Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam drogie Panie!

Ostatnio napisała do mnie pewna dziewczyna. 4 lata młodsza . 18 lat ma. Pisaliśmy przez 3 dni i postanowiłem ,że zaproszę ją do mnie do domu. Ogólnie teges Szemesz bajera. Do niej z tekstem ,że kwiaty chce dostać. Na to ona "a może być 1? ja nim będę" i takie tam, że mogę wszystko co chcę .. Napisałem jej " jak chcesz to jutro mam wolną chatę to możesz wpaść xd, bo staży na grilla idą". Na co ona odpisała " kusząca propozycja". a ja do niej że "możemy pograć w marynarza". A ona " chcesz się bawić w wyliczankę? xd" ja do niej ,że nie znam reguł, a ona " ja też dlatego weszłam na Google, napisała jeszcze ze spada już spać bo musi rano iść do lekarza. " I napisałem znów doniej czy wpada do mnie czy nie xd" to odpisała mi " a może być kiedy indziej xd ?" na to odpisałem jej "ok" a ona " ten entuzjazm xd"

Kobiety zrobiłem coś źle ? strzeliłem sobię w kolano ?może miała inne plany nie wiem, spotkanie lepiej umówić parę dni wcześniej na neutralnym gruncie. nie wiem już, boję się ,że jej zainteresowanie może spaść

Może po prostu zapytaj, czy zmieniła zdanie, bo się czegoś obawia, czy jest inny powód. Żeby tylko ta zmiana nie była spowodowana wynikami badań...skoro taka chętna do zabaw i robienia wszystkiego z gościem poznanym na necie :P Ewentualnie spodobałeś jej się i chciała wybadać, czy nie jesteś łatwy, podpuściła Cię, a jak się okazało, że na to się zanosi, to się wycofała...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-01 20:39 przez starababa.

Skoro już pytasz... Gdybym była osiemnastolatką, która umawia się z obcymi facetami przez neta (?!), to raczej nie zaimponowałby by mi 22- letni mężczyzna mieszkający z rodzicami, namawiający mnie na spotkanie sam na sam teraz, już, natychmiast, w dodatku używający zamiast przecinka "iks dee" :P
A tak poważnie- całe szczęście, że dziewczę się wystraszyło i nie przyszło, bo to o niej dobrze świadczy. ZADZWOŃ do tej dziewczyny, zaproś ją na niezobowiązującą randkę (kawa, kino, spacer- jak wolisz) na neutralnym gruncie i zachowuj się jak na dorosłego faceta przystało. Ręce mi opadają jak widzę, co wyprawiają moi rówieśnicy.
"xd"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-01 21:28 przez Blondi_Roszpunka.

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

zapros jado kina albo do restauracji anie na wolna chate.pomyslala,ze chcesz ja tylko do jednego

Cytat
Blondi_Roszpunka
Skoro już pytasz... Gdybym była osiemnastolatką, która umawia się z obcymi facetami przez neta (?!), to raczej nie zaimponowałby by mi 22- letni mężczyzna mieszkający z rodzicami, namawiający mnie na spotkanie sam na sam teraz, już, natychmiast, w dodatku używający zamiast przecinka "iks dee" :P

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Pewnie zrobiłaby podobnie jak ona.

strzeliles sobie w kolano :D caloksztaltem.

umówiłem się z nia o 18;30, spacerowaliśmy po mieście.. wyciagła telefon i zaczeła coś pisać . o 19;20 zadzwoniła do niej kumpela ze chce się z nią spotkać czy da radę, nie wiem nie jakoś tak. czasami była taka krótka ciszą miedzy nami. .Ta się zgodziła i powiedziała ze jest 19:20 to może o 20. Ale tak jakoś wyszło i o 19;30 ja odprowadziłem pod blok koleżanki, powiedziała ze spotka się z nią wcześniej jak co i mogę ja odprowadzić. czyli dostałem kosza? 2-3 razy niby przypadkiem jakoś sie otarliśmy o siebie .o 23 tego samego dnia napisała do mnie czy spie już ?. pogadaliśmy chwile i poszedłem spać. była cisza od dwóch dni zarówno z mojej jak i jej strony. w końcu napisałem, ale to wymieniamy 1-2 wiadomośc w ciągu dnia. tak jak by jej przestało juz zależec.

przecież nie siedzielibyśmy u mnie wtedy. poszlibyśmy się przejść.
jak to się mogło kobiecie odwidzieć. sama 1 zagadała a teraz tak. sam fakt ,że to zrobiła. Jest bardzo ładną dziewczyna i każdy się ogląda za nią. a jednak to napisała 1 do mnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-08 07:27 przez ramos22.

Może w realnym życiu nie spodobałeś jej się tak bardzo jak w wirtualnym, poza tym strzeliłeś sobie w kolano tak mocno, że je sobie odstrzeliłeś tą wolna chatą itd. itp.

a już sobie strzeliłem... a nawet jeśli? to sama cały czas napierała na mnie po tym. Ze długo nie odpisuje jej, że ja w niepewności długo trzymam. że musi wiedzieć czy się będę odzywał do niej do naszego spotkania w poniedziałek. Ja do niej ze tak. a ona . no to dobrze, że musi wiedzieć teraz już możesz iść spać. i zadowolona



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-08 09:21 przez ramos22.

może po prostu chce Cię potrzymać trochę w niepewności i testuje czy jej na Tobie zależy, czy tęsknisz. Daj jej czas do namysłu, a jednocześnie pokaż że o niej myślisz, że nie jest Ci obojętna, napisz w ciągu dnia jakiegoś miłego smsa, bądz trochę romantyczny a nie jak typowy "gimbus" :) :) :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozwod jestem zalamana!