Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

sklep detailingowy

7 minut temu

kosmetyki samochodowe

52 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mąż się mną wcale nie interesuje

15 lis 2015 - 20:14:03

Jesteśmy 2 lata po ślubie i mamy synka. Przed ciążą a także w trakcie i chwile po urodzeniu dziecka mąż nie zmienił sie za bardzo w podejściu do mnie, łączyła nas namiętność i dobrze sie przy sobie czuliśmy w sumie nic mi nie brakowało. Jednak od kilku miesięcy z dnia na dzień jest coraz gorzej. Ja zajmuje sie dzieckiem a mąż chodzi do pracy, kiedy przychodzi zazwyczaj zje obiad i ucieka w internet albo idzie na dwór szukając zajęcia, rzadko sam z własnej inicjatywy zajmuje sie synkiem, a jeśli chodzi o mnie to owszem daje mi buziaki czasami, zdrabnia moje imię co lubię, ale jeśli chodzi o sex to mogę powiedziec że traktuje mnie jak swoją siostre, kochamy się może raz na 2tygodnie, dodam że kiedyś tak nie było, zawsze to ja musze wyjść z inicjatywą on woli w łóżku oglądać cos na tablecie..mówi mi że jestem ładna i podobam mu sie mimo że po ciąży zostaly mi rozstępy i naprawde wierze że tak jest bo nie raz całuje mnie w brzuch ale brakuje mi tej czułości i intymności między nami. W tym momencie pisząc to mam łzy w oczach bo nie wiem co się dzieje w moim związku. Co mogę zrobić żeby zmienił sie w stosunku do mnie? :(

Mąż się mną wcale nie interesuje

15 lis 2015 - 20:18:03

Miałas porod rodzinny przy mężu?Często mężczyzni którzy są przy porodzie dostają jakby obrzydzenia do kobiety ,niestety tak jest.Rozmawiałąm na ten temat z lekarzem kiedyś spytałąm o to bo byłąm ciekawa.

Może twój mąz nie czuje się wyluzowany bo jest dziecko które w każdej chwili może płakać .Może ucieka z domu ,bo może boi się ze będzie musiał się zajmować a nie potrafi?

Dziecko przesłoniło wam cały świat.Wszystko kręci sie wokól dziecka ,może czuje się odstawiony na bok i tak reaguje .Podświadomie daje znaki ,że żle się z tym wszystkim czuje.Że lepiej było jak byliście sami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-15 20:22 przez filipekkrol.

Mąż się mną wcale nie interesuje

15 lis 2015 - 20:35:12

Męża nie było przy porodzie, miałam cc. Nie wiem o co mu chodzi słowa prośby nie pomagają. Na pewno tez nie chodzi o inną kobietę, jest również o mnie zazdrosny ale tylko kiedy gdzies sie rusze z domu, ostatnio moja mama opiekowala się synkiem kiedy ja dorabialam przy obsłudze wesela, mąż pisał do mnie o 6rano że powinnam juz byc w domu, wiedzial że razem ze mna obsługują również kelnerzy i byl zazdrosny, jak siedze w domu to jest wszystko ok i wtedy nie zwraca na mnie uwagi..
Czy ja mam specjalnie stwarzać sytuacje, że nie jestem uzależniona od niego i mogę tez czasem wyjść sama bez niego żeby zaczął mnie doceniać i może zatęsknił, może on woli zdobywać, nie wiem ja juz nie będę go prosić o okazanie uczuć może sie zmieni a może bedzie gorzej ale nie chce sie poniżać..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-15 20:45 przez miko1992r.

Mąż się mną wcale nie interesuje

15 lis 2015 - 21:38:52

Może jednak ma coś na sumieniu ,z zazdroscia bywa tak że facet sądzi sam po sobie.Czyli robi to samo o co podejrzewa kobiete.Mysli że jeśli sam to robi ,to wszyscy wokół niego robia to samo.Tak tylko pisze.Piszesz że dzieje się tak od jakiegoś czasu może włąsnie jakies zdarzenie było ,może kogos poznał .

Wiesz trochę to dziwne że az tak się zmienił.Zazwyczaj facet zmienia się, unika sexu gdy poznaje inna kobiete .Ale nie musi tak być w twoim przypadku oczywiście.

Piszesz że ucieka w internet a co robi konkretnie na tym necie?Wychodzi z domu ucieka,nosi telefon przy sobie ?Pilnuje go?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-15 21:44 przez filipekkrol.

Mąż się mną wcale nie interesuje

15 lis 2015 - 23:09:43

Telefon czasami bierze ale absolutnie nie chowa go ani nie nosi przy sobie zawsze gdy wychodzi na dwór, mam jednak inne przypuszczenia przeprowadziliśmy się do moich rodziców aby nie płacić za czynsz i na to konto coś zaoszczędzić..wiem że chciałby żebyśmy mieszkali w jego rodzinnym domu z jego mamą bo dom przypada jemu, jego siostry są sporo starsze i mają juz swoje domy i rodziny dlatego popierają decyzje teściowej i nie ma między nami kłótni. Problem jednak tkwi w tym że tam nie ma pracy..Może to go męczy i odbija sie to wszystko na nas...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-15 23:10 przez miko1992r.

