Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mąż się mną wcale nie interesuje

17 lis 2015 - 21:37:51

Dziękuję bardzo, że chociaż Wy odpowiedziałyście na posta i w pewien sposób trochę mi lżej jak komuś o tym powiedziałam bo się trochę tego wstydzę a tu mogłam napisać co mi leży na sercu..dzisiaj robiliśmy większe zakupy i mąż wziął do koszyka prezerwatywy więc może coś się polepszy, wierzę w to :)

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Mąż się mną wcale nie interesuje

18 lis 2015 - 16:49:15

Może sprobuj go jakos nakrecic? U nas dziala wspolne ogladanie filmow erotycznych, moze mu zaproponuj, moj sie bardzo ucieszyl :) Korzystamy z <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-24 20:33 przez moderator.

Mąż się mną wcale nie interesuje

21 lis 2015 - 12:03:45

Niektórzy są tacy ospali a niektórzy nadmiernie pobudliwi.Tobie chyba trafił się ten pierwszy:)

Mąż się mną wcale nie interesuje

21 lis 2015 - 13:02:05

zaskocz go - kaz mu nie planowac jakiejs soboty, zmien fryzure, nowa kiecka, inna bielizna,dziecko do babci, a wy na kolacje i do wczesniej zarezerwowanego hotelu :)

Mąż się mną wcale nie interesuje

21 lis 2015 - 14:16:15

Mój "dobrze reaguje" na radykalne zmiany fryzury lub koloru włosów. Pewnie na zasadzie :O nowa babka ;)

Mąż się mną wcale nie interesuje

21 lis 2015 - 15:19:40

Ja byłam 10 lat w wyjątkowo szczęśliwym związku , jedynym i jak wtedy wierzyłam spotkałam moją bratnią duszę.....czułam to i wiedziałam na 1000 proc. on nauczył mnie tego wszystkiego czego powinni nauczyc nas rodzice....wierzyłam ,ze razem zostaniemy pochowani w jednym grobie .... Nie woerzyłam że tacy mężczyzni jeszcze istnieją na tym chorym świecie, troszczył się o mnie jak o najdroższy skarb, do momentu .........jak nie pojawił się u nas w domu INTERNET - i DOKŁADNIE z dnia na dzień obserwowałam jak oddala się ode mnie , jak odsuwa się jakby stała sie onną kobietą - a ja byłam dla niego wszystkim po troszku t , wiec nie mozliwoscia było abym mu się znudziła - dokladnie tak jak ty opisujesz , urozmaicałam wszystko , jestem osobą ekscentryczną i nie znam słowa nudny zwykły czy szary - a jednak .........jeadnak nie BYŁAM TYM CO GO ZAINTERESOWAŁO W NECIE - po 10 latach zwiazku , któregoś dnia odkryłam w necie - zdjęcia nagich dzieci .......i zrozumiałam dlaczego przestał go interesować sex ze MNĄ .....:( i tak skończyła się moja wiara w tę miłość.....Nie chciałam tego napisac ,zeby Cię przestraszyć ...ale po prostu wiem ,ze ten świat staje tak chory, że musimy być uważni... ja żałuje ,ze nie odeszłam wcześniej od niego , straciłam wiele lat...musiałam dopiero na wlasne oczy znaleść dowód , a sytuacja byla identyczna ...zastanawialam się , o co mu chodzi ?? co się stało...??
Sprawdz , na jakie strony wchodzi i co go w tym necie interesuje.
Mam głeboką nadzieję ,ze nie przytrafi Ci się coś tak okropnego jak mi .....A TAKI pozytywny akcent na koniec , gorąco polecam książkę ,którą musisz koniecznie przeczytać 'Dlaczego meżczyzni kochają zołzy ' Suzan Argov . Absolutnie nie wolno Ci być zadną przylepą , jesli maż Cię seksulanie odtrąca! Zyczę wszystkiego dobrego !

Mąż się mną wcale nie interesuje

22 lis 2015 - 07:46:16

NumbRaven wierze ci ,internet już niejedną pare rozwalił, a przy okazji pokazał kto kim jest tak jak w twoim wypadku.Przykre tym bardziej że twój popełniał przestępstwo ,bo nie wierze że tylko zdjęcia gołych dzieci zapewne sex także.W miejscowości mojej kuzynki ,mieszkało fajne młode małżeństwo ,handlowali ciuszkami .Widać było że bardzo się kochali ,do czasu.Mąz poznał w internecie starszą dużo od siebie kobiete rozwodke ,bardzo wykształcona i pewnego dnia żonę zostawił dla tej kobiety.Ja wiem skoro zostawił, to widocznie w zwiąku cos nie tak było.Owszem, ale w każdym związku sa lepsze i gorsze dni ,można nad tym popracować.

Mąż się mną wcale nie interesuje

22 lis 2015 - 11:43:19

znajdz sobie kobiete

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aby było normalnie....