Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Muszę się wygadać chociaż tutaj, bo już nie daje rady sama ze sobą:( facet, teraz juz mój były zostawił mnie, dlaczego? Bo jak się okazało jestem dla niego za głupia! Powiedzial mi, że on nie będzie mnie utrzymywał całe życie, bo ja po swojej szkole nie mam dużych perspektyw. No cholera, na tą myśl coś mnie trafia! On po studiach ekonomicznych pracuje w sklepie jako doradca klienta i miesięcznie wyciągnie z 1600zl. Ja po szkole policealnej kosmetycznej, po kursach w które wywaliłam ładnych pare tysiaków mam swój salon, po godzinach jeżdżę do klientek do domu, na miesiąc wyciągam leciutko ponad 3,5 tys na czysto nie wliczając w to wszystkich opłat. A jestem jeszcze młoda, mam 22 lata i ogromną pasję do tego co robię. Na chwilę obecną mogłabym utrzymywać swojego byłego tak naprawdę, ale nie... przecież dla niego jestem nikim bo nie mam studiów. Jego matka też była przeciwko mnie, zawsze mi mówiła żebym szła na studia, bo w tych czasach bez nich nie znajdę sensownej pracy, a raz podczas kłótni powiedziała mi, że kosmetyczki to tylko głupotę mają w glowie, bo kosmetyczką może zostać każda idiotka. A to jest naprawdę moja pasja, kocham to co robię, ciągle szkole się w tym kierunku, ale nie... przecież ja jestem głupia i bez perspektyw na przyszłość :( to boli...

dobrze ze sobie poszedl.niech innej babie powie ile zarabia to go wysmieje.

Jak koleżanka wyżej szkoda Cię na takiego frajera:-)

Nigdy nie chciałam od niego nawet grosza. Jak szliśmy na obiad gdzieś za miasto, to zawsze płaciliśmy na pół. Często jezdzil moim autem, bo nie miał swojego i nigdy nie powiedziałam aby oddał mi za paliwo. Ma małego brata i jak szliśmy do niego do domu to zawsze zachodziliśmy do sklepu kupić mu jakieś słodycze itp i kto za to płacił? Oczywiście ja. Nie umiałam powiedzieć, że nie, bo mam za miękkie serce, jak trzeba to każdemu pomogę. A teraz nagle jestem taka zła... i od kiedy się rozstaliśmy, to podczas każdej rozmowy słyszę, że powinnam zrobić coś ze swoim życiem aby kiedyś mieć lepiej. Już nawet nie chodzi o to, ze mnie zostawił, bo może to i lepiej. Głównie boli mnie to co o mnie mówi, to co powiedziała mi jego matka... cholernie przykre

Jak się kłóciliśmy, to wygarnęłam mu jego idealne życie, że skoro ma studia to dlaczego pracuje w sklepie, a on na to, że nie jest łatwo znaleźć pracę, a gdy powiedziałam ze przecież ma studia, to powiedzial mi, że ma na pewno będzie w przyszlosci kimś i jego żona, jego dzieci nie będą się wstydzić, że jej mąż ich ojciec jest nieudacznikiem...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-14 13:53 przez cekoladova.

Jak widać jest pomiędzy wami ogromna przepaść mentalna i dobrze się stało. I pamiętaj najgorszy rodzaj chama to cham z wyższym wykształceniem.

zweryfikowana
Posty: 343
Ostrzeżenia: 1/5

Trzeba było zaproponować porównanie wyciągów z rachunków bankowych - Twojego i jego. Ciekawe kto wyszedłby na nieudacznika.

A może miał po prostu kompleksy, że ty się realizujesz i lepiej zarabiasz, a on pracuje w sklepie... A gadanie o studiach mogło być tylko pretekstem do zerwania. Nie masz nad czym rozpaczać, na pewno znajdziesz kogoś o wiele bardziej wartościowego :)Dla takiego palanta szkoda było twojego czasu.

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

Lepiej zrób studia bo kolejny Cię zostawi...

wydaje się, że facet chyba nigdy nie był z(za) Tobą. Bardziej prawdopodobne, że nie wiedział jak się Ciebie pozbyć to wymyślił powód - takich palantów prostaków jest wielu. To tchórz jakiś!!!

Moim zdaniem bardzo dobrze się stało, a Ty się nie przejmuj, tylko ciesz. Jest tak, jak ktoś powyżej napisał - on po prostu leczył swoje kompleksy próbując poniżać Ciebie. Jesteś bardzo zaradną kobietą i dodatkowo zarabiasz na tym, co kochasz robić - czego chcieć więcej? Sama jestem po studiach, a zarabiam tak marnie, że szkoda słów i doskonale wiem, że koleżanki po szkołach zawodowych (np. fryzjerki) zarabiają po 3x tyle, co ja. Zresztą, co to za wartościowanie, w którym kryterium jest ukończona szkoła? Dno i 2 metry wodorostów...
Nie bierz do siebie tego, co powiedział on i jego matka - realizuj się i już, jesteś młodziutka, jeszcze spotkasz kogoś, kto Cię pokocha z wzajemnością w pakiecie z Twoją pasją pocieszatańczy

Myśle ze bardziej bolało go to że więcej zarabiasz niż to że jesteś bez studiów :)

Myślę że to tylko pretekst by zakonczyc ten związek .Najprawdopodobniej nigdy nie myślał o tobie poważnie .

Cytat
filipekkrol
Myślę że to tylko pretekst by zakonczyc ten związek .Najprawdopodobniej nigdy nie myślał o tobie poważnie .

to samo chciałam napisać
ja nawet jestem pewna że tu o to chodzi

Cytat
asiafashion
Cytat
filipekkrol
Myślę że to tylko pretekst by zakonczyc ten związek .Najprawdopodobniej nigdy nie myślał o tobie poważnie .

to samo chciałam napisać
ja nawet jestem pewna że tu o to chodzi
Dokłądnie ,jakos nie chce mi się wierzyc ze nagle ze względu na studia zakończył swoja miłość.Pretekst do zerwania, pewnie od dawna to planował.Może nawet jakas inna laska już gdzies jest.Nigdy nie myślał o autorce poważnie tak naprawdę i nie czuł tego co by chciała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-14 15:28 przez filipekkrol.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Nie przejmuj się, tacy faceci w związkach wpadają najgorzej :)
Uważam, tak jak filipekkrol, to był tylko pretekst do zerwania i zadowolenia "mamusi", dla której był to mezalians :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-14 16:24 przez PaniGami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mąż się mną wcale nie interesuje