Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zazdrość o faceta i siostrę.

10 lut 2017 - 19:05:25

Dziewczyny poradzcie bo ja już sama nie wiem co mam o tym myśleć :(
Jestem z facetem od półtora roku z tym że on mieszka za granicą w tym samym mieście gdzie moja siostra i jestem o nią zazdrosna! Niby nie mam ku temu powodow bo się nie spotykają ani nie mają ze sobą kontaktu jedynie tyle co jak ja jestem u niego i ona przyjdzie mnie odwiedzic.On twierdzi że jej nie lubi nawt nie chce ze mną do niej chodzic a powody sa tego takie ze nie mam z nią za dobrych relacji ona patrzy tylko by jej było dobrze i jest o mnie zazdrosna że mi sie lepiej układa mam faceta a ona od dłuższego czasu jest sama i osobiście mi to powiedziała.Ale i tak jestem o nią zazdrosna zaczęło się od tego że kiedyś jak byliśmy że znajomymi na imprezie ona usiadła mojemu facetowi na kolanach mnie przy tym nie bylo tylko na to nadeszłam.On sie tłumaczył że myslal że to moja siostra więc to nic takiego ( w tedy jeszcze nie wiedział że mamy takie złe relacje między sobą ) a ona że nie było miejsca i to było tak na zarty.Jakos to przetrawilam ale teraz się obawiam każdego naszego spotkania, zwłaszcza ze kiedyś byłam już o nią też strasznie zazdrosna i o mojego bylego ponoć się oboje bardzo nie lubili ale jak przyszło co do czego to super że sobą rozmawiali i ponoć mieli coś ze sobą wspólnego czego się dowiedziałam już po naszym rozstaniu nie wiem jak było jakoś głupio mi siostry o to pytać chyba wolę nie wiedzieć. I teraz jest taka sytuacja że ona go wrobila w opiekę nad jej córka ponieważ nie ma z kim jej zostawić i jak byla u nas to sie to zapytała czy by jej został z nia od 19 do 22 w tym tygodniu jemu głupio było odmówić i sie zgodził zresztą bylam przy tym i fakt głupia to była sytuacja.Mnie juz tam nie będzie wylatuje do Polski i jestem strasznie zaniepokojona tą sytuacją chciałam jej nasciemniac że musi iść na wieczór do pracy (bo czasem mu się tak zdarza) lecz on nie chce bym już tak kłamała mowi ze jak już obiecał to trudno że nie jest z tego zadowolony ale on nie lubi klamac.Wkurzylam się że nie chce jej okłamać i ostatecznie powiedział żebym robiła co chce ale ze on nie będzie się tłumaczyć jak sie wyda. I w sumie sama nie wiem co robić czy ja okłamać czy się zgodzić na ta opiekę poradzcie ....

Zazdrość o faceta i siostrę.

11 lut 2017 - 21:14:52

super masz siostrę.... :/
Szczerze Ci powiem,że totalnie nie wiem co Ci poradzić, gdyż takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko są to relacje rodzinne i naprawdę ciężko postawić się w tej sytuacji komukolwiek.
Pozostaje Ci ufać swojemu mężczyźnie, jeżeli zna historię z poprzednim Twoim partnerem a on jest dojrzał, to będzie wiedział co robić i że powinien uważać.
Powodzenia trzymaj się.

Zazdrość o faceta i siostrę.

11 lut 2017 - 22:24:26

Wrobiła go w opiekę, czyli poprosiła o pomoc. Uważam, że wasze stosunki są chore. Jakby mój facet mieszkał w tym samym mieście co moja siostra i ona nie mogłaby na niego liczyć (i na odwrót) to bym ich kopnęła w dupę.

Zazdrość o faceta i siostrę.

11 lut 2017 - 23:13:26

nie masz nic do stracenia...nie jest twoim mężem ,narzeczonym itd
sama się przekonasz na siostruni i tym facecie...co są warci
najbardziej będzie bolało że siostra odbije ci faceta...siostra to rodzina ,facet to obcy i można go zmienić na inny model...ale siostry nie !ściana
sama się przekonasz czy siostra jest dla ciebie wrogiem i czy ci odbije faceta ???
ja bym to zostawiła i przekonała się na siostruni co jest warta bye

Zazdrość o faceta i siostrę.

12 lut 2017 - 09:42:18

jak dla mnie to ten związek czyli twój nie ma sensu .
Nawet jeśli z nim zostaniesz to i tak masz zawsze pod górkę bo masz siostrę.

Zazdrość o faceta i siostrę.

12 lut 2017 - 12:12:05

ale zagmatwane siostry miedzy soba rywalizuja i robia wszystko by sobie i tej drugiej zycie uprzykrzyć. Jednym słowem odciac sie od siostry zaczać zyc dla siebie i tyle innego rozwiazania nie ma. Niby jest rozwiazanie inne usiasc ze soba i szczerze poromawac ale tak szczerze do bólu niech kazda wyłoży co jej sercu lezy o co ma zal do drugiej i od tego momentu odciac przeszłosc i zaczac od tu i teraz i budowac nowa przyszłosc ale ja tego w tej relacji nie widze wiec odciecie sie bedzie najlepszym rozwiazaniem. Co do wrabiania nikt nikogo nie wrabia Twoj facet sam sie zdodził nikt go nie przymuszał. Poza tym nie rozumiem po co klamac o jakis nockach i wymyslac durne powody jak ktos czegos nie chce to mowi wprost nie i wale nie musi sie tłumaczyc. Poza tym tekst "głupio mu było odmowic" swiadczy o niedojrzałosci głupio to jest własnie wpakowywac sie w takie stytuacje bo sie nie umie powiedziec NIE. Skoro sie zgodził to trzeba sie z tej zgody wywiazac a na przyszłosc bedzie miec nauczke i moze w ten sposób nauczy sie mówic nie. A co Ty masz zrobic ? przestac uprawiac czarnowictwo i układac w głowie scenariusze gdzie w roli głownej jest Twój chłopak i Twoja siostra ii niechce cie straszyc ale to własnie to co robisz doprowadza do tego ze te scenariusze sie urzeczywistniaja. Jest cos takiego jak przepowiednia samospełniająca się poczytaj o tym i przeanalizuj swoje dotychczasowe zycie a zobaczysz ze to własnie TY tworzysz swoja rzeczywistosc i jestes za nia odpowiedzialna. Wiec jak przestaniesz myslec i kreowac ze sie wydarzy to i to a zaczniesz myslec pozytywnie i odetniesz sie od siostry to w koncu zaznasz spokoju i zaczniesz zyc pełnia zycia

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Zazdrość o faceta i siostrę.

10 mar 2017 - 17:57:02

ja nie wiem jak bym postąpiła w takiej sytuacji, naprawdę nawet nie wiem co poradzić :(

Zazdrość o faceta i siostrę.

24 maj 2017 - 15:50:48

facetowi powiedz , ze Ci to nie odpowiedaa,stanowczo. skoro Ci to przeszkadza. ale wlasciwie dlaczego jestes tak zazdrosna o siostre ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z facetem