gdzie Cię szukać, więc jak będzie chciał, to sam znajdzie drogę do Ciebie(albo poprosi koleżanki o telefon). No chyba, że zakładasz, że to gamoń. No to jak chcesz gamonia to bierz.

a może po prostu bardzo niesmiały? czy to od razu powoduje że człowiek staje się gamoniem? nie ma nic do stracenia :)

Spodobał mi się kolega z pracy

08 maj 2017 - 10:49:53

Są różne charaktery. W moim przypadku było tak, że to ja wykonałam ten pierwszy krok. Nie było łatwo, z tego względu, ze nie zdarzyło mi się wcześniej robić czegoś takiego. Na mój pech nie zainteresował się mną, ale to już inna sprawa. Myślę, ze powinnaś spróbować się z nim skontaktować jak nie w jeden to w drugi sposób ;).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co o tym myslec