Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to już chorobliwa zazdrość?

22 wrz 2016 - 17:02:45

Myślę, że tutaj kluczowe jest opanowanie zazdrości a nie poznanie się z tą kobietą. Może się bowiem okazać, że ta kobieta jest całkiem niezła, a Ty przy swoich skłonnościach do dramatyzowania i robienia awantur, będziesz miała "powód" do dalszych podejrzeń, a tym powodem będzie właśnie na przykład atrakcyjność tej babki.
Powiem Ci, że trudno mi coś poradzić w takim przypadku.
Sama byłam zazdrosna, gdyż w młodych latach tkwiłam w toksycznych związkach i przez to nabawiłam się kompleksów i skłonności do podejrzeń. Ale wyrosłam z tego w nowym, normalnym związku, z normalnym facetem. Nie było łatwo, ale stopniowo się tego nauczyłam.
Przy czym u mnie nigdy zazdrość nie objawiała się w taki sposób jak u Ciebie, jestem przerażona jak czytam o kilkudniowej awanturze z powodu realizacji Twojego pomysłu. Dlatego poważnie proponowałabym Ci rozważenie wizyty u psychologa, który pozwoli Ci zmienić swoje nastawienie. Obawiam się, że dziś przytakujesz, że tak, że wiesz, że robisz źle, ale za parę dni wrócisz do tematu i będziesz mężowi robić jazdę o tą kobietę, a jak ten temat zostawisz to znajdziesz inny powód do zazdrości.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-22 17:05 przez justangel.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój facet traktuje mnie jak córkę i rządzi mną.