Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

Cześć dziewczyny .Czy macie jakieś sprawdzone perfumy, które wiecie,że bardzo działają na płeć męską? :) Sama zebrałam do tej pory bardzo wiele komplementów za perfumy MIss dior , podobały się jeszcze Jimmy Choo Flash. Jeszcze zastanawiałam się nad wypróbowaniem perfum z feromonami. Czy któraś z Was stosowała? A może lepiej jest postawić na jakieś zwykłe ale ładne perfumy?

Ja uwielbiam chloe i euforie:) Jak dla mnie cudne

Wszystkie zapachy czy to damskie czy męskie są zrobione tak by się podobały płci przeciwnej.Tak wiec mezczyzni uwielbija damskie perfumy jak kobieta pachnie ,natomiast na kobiety działają męskie perfumy.

Wiekszosc kobiet twierdzi ze męskie perfumy są lepsze niż damskie bo to o to właśnie chodzi:) Żeby przyciągnąć płeć przeciwną.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Lepiej pachnieć niż nie pachnieć :) Sama oczywiście równiez dostrzegałam,że jak miałam na sobie ładny zapach to zwracałam większą uwage płci przeciwnej. Tak to jest skonstruowane. Perfumy z feromonami mam. Jedne i podobają sie bardzo tak więc mimo iż mi zapach tak średnio się podoba to jednak widzę,ze mężczyźni na jego punkcie wprost szaleją ( zebrałam całą masę komplementów w pracy). Dodam jednak,ze nie były takie tanie . Nie warto jest na pewno kupowac tego typu perfum u niesprawdzonych sprzedawców na allegro bo dostaniesz jakąś tanią wodę. Lepiej jest zamówić w dobrym sklepie.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Eeee tam, wszystkie zapachy z flakoników wymiękają przy moim zapachu smażonych pączków, to jest zapach działający na mężczyznę !

wazerb gdzie je zamówilas?
Ja uwielbiam Calvin Klien Eternity Moment i Nike błękitny, bardzo świeże i trwale.polecam

tylko nie zapominajcie o jednym trzeba suptelnie pachniec a nie jeszcze nie widac a juz czuc co niestety na ulicach naszych miast jest widoczne :(

Ja niestety od pół roku nie mogę używać żadnego zapachu bo zbiera mi się na mdłości:( a tak bardzo uwielbiam coco chanel mademoiselle... U innych mi nie przeszkadzają, tylko ja sama ze sobą nie mogę wytrzymać:) na mojego męża ten zapach robił wrażenie, a tak to w sumie On mi kupuje perfumy, wtedy wiem, że na pewno będą mu się podobały:)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Wydaje mi się, że feromony to tylko jakiś chwyt marketingowy, wcale nie działają inaczej niż perfumy. Mojemu facetowi najbardziej podobały się Armani - Acqua di gio women, a właściwie ich zamiennik z Paris Avenue, bo nim się psikałam :P Czyli nie liczy się marka, tylko sam zapach, a pewnie w szczególności to, jak się łączy z daną osobą ;)

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Cytat
aguska9216
wazerb gdzie je zamówilas?
Ja uwielbiam Calvin Klien Eternity Moment i Nike błękitny, bardzo świeże i trwale.polecam
oj przeprasza, dopiero teraz odczytałam. Mam właśnie te : [Moderacja - nieopłacona reklama]. Buteleczka... no średnia bardzo ( ja na widoku jej nie trzymam :P ) ale sam zapach 1 klasa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-09 07:23 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Usmaz schabowego :-) zarcik

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Wcale nie musi być to żarcik :D Mężczyzna kiedy jest dobrze nakarmiony to jest o wiele szczęśliwszy. Przynajmniej tak jest z moim .

Sama mam dość pozytywne nastawienie do feromonów. Wielu mężczyzn to totalne nosy i są o wiele bardziej chętni do rozmowy kiedy dziewczyna ładniej pachnie. Sama ostatnio sobie kupiłam Sexual Attraction - jest to taka niewielka buteleczka, noszę ja w torebce i czasami się psiknę jak mam spotkanie z klientem z pracy.

Zapach schabowego z kapustą w porze powrotu męża z pracy. Nie ma nic przyjemniejszego od myśli, że zaraz brzuszek będzie napełniony pysznym jedzonkiem, gazetka, kanapa, pilocik w ręku i żona w kuchni sprzątająca po obiedzie.
To misie lubią najbardziej.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

O jak się temat rozwinął ;) .Również słyszałam kiedyś,że mężczyźnie trzeba zapewnić dużo seksu oraz dobre jedzenie i jest najszczęśliwszy.
Zamówiłam sobie właśnie dwie buteleczki. Love & Desire oraz Sexual Attraction. Dwie różne, dla porównania. Jak przyjdą to przetestuję. Akurat wybieram się na weekend do innego miasta. Napiszę Wam czy rzeczywiście zadziałały jak wrócę.

CK 4u2 - cudny, naprawdę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakich facetow wolicie twardych czy miekkich