Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Romans z instruktorem jazdy

23 sty 2016 - 22:11:21

Zaczęłam kurs na prawko w listopadzie. Mój instruktor od pierwszej jazdy okazał się być bardzo fajnym człowiekiem. Cierpliwy, spokojny i opanowany. Do tego zabawny i inteligentny. Można z nim pogadać na wszystkie tematy. Zagaduje w trakcie jazdy, pożartuje nawet i powie jakiś komplement, a za dobrą jazdę chwali. Zauważyłam na którejś jeździe, że łąpie za rękę, dotyka uda niby przypadkiem a jednak. Pomaga z biegami, kiedy już tego nie potrzebuje albo z kierownicą. Całowaliśmy się na koniec ostatniej jazdy. On zaczął, a ja go nie odrzuciłam. Wczoraj po jeździe zaprosił mnie na drinka na wieczór. Zgodziłam się i spędzilismy cały wieczór w barze. Mam 18l, a on 33 i chyba nawet się zakochałam. Wiem, że to może się wydawać straszne i dla mnie samej takie jest, ale co mam zrobić. Dodatkowo czuję się okropnie, bo z tego co wiem jest z kimś i ma dziecko... . Nie wiem co mam zrobić. Jeździć z nim dalej czy zmienić instruktora.

Romans z instruktorem jazdy

23 sty 2016 - 22:16:33

moja kolżanka miała podobną sytuację i co? zaliczył i zostawił

Romans z instruktorem jazdy

23 sty 2016 - 22:18:00

a może warto sie dowiedziec czy rzeczywiscie on jest w zwiazku? A poza tym zastanow sie ,czy to przypadkiem nie taki typ ,ktory podrywa po prostu wszystkie ladne kursantki i szuka naiwnej.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Romans z instruktorem jazdy

23 sty 2016 - 22:18:59

.. i na pewno sądzisz, że jesteś tą jedyną :)dla której zostawi rodzinę konflikt



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-23 22:20 przez PaniGami.

Romans z instruktorem jazdy

23 sty 2016 - 23:02:28

haha w każdej szkole jazdy znajdzie się instruktor, który tak się zachowuje. Wyczuł,że nie protestujesz i jesteś chętna więc posunął się nieco dalej. Skończy się kurs, skończy się romans. Tyle w temacie.

Romans z instruktorem jazdy

24 sty 2016 - 09:45:21

Cytat
AngelsHall
haha w każdej szkole jazdy znajdzie się instruktor, który tak się zachowuje. Wyczuł,że nie protestujesz i jesteś chętna więc posunął się nieco dalej. Skończy się kurs, skończy się romans. Tyle w temacie.

A wcześniej wyklepie :)

Cytat
mynameis1
Zaczęłam kurs na prawko w listopadzie. Mój instruktor od pierwszej jazdy okazał się być bardzo fajnym człowiekiem. Cierpliwy, spokojny i opanowany. Do tego zabawny i inteligentny. Można z nim pogadać na wszystkie tematy. Zagaduje w trakcie jazdy, pożartuje nawet i powie jakiś komplement, a za dobrą jazdę chwali. Zauważyłam na którejś jeździe, że łąpie za rękę, dotyka uda niby przypadkiem a jednak. Pomaga z biegami, kiedy już tego nie potrzebuje albo z kierownicą. Całowaliśmy się na koniec ostatniej jazdy. On zaczął, a ja go nie odrzuciłam. Wczoraj po jeździe zaprosił mnie na drinka na wieczór. Zgodziłam się i spędzilismy cały wieczór w barze. Mam 18l, a on 33 i chyba nawet się zakochałam. Wiem, że to może się wydawać straszne i dla mnie samej takie jest, ale co mam zrobić. Dodatkowo czuję się okropnie, bo z tego co wiem jest z kimś i ma dziecko... . Nie wiem co mam zrobić. Jeździć z nim dalej czy zmienić instruktora.

To jest zauroczenie , laska płacisz mu kase za kurs i jeszcze sie mu podstawiasz .... ZMIEŃ INSTRUKTORA !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-24 09:47 przez starla77.

Romans z instruktorem jazdy

24 sty 2016 - 10:32:21

Ten koleś powinien za coś takiego wylecieć z pracy. Pewnie nie jestes pierwszą i ostatnią. Nie bądz głupia ! Ja tez mialam młodego instruktora na poczatku tez były żarciki, propozycje spotkania. Mialam ochote go zmienić na innego instruktora żeby dal mi spokoj ale w końcu, żona go opierniczyła przy kursantkach :D

Romans z instruktorem jazdy

24 sty 2016 - 11:28:32

love story-zmień instruktora

Romans z instruktorem jazdy

24 sty 2016 - 11:43:30

Ohh ahh i co myślisz ze to love story? :D jakaś ty głupia i naiwna dziewczyno, szanuj sie !
Taki instruktorek pewnie nie jedną swoją uczennice juz przeleciał i zostawił a ty jestes kolejna do kolekcji.
Opamiętaj sie bo bedziesz pózniej beczeć do poduszki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-24 11:44 przez jwooow.

Romans z instruktorem jazdy

24 sty 2016 - 11:49:29

Staremu koniowi sie nudzi i szuka przygod wsrod malolat. Olej goscia, zmien instruktora, bo mozesz sobie tylko problemow narobic.

Romans z instruktorem jazdy

24 sty 2016 - 11:59:45

Walnac sie w glowe dziecko

Romans z instruktorem jazdy

24 sty 2016 - 12:08:18

Już kiedyś ktoś tu takie coś pisał. A Ty dziewczyno daj sobie spokój z typem. Zmień instruktora. Nie ma sensu.

Romans z instruktorem jazdy

24 sty 2016 - 14:20:14

zaliczysz instruktora i jazdę a na końcu będziesz miała dziecko ot ci koniec tej pięknej bajki

Romans z instruktorem jazdy

24 sty 2016 - 16:09:01

Jeśli to prawda, że jest w związku i ma dziecko, to współczuje jego dziewczynie/żonie . ;/
Myślę, że nie powinnaś się z nim spotykać ze względu że ma już rodzinę, ale i ze względu jaki inne użytkowniczki już podały.

Romans z instruktorem jazdy

24 sty 2016 - 17:22:30

Ty się zakochałaś, a on się pewnie tak zakochuje w co drugiej kursantce.Bo chyba nie myślisz,ze to na poważnie??A swoją drogą to niezły cep i prostak.Tylko wspólczuć jego partnerce...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem w związku