Mąż się mną wcale nie interesuje

16 lis 2015 - 00:04:22

poprostu zapytaj go co jest przyczyna jego zmiany. musicie szczerze porozmawiac. powiedz mu ze boli Cie to ze odsuwacie sie od siebie i jesli tak dalej bedzie to nic dobrego z tego nie wyjdzie. a przeciez na pewno obydwoje chcecie aby bylo dobrze. zapytaj co mozesz zrobic aby to się zmieniło i czy on nie potrzebuje Twojej pomocy. moze ma jakis problem a nie chce Cie nim obciążać

Mąż się mną wcale nie interesuje

16 lis 2015 - 08:27:00

może nie czuje sie dobrze w tym mieszkaniu , jest skrępowany.
Ja na twoim miejscu zabrałabym go gdzies na mały wypad na jeden dzień niech mam zajmie sie dzieckiem a ty w tym czasie z nim sam na sam porozmawiaj z nim co sie naprawdę dzieje zapytaj się go czy czuje sie dobrze z rodzicami pod wspólnym dachem zacznij rozmawiac nie kontroluj go bo to nie ma sensu .

Mąż się mną wcale nie interesuje

16 lis 2015 - 11:01:07

W to że mnie zdradza nie wierze, są czasem dni gdy jest bardziej "ożywiony" w sensie że caluje mnie, przytula, zaczepia robi takie końskie zaloty jak na początku i to jest bardzo miłe ale gdy przychodzi wieczór zaproponuje np oglądanie jakiegos filmu ale jak ja chce cos zacząć jakieś zaczepki wiecie o co chodzi to zazwyczaj mówi że dzis nie ma ochoty.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Mąż się mną wcale nie interesuje

16 lis 2015 - 11:55:59

Facetom też zdarząją się takie dni, że nie mają ochoty na seks. Czasami dochodzę do wniosku, że mężczyźni mają bardziej pokręconą psychikę niż kobiety. Wyluzuj, daj mu chwilę wytchnienia, może sam się wygada co go "gryzie", może Ty w kocu odkryjesz o co chodzi... Może najzwyczajniej w świecie chce troszkę "odpocząć" od Ciebie? W końcu to zupełnie inny "byt" na tym swiecie niż Ty i potrzebuje przestrzeni tylko dla siebie?

Mąż się mną wcale nie interesuje

16 lis 2015 - 15:35:14

Staram się mu nie narzucać chociaż to trochę trudne bo jestem typem przylepy i lubie okazywać uczucia i w zamian dostawać ciepło.

Mąż się mną wcale nie interesuje

16 lis 2015 - 16:12:39

A nie możesz z nim najzwyczajniej w świecie o tym pogadać? Po prostu spytaj się jego o co mu chodzi. Komunikacja dziewczyno!!

Mąż się mną wcale nie interesuje

16 lis 2015 - 16:30:44

A ile mąż ma lat?

Mąż się mną wcale nie interesuje

16 lis 2015 - 20:08:02

Mówiłam co czuje, on ma 26lat ja 23

Mąż się mną wcale nie interesuje

17 lis 2015 - 07:43:32

Nie wydaje mi się żeby powodem była przeprowadzka ,jest takie powiedzenie ,tam gdzie ukochana osoba tam jest mój dom.Przez przerowadzke az tak by się nie zmienił.Raczej może to mieć związek z pojawieniem się dziecka.Może czuć się jakos odsunięty na bok.Może stresuje go wieczorem, że dziecko może zapłakać, ze wszystko kreci się wokół niego.Że praktycznie wszystko się zmieniło ,już nie jest tak jak kiedyś jak byliście sami.Piszesz że zadko zajmuje się dzieckiem, ucieka na dwor ,po prostu unika go.Jest w jakiś sposób zazdrosny .Czasem faceci jakby byli źli na własne dziecko że pojawiło sie na świecie .Kochają ale są źli .Może nawet on nie zdaje sobie z tego sprawy.Jego całe życie się zmieniło jak dziecko przyszło na świat ,i to mu się nie podoba dlatego tak reaguje.Pisze ze zaczęło się chwile po urodzeniu dziecka ,a więc ma to zwiążek z przyjściem dziecka na świat.Czytałam tez przypadek gdzie facet unikał zony, gdyż w głowie miał cały czas jak była w ciązy, jak rodziła jej wielki brzuch i to wpływało na jego sex z żoną, unikał go.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

Mąż się mną wcale nie interesuje

17 lis 2015 - 10:32:33

A może po prostu wszystko go przerosło? Nie był gotowy tak naprawdę na dziecko i nie potrafi temu wszystkiemu podołać. Może faktycznie, spróbujcie gdzieś wyjść albo wyjechać chociaż na jedną noc, żeby mieć czas tylko dla siebie, żebyście nie musieli o niczym myśleć. Tak już jest,że to małe stworzenie zmienia całe nasze życie :) A nie zawsze wszyscy tak łatwo to przyjmują.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla Soportowca