Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kazde dziecko z inna kobietą

28 sty 2016 - 09:29:06

bleeee

(zobacz zmiany)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-01 13:32 przez verapelle.

Kazde dziecko z inna kobietą

28 sty 2016 - 09:32:23

hmm badania planetarne nie znam takich moze przybliżysz co to jest :P

Kazde dziecko z inna kobietą

28 sty 2016 - 09:44:10

ddddddddd



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-01 13:33 przez verapelle.

Kazde dziecko z inna kobietą

28 sty 2016 - 11:01:46

Cytat
verapelle
Badania prenatalne w ciąży to badania płodu przeprowadzane jeszcze podczas jego rozwoju wewnątrzmacicznego. Celem badań w ciąży jest wykluczenie wad rozwojowych u nienarodzonego dziecka (udaje się to w około 90% przypadków ) lub też przeciwnie, ich stwierdzenie (wówczas dzięki badaniom prenatalnym możliwe jest szybkie podjęcie leczenia, co w rezultacie przekłada się na lepsze wyniki terapii). Badania prenatalne może wykonać każda kobieta. Szczególnie zaleca się je mamom, które skończyły 35 lat oraz tym, które mają w rodzinach osoby dotknięte wadami rozwojowymi.
napisałaś tak :" podczas badan planetarnych" dlatego pytam co to są za badania bo prenatalne sa mi znane ale planetarne juz nie :P i z mojej wiedzy jaką posiadam ( ojciec ginekolog) nie ma mozliwosci z takich badan sie dowiedziec czy ktos przerywał ciąże czy nie wiec nie wiem skad te fascynujace informacje

Kazde dziecko z inna kobietą

28 sty 2016 - 11:39:04

Moim zdaniem to wszystko "śmierdzi na kilometr"
Koleś ma problem ze sobą i to duży.
Rozumiem ,że ktoś nie może mieć szczęścia w miłości, ale z tego co opisujesz to on w ogóle się nie stara, nie walczy o związek. Nawet fakt posiadanie dziecka z daną partnerką nie zmienia jego podejścia do sytuacji.
Coś się psuje to "dziękuję i do widzenia" .
Pierwszy związek : kochali się ale rozstali się przez jej rodziców
Drugi związek: cyt agata74 "nie ma mozliwosci z takich badan sie dowiedziec czy ktos przerywał ciąże czy nie wiec nie wiem skad te fascynujace informacje"
Trzeci związek: kobieta poznana przez internet, powód rozstania ? nieznany?

To sa związki o których piszesz, ale ile tego jeszcze było to nie wiadomo.

Byłas juz w związku z osobą mającą problemy z alkoholem, więc wiesz jak to wygląda.

Na Twoim miejscu nie pakowałabym się w to.

Kazde dziecko z inna kobietą

28 sty 2016 - 11:47:14

a moim zdaniem twoj luby ukrywal sie przed tymi kobietami ze swoim alkoholizmem.porobil dzieci i pewnie mu nie pasowalo cos.

Kazde dziecko z inna kobietą

28 sty 2016 - 11:56:29

Napiszę tylko tyle, to nie bedzie dobry ojciec dla twoich dzieci, po za tym z tego co piszesz wynika , że ma problem z alkoholem który ukrywa, nie pchaj sie w ten zwiazek.

Kazde dziecko z inna kobietą

28 sty 2016 - 12:27:15

pięknie



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-01 13:37 przez verapelle.

Kazde dziecko z inna kobietą

28 sty 2016 - 12:46:34

Cytat
verapelle
Nie przeszło mi przez głowę taka myśl a tak mi powiedział ze z badan planetarnych wyszło ze ciąża była usuwana , masz może gdzieś link który mogę przeczytać w googlach bo nie mogę odszukać ,
PRENAtalne nie pLANEtarne. To Twoje jedno dziecko zostało z ojcem, który Ciebie bił, połamał żebra i ma problem z alkoholem?

Kazde dziecko z inna kobietą

28 sty 2016 - 14:48:40

dokładnie tak



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-01 13:45 przez verapelle.

Kazde dziecko z inna kobietą

28 sty 2016 - 15:53:20

Cytat
verapelle
Nie przeszło mi przez głowę taka myśl a tak mi powiedział ze z badan planetarnych wyszło ze ciąża była usuwana , masz może gdzieś link który mogę przeczytać w googlach bo nie mogę odszukać ,
Nie ma czegos takiego jak badanie Planetarne są badania Prenatalne. Poczytaj sobie na czym polegaja i wysil szare komórki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-28 15:53 przez agata74.

Kazde dziecko z inna kobietą

28 sty 2016 - 16:21:30

Dzieciaty alkus i życiowy nieudacznik (wnoszę po tym ze go utrzymujesz). Idealny materiał na męża i ojca. Dziewczyno, Ty naprawdę prosisz o radę? Jedyne co mogę Ci poradzić: kopnij go w dupę jak najszybciej.
Ledwo uwolniłaś się od jednego alkusa, związałaś się z drugim? OGARNIJ SIĘ NIM BĘDZIE ZA PÓŹNO.

Kazde dziecko z inna kobietą

28 sty 2016 - 16:37:39

Sory ile on ma lat ? Nie pchaj sie w kolejny zwiazek z alkoholikiem. Nie jest dobrym kandydatem na meza i ojca skoro Ty go utrzymujesz, od poczatku klamie.

Nalega na slub i dziecko,bo chce byc bezpieczny w zwiazku. No zyc nie umierac zona(ty )bedziesz go utrzynywac, prawdopodobnie bedziesz z nim zeby dziecka samemu nie wychowywac.
Skoro odeszlas od tyrana i alkoholika i radzisz sobie z utrzymaniem to stac Cie na porzadnego faceta, a nie dziecioroba, klamczucha, alkoholika. Pewnie tamte nie byly tak madre jak Ty i dawaly sobie zrobic dziecko przed poznaniem jaki on tak na prawde jest a jak wyszlo szydlo z worka to zwiazki padaly

Kazde dziecko z inna kobietą

28 sty 2016 - 16:58:29

ten mężczyzna jest uzależniony od alkoholu i to bardzo; ukrywa się z tym, pije w pracy. takie osoby mają spaczony obraz rzeczywistości, brak im empatii, a poza tym tak samo nałogowo jak piją- kłamią. Wątpię, żeby oszukał przez niedopatrzenie czy niecelowo. Nie ładuj się w ślub. Nie bez terapii- o ile jesteś dla niego na tyle ważna, że na nią pójdzie. jeśli nie- nie oszukuj się- to się nie zmieni "samo z siebie". ba, prawdopodobnie pogorszy się, jeśli nie będzie musiał się już o Ciebie starać. Pozdrawiam

Kazde dziecko z inna kobietą

28 sty 2016 - 17:01:29

Do momentu, w ktorym nie doszlam do tego, ze masz dwójkę dzieci i sama jestes po przejsciach, myslalam ze jestes naiwną malolatą. Teraz mysle ze chyba jestes niespelna rozumu. Chcesz powtorki z rozrywki? Juz sam fakt, ze zatail tak istotne informacje go dyskwalifikuje. A tlumaczenie idiotyczne, ale juz jednej tutaj sie facet w podobny sposob tlumaczyl, wiec nic mnie nie zdziwi. Zostaw Piotrusia Pana w diably poki masz tylko 2 dzieci, bo z niemowlakiem bedzie ci jeszcze trudniej. I nablitosc boska, nie utrzymuj darmozjada, bo to wstyd :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oswiadczyny- co o tym myslicie