Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przegrany zaklad z kolezankami...ohhh

19 wrz 2016 - 16:33:00

Witam przegralem zaklad z kolezankami bo bylem zbyt pewny siebie i powiedzialem ze sie zgadzam na co tam chca i tak nie wygraja...chodzilo o zaparkowanie auta tylem na gorce miedzy 2 samochodami przez jedna z nich,nie jest to ani latwy ani super trudny manewr ale,(dorota)bo o niej mowa to jezdzaca kaleka co chwile poobijany samochod ma po parkowaniach,gasnie jej na jedynce i zrobienie to przez nia to myslalem ze jak wygranie w totka takie prawdopodobienstwo...no wlasnie,zrobila to nie wiem jak to mozliwe,naprawde nie wiem,ale udalo sie jej...no i musze zrobic to o co sie zalozylem...mam byc ich sluzacym(doroty i jej 2 kolezanek) na chacie przez 2 godz.problem jest ze nie wiem czego od nich oczekiwac?Jak sadzicie czego sie moge spodziewac?Co moga kobiety wymyslec?adrian.

Przegrany zaklad z kolezankami...ohhh

19 wrz 2016 - 16:37:33

Ha ha No to sie dałeś :D bedziesz donosił drineczki przekąski itp itd

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Przegrany zaklad z kolezankami...ohhh

19 wrz 2016 - 16:42:34

masaż stóp i podawanie jedzenia :D

Przegrany zaklad z kolezankami...ohhh

19 wrz 2016 - 17:08:31

to zależy jak bardzo są wymagającymi dziewczynami.....oraz jak mogą być pomysłowe pogaduszki

Przegrany zaklad z kolezankami...ohhh

19 wrz 2016 - 17:09:49

Cytat
marciaa0407
masaż stóp i podawanie jedzenia :D
czyli takie nawet do "przelkniecia"zadania oby nie jakies gorsze,kurcze z tej doroty polewalem sie czesto w zartach,ale jednak,odnosnie jej jazdy samochodem,zyby nie wymyslala bog wie czego

Cytat
Polaris3
to zależy jak bardzo są wymagającymi dziewczynami.....oraz jak mogą być pomysłowe pogaduszki
no wlasnie wiem ze sa czasem zwariowane,a jezeli chodzi o pomyslowosc ich jako kobiet,nie wiem dlatego was pytam Panie jak sadzicie co moze w ich glowach siedziec...na najgorsze wole byc przygotowany.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-19 17:11 przez adrian9000.

Przegrany zaklad z kolezankami...ohhh

20 wrz 2016 - 10:39:47

Oby Ci nie kazały myć toalety, bo ja był to zrobiła :P

Przegrany zaklad z kolezankami...ohhh

20 wrz 2016 - 11:55:23

nie żle wdepnąłeś w gówno.
teraz nie ma odwrotu a dziewczyny są do wszystkiego zdolne .:)

Przegrany zaklad z kolezankami...ohhh

21 wrz 2016 - 16:53:39

Cytat
banach
nie żle wdepnąłeś w gówno.
teraz nie ma odwrotu a dziewczyny są do wszystkiego zdolne .:)
wiem ,tylko do czego sa zdolne?oto jest pytanie

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Przegrany zaklad z kolezankami...ohhh

21 wrz 2016 - 16:57:38

Bardzo dziwne, że jeszcze tego nie wiesz, a może nie wywiązałeś się z poprzedniego zakładu i dalej jojczysz o tym samym.

Zdolne są do wszystkiego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to już chorobliwa zazdrość?