Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zmienić faceta

19 cze 2016 - 23:34:28

Witam
Jestem w zwiazku już siedem miesięcy M początku mój chłopak był poprostu wspaniały taki jak zawsze chciałam żeby zawsze był dla kobiety chłopak co prawda masz związek jest na odległość ale nie aż tak bardzo duza kiedyś często się spotykaliśmy poprostu spędzaliśmy każda wolana chwilę kiedy rozmawialiśmy przez telefon tematy się jedne kończyły drugie zaczynały potrafilismy gadać od rana aż do 5:00 nad ranem dosłownie był spokojny nigdy nie powiedział nic złego nie podniósł glosu na mnie. Po pewnym czasie coś się zaczynało zmieniać w naszym związku podnosi na mnie głos mówi mi że ciągle przesadzam mówi ciągle z ironią wszytko mu jest obojętne jak się rozpacze on ma to gdzieś jak dzwonię do niego on podnosi na mnie głos i okazało się ze najprostszymi pytaniami go denerwuje

Prosze o pomoc jak przywrócić go takiego jak był kiedyś?

Jak zmienić faceta

20 cze 2016 - 00:34:33

nie ma do ciebie szacunku, uciekaj daleko bo takiego nie zmienisz.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zmienić faceta

25 cze 2016 - 17:13:25

Przestał się starać,a Ty po prostu już go nie interesujesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-25 17:13 przez PaniGami.

Jak zmienić faceta

25 cze 2016 - 17:17:51

Chyba już się zmienił. Z miłego spokojnego faceta w poirytowanego chama. Może to on, a może coś w tobie tak na niego działa. Trzeba z tym skończyć i cześć pieśni.

Jak zmienić faceta

25 cze 2016 - 18:53:05

nie zmieniaj. zamień. na innego. albo na kota. albo na kanapkę z szynką. zawsze to będzie dobra zmiana.

Jak zmienić faceta

25 cze 2016 - 19:00:28

widzimy tylko twoją wersję. a może do niego wydzwaniasz o byle co, o każą pierdołę, ciągle gadasz i gadasz, płaczesz z błahego powodu i chcesz żeby cię ciągle pocieszał i tulił jak 5latkę.
jego wersji nie znamy. może facet po protu stracił cierpliwość.
jak nie chcesz być tak traktowana, to się go zapytaj co go tak denerwuje, albo czas się rozstać skoro nic złego nie robisz może, a on cię nie szanuje.

gratis od siebie przesyłam przecinki, przydadzą ci się :) ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Jak zmienić faceta

26 lip 2016 - 22:53:12

Życie pisze takie scenariusze a ludzia są rózni,Jestem po związku własnie takim w ktorym było slicznie ,słodko i kolorowo,widocznie za dobre...Więc robimy dobra zmiane?

Jak zmienić faceta

27 lip 2016 - 14:29:17

Odpuść go sobie. Jeżeli to związek na odległość to on się w tym wypalił po prostu, a brakuje mu jaj, żeby powiedzieć Ci to wprost. Wybacz, wiem że to brzmi brutalnie, ale to lepsze niż oszukiwanie się. Zdarza się, że w związkach tak jest, jeżeli spędza się ze sobą całe dni, mieszka razem - generalnie dzieli życie - że któraś ze stron po jakimś czasie nie ciągnie tematu, zajmuje się chętniej sobą niż drugą połówką - zwykle to rutyna, przecież nie można non-stop poświęcać czasu tylko tej drugiej osobie. Ale związki na odległość rządzą się innymi prawami... Ja na Twoim miejscu bym tego dalej nie ciągnął, bo nie daj Boże jeszcze się zrazisz do facetów i jakiś zainteresowany Tobą 10/10 wypali się próbując do Ciebie trafić! :D

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Jak zmienić faceta

28 lip 2016 - 07:13:05

Ciężki temat.... mam takie znajome małżeństwo które też przeżywa kryzys. Wg mnie wynika on z tego, że żadne z nich nie chce pójść na kompromis w swoich kwestiach.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Jak zmienić faceta

07 sie 2016 - 18:43:53

Raczej nie powinno zmieniać się kogoś, kogo się kocha. Samo w sobie ma to pewną sprzeczność. Można trochę na niego wpłynąć, ale jeśli chodzi o jakieś większe zmiany, to rozsądniej jest już całkowicie zmienić partnera...

Jak zmienić faceta

07 sie 2016 - 19:31:05

Może coś się stalo u niego, że jest taki poddenerwowany? Mógł Ci o czymś nie powiedzieć. Zapytaj wprost, czemu taki jest i czy coś się stało. Zawsze najlepiej rozmawiac szczerze. A jesli nic się nie stało, może po prostu taki ma charakter, tylko wcześniej był bardzo zakochany i dlatego wydawał się taki słodki?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zazdrość o eks...