Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla Soportowca

17 lis 2015 - 16:08:43

Cześć,
odwieczny problem... co kupić swojemu mężczyźnie?
Perfuma czy skarpety lub krawat odpadają bo uważam że to pójście na łatwiznę... jakaś kolacja, SPA itp. też bo lubi prezenty praktyczne.

Zawód: inżynier
Hobby: DJ
Ostatnio... wkręcony sportowiec (siłka)

Zatem pomyślałam o jakimś gadżecie na siłownię, np opaska na telefon na ramię.

Macie jeszcze jakieś pomysły? Help! :)



Prezent dla Soportowca

17 lis 2015 - 16:15:10

opaska jak najbardziej , bidon, ubrania sportowe.

Prezent dla Soportowca

17 lis 2015 - 16:45:20

Bidonu nie używa bo 1,5 l. woda mu schodzi na 1 trening a ubranie musiałabym kupować z nim.

Może jakaś dziewczyna ma chłopaka/ kolegę DJ-a?
Może coś z tej mańki? Ja sie kompletnie nie znam :)

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla Soportowca

17 lis 2015 - 17:39:15

są takie fajne słuchawki ale z zaczepkami na uszy żeby podczas biegania nie wypadały ;P albo bon do sklepu sportowego o danej wartości , sam sobie kupi to co mu się spodoba;P

Prezent dla Soportowca

17 lis 2015 - 18:31:15

Cytat
kamcia0709
są takie fajne słuchawki ale z zaczepkami na uszy żeby podczas biegania nie wypadały ;P albo bon do sklepu sportowego o danej wartości , sam sobie kupi to co mu się spodoba;P

Myślałam o bonie ale ostatnio tak wybrnęliśmy z prezentu dla kolegi i wyglądałoby tak jakbym nie miała pomysłu :/ Mógłby to źle odczytać, jakbym go nie znała...

Znalazłam coś takiego...
ale kubek też wydaje się strasznie oklepany...

Prezent dla Soportowca

18 lis 2015 - 12:56:55

polecam sklep Prezent Marzeń - Jetpack (lot nad wodą), skoki ze spadochronem, crossfit. Dużo atrakcji sportowych plus trwa akcja promocyjna i zwracają pieniądze ;0)

Prezent dla Soportowca

26 lut 2016 - 13:02:31

Ja dostałam super prezent od mojej rodziny, kupili mi wyjazd na obóz sportowy-kondycyjny, oczywiście jest to dość drogi prezent ale cieszyłam się jak głupia, a jak pojechałam tam to byłam przeszczęśliwa, uwielbiam sport i tam moglam się spełniać. ostrywycisk.pl to strona, mają różne obozy, ja jestem mega zadowolona z wyjazdu :) Jeśli myślicie o droższym prezencie to cos takiego napewno sie sprawdzi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aby było normalnie....