Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

23 sekund temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdrada czy nie ?

10 kwi 2016 - 20:56:16

Pewnego razu byłam z mężem w odwiedzinach u jego siostry.Ma ona dwójkę dzieci i męża. Dzieci poszły spać a my wypiliśmy po jednym piwie, mój mąż zasnął na kanapie a jego siostra poszła spać na góre. Zostałam sama że szwagrem i tak rozmawialiśmy o różnych rzeczach aż nagle po czterech wypitych piwach ni stąd ni zowąd zaczęliśmy się całować trwało to może że trzy cztery minuty, potem on wstał i poszedł spać. Na następny dzień gdy wstaliśmy zarówno on jak i ja kompletnie nic o tym nie wspomnieliśmy, zachowywalismy się tak jakby nic się nie stało i tak też jest do dej pory.Podczas naszych spotkań rozmawiamy na wiele tematów tylko nie o tej sytuacji. Jak myślicie czy oboje zdradziliśmy naszych współmałżonków ?

Zdrada czy nie ?

10 kwi 2016 - 21:07:39

Ciężko stwierdzić co to było, mnie zdrada kojarzy się z pójściem z kimś do łóżka.
Całowanie się to chyba taki zalążek zdrady. Pomyśl sobie, gdyby to Twój mąż całował się z inną poczuła byś się zdradzona?

Zdrada czy nie ?

10 kwi 2016 - 21:10:56

Otóż to, jakbyś się czuła gdyby twój mąż całował się z jakaś kobietą. Zdrada to nie tylko sex, równie dobrze to spotykanie się z kimś 'na boku' czy nawet całowanie się.

Zdrada czy nie ?

10 kwi 2016 - 21:23:44

Szczerze to jeśli mój mąż pocałowałby jakąś kobietę to nie byłabym z tego powodu zła,co innego jakby poszedł z nią do łóżka. Dodam iż mój mąż żadko kiedy okazuje uczucia do mnie , bardzo żadko mnie całuje a ja się do tego przyzwyczajam

Zdrada czy nie ?

10 kwi 2016 - 21:32:44

Cytat
justin605
Szczerze to jeśli mój mąż pocałowałby jakąś kobietę to nie byłabym z tego powodu zła,co innego jakby poszedł z nią do łóżka. Dodam iż mój mąż żadko kiedy okazuje uczucia do mnie , bardzo żadko mnie całuje a ja się do tego przyzwyczajam

RZADKO JAK JUŻ!

Co do treści wątku...no to dla mnie dziwna sytuacja. Jak dla mnie to nie ładnie się zachowałaś i nie powinno się dopuszczać do takich sytuacji. Ja bym nie była zachwycona jakby mój mąż pocałował się z inną i tłumaczył się alkoholem.
Ale stało się, więc następnym razem kontroluj się ;]

Zdrada czy nie ?

10 kwi 2016 - 21:36:10

No właśnie dla każdego zdrada ma inny wymiar. Może najlepiej zapytać męża czym dla niego jest zdrada. Gorzej jak powie że pocałunek też.

Zdrada czy nie ?

10 kwi 2016 - 21:40:56

Moim zdaniem to nie zdrada.Stało się pod wpływem alkoholu i tyle.Ludzie gorsze rzeczy robią i żyją.Trzeba sytuację obrócić w żart:)

Lepiej nie pytaj męża po co?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-10 21:42 przez afroditi.

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

Zdrada czy nie ?

10 kwi 2016 - 21:47:36

Spotykanie się, trzymanie za rękę, przytulanie, całowanie, seks - dla mnie to wszystko jest zdradą. Dlaczego? Bo gdybym dowiedziała się, że mój mąż takie rzeczy robił czułabym się zdradzona. I dlatego też w życiu nie dopuściłabym do którejkolwiek z tych sytuacji.
Alkohol... słabe usprawiedliwienie, bo pić trzeba umieć...

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Zdrada czy nie ?

10 kwi 2016 - 21:58:13

Cytat
preciosa86
Spotykanie się, trzymanie za rękę, przytulanie, całowanie, seks - dla mnie to wszystko jest zdradą. Dlaczego? Bo gdybym dowiedziała się, że mój mąż takie rzeczy robił czułabym się zdradzona. I dlatego też w życiu nie dopuściłabym do którejkolwiek z tych sytuacji.
Alkohol... słabe usprawiedliwienie, bo pić trzeba umieć...

zgadzam się w 100 % :)

Zdrada czy nie ?

10 kwi 2016 - 22:03:52

Ale ja wcale się nie usprawiedliwam alkoholem , napisałam tylko że wypiliśmy po cztery piwa i ani on ani ja nie byliśmy pijani to był jakiś taki spontaniczny pocałunek

Zdrada czy nie ?

10 kwi 2016 - 22:05:59

Nie rozumiem dlaczego sex jest uznawany za zdrade a inne prowokujace do tego sytuacje juz nie? Moim zdaniem calowanie sie to jest zdrada zwlaszcza jesli jest to calkowicie swiadome posuniecie. I tez uwazam ze w sytuacji kiedy to moj facet by calowal sie z inna uznalabym to za zdrade. Choc wole nawet o tym nie myslec bo na sana mysl cisnienie sie podnosi ;(

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zdrada czy nie ?

11 kwi 2016 - 17:40:58

Cytat
justin605
... to był jakiś taki spontaniczny pocałunek

No ładny mi spontan. To obrzydliwe świństwo, a nie spontan. Co jest grane na chwilę was zostawić nie można, bo jęzory latają ! Masakra takie coś, potworność jak dla mnie. Zdrada i w to w najgorszym wydaniu, bezwstydna i co tu tłumaczyć, nic.

Zdrada czy nie ?

11 kwi 2016 - 18:30:21

Cytat
malmie
Cytat
justin605
... to był jakiś taki spontaniczny pocałunek

No ładny mi spontan. To obrzydliwe świństwo, a nie spontan. Co jest grane na chwilę was zostawić nie można, bo jęzory latają ! Masakra takie coś, potworność jak dla mnie. Zdrada i w to w najgorszym wydaniu, bezwstydna i co tu tłumaczyć, nic.

zgadzam się w 100%

Zdrada czy nie ?

11 kwi 2016 - 18:37:50

dla mnie to zdrada, nie wyobrażam sobie, żeby mój mąż całował się z inną. Myślę, że powinnaś o tym porozmawiać ze swoim facetem, tak będzie fair :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-11 18:38 przez ewelek007.

Zdrada czy nie ?

11 kwi 2016 - 19:23:27

według mnie to zdrada

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co sądzicie o uległym facecie ?