Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nieczuly facet

08 wrz 2017 - 19:21:59

a wiesz mój mąż też mi nie okazuje uczuć .
Ja już się z tym przyzwyczaiłam i mnie to nie jest aż tak potrzebne .
Najważniejsze jest to że jest , że w razie choroby poda mi tą szklankę wody .
Pójdzie ze mną na spacer .
Wiem że faceci nie potrafią okazywać uczuć nie potrafią mówić o porażkach .
Oni tak mają taka ich natura .
Nie bierz tak mocno tego do ciebie nic na siłę tłumaczeniem i rozmową nic nie wskórasz .
jedyne co mogę ci powiedzieć okazuj mu pokaz mu że jesteś ze wszystkim sama , sama dżwigasz ciężar np. wychowania dziecka lub co innego wtedy odezwij się powiedz mu żeby ci pomógł ,że np. nie masz siły lub nie udżwigniesz torby z zakupami .
Zawsze ważne jest abyś częściej do niego si zwracała faceci to taka instytucja że nie pamiętają tego co powinni słyszą końcówkę zdania lub nie myślą racjonalniehi

Nieczuly facet

08 wrz 2017 - 23:59:22

@Sandrula92
A może spróbuj najpierw opowiedzieć Mu o swoich oczekiwaniach,a później razem porozmawiajcie z jakimś psychologiem?
Idź tam najpierw sama,naświetl sprawę,a później zaciągnij faceta.
Może uda się coś z niego wyciągnąć?

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 8/5

Nieczuly facet

04 paź 2017 - 11:11:03

Ja miałam z takim do czynienia i zdecydowałam się zerwać znajomość. Jak facet od początku jest nieczuły, to później tym bardziej nie będzie. A zmieniać go też nie ma co.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Nieczuly facet

08 lis 2017 - 07:17:19

ja bym postawiła na szczerą rozmowę z nim. Powiedz mu co Cię gryzie, nie hamuj się. Powiedz mu że zupełnie czegoś innego oczekujesz od drugiego człowieka będąc w związku i jeśli nie jest w stanie Ci tego dać, to się pożegnacie. Ja osobiście nie wyobrażam sobie związku bez czułości, równie dobrze mogłabym być sama i na to samo wyjdzie.

Nieczuly facet

08 lis 2017 - 07:59:05

Cytat
aniarobaczewska
Ja miałam z takim do czynienia i zdecydowałam się zerwać znajomość. Jak facet od początku jest nieczuły, to później tym bardziej nie będzie. A zmieniać go też nie ma co.
faceta nie zmienisz na siłę.
faceci niektórzy nie pokazują swojej czułości .

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Nieczuly facet

08 lis 2017 - 19:25:20

Hej. Jakbym czytała o swoim mężczyźnie, z wyjątkiem tego że obraca się za innymi dziewczynami, to jest dla mnie dziwne i niezrozumiałe, bo albo nie traktuje Cię poważnie i gdzieś jest ta druga, albo ma taki charakter i styl bycia. Porozmawiaj z nim szczerze. Ja ze swoim chłopakiem jestem już 3 lata zmieniło się bardzo dużo ale początki miałam podobne bo był zamknięty w sobie i bardzo mało okazywał uczuć, jak rozmawialiśmy to twierdził, że powinny liczyć się dla mnie czyny a nie słowa....ale już mam jedno i drugie zmieniło się u nas dużo bo byłam wytrwała i cierpliwa serce Jeśli Ci na nim zależy to walcz kochana kiss

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomarszczony pofalowany kołnierzyk