Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

49 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 3/5

Data, dokładna godzina i miejsce urodzenia pozwala wykreślić indywidualną i niepowtarzalną mapę nieba, towarzyszącą i ewoulującą z nami do śmierci.

NIe ma to nic wspólnego z durnymi, gazetowymi horoskopami i podziałem na 12 znaków Zodiaku
Taki horoskop to kwestia kilku godzin pracy i analizy, wystarczy raz w życiu sobie zrobić - Kto ma tą wiedzę, temu łatwiej żyć !

Ukazuje z jakimi predyspozycjami przychodzimy na świat, w jakich dziedzinach życia mamy szansę na sukces
a w jakich napotkamy trudności, nasze wady i zalety, ukryte talenty.

Można zamówić dla siebie, swojego , dziecka aby poznać jego osobowość.
Sporządzam również horoskopy porównawcze (dwóch osób) np.przyszłego partnera/-ki

Gdyby ktos sie zdecydowal, to poproszę datę, bardzo dokładną godzinę i miejsce urodzenia.

Zrobię taka mapę nieba w momencie narodzin i zobaczymy, co tam los dla Ciebie przygotował !

Żadna praca nie hańbi a ja uczciwie, solidnie i rzetelnie stawiam horoskopy indywidualnie wyliczane na podstawie danych a później wszystko omawiamy telefonicznie lub na SKYPE, ok. 2 godziny analizy ;-)

Jestem wiarygodna i uczciwa osoba, kilka osób z forum juz mnie zna i każdy byl zadowolony.
Oczywiście nie kazdy się przyzna, zważywszy na to , że wiele osób wysmiewa się z astrologii i określa jako "ciemnogród"
Każdy ma prawo do właśnych poglądów i to jest cudowne :)!
Mówiąc astrologicznie - każdy ma swój układ planet :-)
Dlatego właśnie warto poznać swój potencjal energetyczny !!!!!
Gwarantuję absolutną dyskrecję !

Nie mam nic wspólnego z komercją !
Jak ktoś chce, zawsze może korzystać z usług ezoterycznych portali czy telewizji i zapłaci kilka stów za to samo, co i ja wyliczę !!

U mnie koszt to 100 zl i zawsze daję z siebie dużo więcej bo przede wszystkim chcę pomóc
Wiem, ze nie każdego stać i poza tym wolalbym mieć wiecej chętnych i reklamę skuteczności.
( w cenie zawarta praca nad kosmogramem, wyliczenia, tranzyty, mapa nieba oraz rozmowa telefoniczna, zwykle 1-2 godziny :-) )

Taką analizę robi się raz w życiu - polecam, bo warto !

Pelna analiza osobowości
Predyspozycje
kiedy nas czekają przysłowiowe lata "tłuste' i "chude"
z jakimi osobami uda nam sie związek
zdrowie, praca, nauka

Zobacz co Cie czeka i jakie jest Twoje przeznaczenie !

W razie pytan pisac , zostawic numer telefonu to bedzie szybciej - odpowiem, zadzwonie, porozmawiamy :)
Pozdrawiam ciepło !!!



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-29 15:17 przez kawakarmelowa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Seks...