Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
Emirates777
Przystojniacy też są :) np. ja :)

Wiesz, ja nie twierdzę, że facetom z netu brakuje urody, ale intelektu:P

Ja też mam za sobą kilkadziesiąt spotkań z facetami poznanymi przez internet. Bywały lepsze i gorsze,ale wszystkie ogólnie wspominam miło.
Aktualnie planuje ślub z moim narzeczonym, a jakże, poznanym przez internet :) Jesteśmy ze sobą prawie 4 lata i powiem Wam ,że chociaż wizualnie mi się nie podobał, to teraz nie żałuje swojej decyzji o tamtym spotkaniu. :)

Podziwiam Twoja wytrwałość i cierpliwość co do kolejnych randek bo ja bym dawno odpuściła. Raz się umówiłam przez portal randkowy. Facet po pół godzinie rozmowy zaproponował żeby pojechać w ustronne miejsce kiedy zapytałam po co odp że chciał by się poprzytulać... Może coś więcej. Dodam że nie dawałam mu żadnych sygnałów na ten temat. Następnego spotkania nie było z nim ani z żadnym innym poznamym w sieci. Nie wiem skąd biorą się tacy płytcy faceci

Wiem, że ten wątek jest trochę przestarzały ale ja swojego faceta poznałam dzięki aplikacji Kissograph :) Był pierwszym mężczyzną z którym zaczęłam tam pisać. Wyświetliliśmy się sobie dlatego, że mieliśmy wspólne zainteresowania, wiele nas łączyło. Na tamtą chwilę dzieliliśmy wspólne pasje takie jak podróżowanie, filmy dokumentalne i zdrowy tryb życia. Po bliższym poznaniu okazało się, że jeszcze więcej nas łączy! :))

Dziewczyny, szczerze polecam aplikację Kissograph! :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Moja mam ostatnio się zarejestrowała na portalu randkowym nie chce już dłużej być samotna co o tym myślicie może jej odradzić takie randki. Na chwilę obecną mama spotkała się już z jednym Panem i wydaje się być sympatyczny. <moderacja>spam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-05 09:41 przez moderator.

Cytat
agata74
[b[/b]

Dziewczyny same są sobie winne.
Moim zdaniem takie "znajomości" mogą się skończyć różnie i nigdy nie wiadomo,kto jest po drugiej stronie.
Nie rozumiem po co się w to pakować?!

Swoją drogą widzę falę wątków o znajomościach internetowych.Jakby ktoś "produkował je" seryjnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-05 09:11 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uwodzenie mężczyzn - jak się tego nauczyć?