Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie ogarniam faceta!

28 lut 2016 - 16:21:30

Hej dziewczyny tak sobie mysle. Mam faceta, generalnie zwiazek jak zwiazek. Obecnie on pracuje za granica i wraca na weekendy. Od stycznia kazdy weekend jezdzi do mamy do Wroclawia, fakt jezdzil bo sie klocilismy, ale mnie strasznie wkurza to ze on spedza czas z mama non stop jak jest w Polsce. Zakupy-idzie z mama. Jak ja chce z nim isc co kupic JEMU to po prostu ich nie cierpi. Teraz jest chory zostaje dwa tygoodnie w PL-lezy u mamy zamiast w moim mieszkaniu, na pytanie czy przyjedzie do mnie, ze sie zaopiekuje odpowiada ze nie bo podroz zagraza jego zyciu! Ma angine.... Strasznie sie poklocilismy, bo traktuje go powaznie, jestesmy dwa lata razem, niestety on woli spedzac czas z mama. Swieta-on spedza z mama ja mam sobie robic co chce (chcialam z moimi rodzicami bo odnalazlam ich po 13 latach)-on nie rozumie tego-z mama musi spedzic swieta-ze mna niekoniecznie. Strasznie to boli. on 35 lat ja 24....Musialam sie Wam wygadac.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-28 16:59 przez VeronaButik.

Nie ogarniam faceta!

28 lut 2016 - 16:39:59

Wygląda mi to na toksyczną więź matki z synem. Powiedz mu, że najwyższy czas odciąć tą "pępowinę".

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Nie ogarniam faceta!

28 lut 2016 - 16:48:26

Mamisynek. Chyba nie masz co konkurować z mamą w jego przypadku. Znajdz sobie lepiej dojrzałego faceta, a nie dzieciaka(35letniego), który jeszcze nie odkleił się od cyca mamusi ;)

Nie ogarniam faceta!

28 lut 2016 - 17:01:02

rozmawialam z nim, ale on nie rozumie, twierdzi ze jestem chorobliwie zazdrosna o jego mame. Twierdzi ze w tygodniu pracuje wiec nie ma dla nich czasu i poswieca im czas w weekendy. Szkoda ze tego czasu brakuje dla mnie.

Nie ogarniam faceta!

28 lut 2016 - 17:11:10

Rodziców ma się tylko jednych. Nie stawiaj Go w sytuacji, że musi wybierać między Tobą, a Mamą, bo to się może zle skończyć.
Poza tym chlopak chory i ma do Ciebie przyjechać??? Toż facet jak chory to koniec świata i dołek na cmentarzu trzeba powoli kopać... A tak poważnie angina to nie przelewki.

Nie ogarniam faceta!

28 lut 2016 - 17:14:07

Nie kaze mu wybierac, rozumiem odwiedzic czasem rodzicow, no ale kurcze nie widzimy sie od dwoch miesiecy prawie bo on do mamusi co weekend, z mamusia do lekarza, z mamusia po ubrania, z mamusia na pizze? Wiesz mi nie przeszkadza ze jest chory, on na co dzien strasznie marudzi wiec jestem przyzwyczajona, po prostu tylko wiecej chusteczek jest. A ja sie strasznie stesknilam....

Nie ogarniam faceta!

28 lut 2016 - 17:20:45

O nie kolejny maminsynek. Wątpię żebyś kiedykolwiek wygrała z tą kobietą. Zastanów się czy warto tracić czas na robienie sobie złudnej nadziei.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 1/5

Nie ogarniam faceta!

28 lut 2016 - 17:24:51

ma rodzeństwo?

Nie ogarniam faceta!

28 lut 2016 - 17:29:11

Mi także przeszkadzałoby takie traktowanie. Sama mam bardzo dobre relacje z mama ale nie do przesady.. Owszem odwiedzam rodziców raz na 2-3 tygodnie, głowie dlatego, że nie mam co robić. Oczywiście na drugi dzień mam potrzebę powtoru do siebie :) ale nie wyobrażam sobie nie widzieć się z moi narzeczonym tyle czasu! Rozumiem, że jakby nie wraca co weekend do domu (wtedy powinien podzielic swoj wolny czas miedzy Was dwie) ale taka sytuacja jest śmieszna.. Moim zdaniem jeszcze nie dojrzał do poważnego związku.

Nie ogarniam faceta!

28 lut 2016 - 17:29:23

Ma mlodsza 3 lata siostre, ona tez jest bardzo mocno z matka zwiazana, powiedzialabym ze jest nieporadna w wielu sytuacjach gdyby nie ich mama, zreszta tak jak moj facet.

kasiak3007, widzisz ja mieszkam w Bydgoszczy , oni we Wroclawiu, nie da sie pogodzic nas w jeden weekend, ale jak zjezdzalam na stale do Polski uzgodnilismy zebedzie spedzal 1-2 weekendy we Wrocku i reszte u mnie... Niestety wyszlo inaczej. Ostatnio byl z mama i swoja corka na urlopie i wrecz uslyszalam ze mam nie dojezdzac do nich(na wlasny koszt-zeby nie bylo watpliwosci) bo on tam ma mame i jestem mu niepotrzebna. Moze zle na to patrze ale czuje sie jak sluzaca-poza krajem nie bylo mamy to bylo super ze jestem a teraz nawet nie chce sie ze mna widywac...:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-28 17:36 przez VeronaButik.

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Nie ogarniam faceta!

28 lut 2016 - 17:39:24

o hejka, ja też z bydgoszczy :D

ogólnie do dupy sytuacja. chłopak też powinien chcieć spędzać czas z Tobą. a nie tylko mama i mama.

Nie ogarniam faceta!

28 lut 2016 - 17:44:51

Hej myszowaty1989 :) mozna sie wybrac razem na szafing :) pewnie bede sama w nastepny weekend tez buaahahaha, sorki ale plakac juz nie mam czym wiec sie smieje konflikt

Nie ogarniam faceta!

28 lut 2016 - 17:50:14

To co piszesz jest troszeczkę przykre;/ Nie można komuś powiedzieć, że jest niepotrzebnym. Porozmawiaj jeszcze raz z nim, powiedz wszystko co Ci leży na sercu, postaw sprawy jasno. Jak sie nie zmieni to nie męcz się w tym związku (jeśli można go tak nazwać) i znajdz kogoś, kto Cię doceni! :)

Nie ogarniam faceta!

28 lut 2016 - 18:17:03

kasiak3007 temat walkowalam z nim tyle razy ze szkoda gadac. Nawet teraz mu napisalam to stwierdzil, ze go nie wspieram tylko robie mu pod gorke. Kurcze a ja tylko sadze, ze zwiazek tworza dwie osoby, kobieta i mezczyzna i mama tutaj jest zbedna. Po prostu uwazam ze nawet chory ale powinjen byc w moim/naszym domu, a nie u mamusi :/ ehh od jakiegos czasu rozwazam rozstanie ale z drugiej strony kocham :/

Nie ogarniam faceta!

28 lut 2016 - 18:34:32

Dokładnie! Związek tworzą 2 osoby, w tym przypadku nie Ty+On+Mama a raczej probujesz sama TY.. Oczywiście, że cięzko jest Ci w tej sytuacji bo on nie jest Ci obojętny ale czy jest sens trwać w czymś co sprawia Ci smutek? Wiadomo jak jest w związkach, raz lepiej a raz gorzej ale mimo wszystko RAZEM. Przynajmniej ja to tak widzę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wymagania z kosmosu